Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Herní témata / příkaz
« Poslední příspěvek od Mišohu kdy Duben 19, 2018, 06:46:29 odpoledne »
Jak je prosím příkaz na vytvoření pokladničky s penězma aby člověk tolik nevážil? A prosím o nahození do příkazů na stránce.
2
Dungeony / Re:Mistrovské dungny
« Poslední příspěvek od SirGlorg kdy Duben 19, 2018, 12:22:18 odpoledne »
aha ja jsem nepochopil otazku. Mel jsem za to, ze chces, aby ty mistrovsky dungy byly soucasti questu typu "dokonci dungeon X". V podstate jedinej duvod, proc to ted nefunguje je ten, ze ty mistr dungy nejsou v dungeon mapplanu (10/11/12 - tak neco). Muselo by se to cely presunout do jinyho mapplanu a slo by to.

Add party - jo v tom mas pravdu, myslim, ze vynucovat spolecny hrani pro hrace pod nejakej 40level je nevhodny.
3
Herní témata / Re:Registrace
« Poslední příspěvek od Gery kdy Duben 19, 2018, 04:51:16 dopoledne »
dik za radu uz sem ve svete :P
4
Herní témata / Re:Registrace
« Poslední příspěvek od Mišohu kdy Duben 18, 2018, 10:14:03 odpoledne »
Musíš se registrovat na stránkách https://www.uoerebor.cz/; je to v sekci o hře pátá položka dolu, až ti tenhle účet potvrdí tak nahoře vpravo když klikneš na svůj nick se dostaneš do správy herního účtu kde je správa herních účtů a tam máš možnost vytvořit žádost o account. Bylo to rozhodně jinak, na jednu stranu trošku složitější ale máš pak přehled pěkně o accountech. Jinak je dobrý využívat vývěsku ale bacha dost tam trollej.
5
Herní témata / Registrace
« Poslední příspěvek od Gery kdy Duben 18, 2018, 06:42:01 odpoledne »
Chci se zeptat prosimvas jak se za registruju do hry ? chci zkusit tady ten shard :) do ted jsem hral na Dark paradise
6
Dungeony / Re:Mistrovské dungny
« Poslední příspěvek od Mišohu kdy Duben 17, 2018, 06:52:57 odpoledne »
Okej dost tě nechápu :) z mého pohledu jsem myslel že právě mistrovské dungny jsou omezeny a nemůže na tebe větší level naběhnout. A v tu chvíly by bylo super kdyby questy typu zabij x potvor za 20 a více expů mohli plnit i v nich protože to na 10 levelu už můžeš dostat za úkol. Dlaší věc nad kterou přemýšlím je jak moc se tyhle dungny choděj. Co ze strany gondoru vím tak je jeden pod edorasem ale tam musíš vymlátit dost tuhejch potvor před vstupem a riziko přepadu je tam vysoký(jako eště před vstupem). A pak nad dolem v neutrální části, zkusil jsem to dost mě to bavilo ale pokavaď hráč nejede zloděje s provo a nebo kouzliče se sumonama tak musí jít partu - což je hezká myšlenka že by hráči na nízkých levlech už tohle chodili ale bohužel tady se moc nových hráčů neukazuje a když už se najdou tak o existenci třeba toho nad dolem se jentak nedozvědí. Starší hráči si nové postavy radši nechají od někoho rychle vyexpit.
Chápu že je spousta jiné důležitější práce ale napadlo se o tomhle zmínit. Ale je dost pravděpodobné že to tak jednoduše nejde což si mi možná i napsal ale jak to prostě nechápu :)
7
Povolání / Re:Nekromant
« Poslední příspěvek od SirGlorg kdy Duben 17, 2018, 12:33:48 odpoledne »
V mestske zone nelze mit summony. Crash hry je zvlastni pruvodni prvek, dispell summonu je ale zamysleny.
8
Dungeony / Re:Mistrovské dungny
« Poslední příspěvek od SirGlorg kdy Duben 17, 2018, 12:32:05 odpoledne »
uvazovali jsme o tom, ale zase nechceme mistrum/nbikum zvysovat riziko, ze jim tam prijde banda lidi 80 lvl a vykosi je. Moznosti je vyber tyhle dungeonu podminit min+max levelem a realmem hrace, ale protoze v uvodni iteraci implementace weekly nemame kod, ktery by umoznoval pridavat "podmineny questy", tak se nic takovyho neobjevilo. Logika ignorovani nekterych questu na zaklade dodatecnych podminek neni uplne trivialni (pokud se ma udelat rozumne).
9
Dungeony / Mistrovské dungny
« Poslední příspěvek od Mišohu kdy Duben 15, 2018, 09:06:58 odpoledne »
Proč nespadají mistrovské dungny do dungnů pro weakly questy?
10
Povolání / Re:Nekromant
« Poslední příspěvek od Nevrath kdy Duben 14, 2018, 03:26:54 odpoledne »
Mám problém so summonami. Mám pocit, že akonáhle s nimi vojdem do nejakej "obývanej" oblasti (teraz napríklad Severní čtvrtka nad Hobitínem), tak summoni zdechaj a hra mi crashne. Hneď vedľa je jaskyn na Murdocov chain quest a ja si nemožem vyvolať sumona. Keď ich vyvolám v blízkosti jaskyne, okamžite umierajú.
Stran: [1] 2 3 ... 10