Autor Téma: Boosty v PVP  (Přečteno 6488 krát)

rl

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Boosty v PVP
« kdy: Duben 06, 2018, 08:22:56 dopoledne »
Vzhledem k nýnější situaci používání boostů od Šamana bych jejich účinek omezil do pvp. Ze hry se stává vesměs vybíjená. Příjde mi, že pvp na Morii nebylo nastaveno na situaci, kdy má drtivá většina hráčů boost (oproti dříve, kdy to bylo spíše ojedinělá záležitost). Pojem vybíjená jsem uvedl proto, že mi příjde vystihující jak snadno lze odstranit hráče byť v 2v1 aniž by protistrana měla nějaký delší čas na přežití. Myslím, že se to týká všech povolání melee vysolý dmg do hůlek + vliv fps patche obecně vysší úrovně hráčů (longrange)= hra na dvě obrazovky, hůlka se téměř nedostane z targetu, hraje jen do zapití gh což je po jedný ráně. Naopak také hůlky do melee. Dvě naboostěné mahy zabijou warriora v !obsu! podobně na pár obrazovek, chybí doba na prohození bandy a možnosti léčení aspoň po nějakou delší dobu. -> pojem vybíjená. Hra se svedla na úroveň low hp cílů s vývinem velkých dmg, myslím že tyto hodnoty by měli být více přiblížené (hp/dmg).

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #1 kdy: Duben 06, 2018, 04:27:16 odpoledne »
OK drtiva vetsina hracu ma boost, takze kde je problem, ze ty ho nemas? Kdyz vis ze maji boost proc neroztocis dispel (za hulku) apod. Na max dmg boosty ti staci 20 lvl shaman v setu + pit elixiry. Kzadopadne ikdyz si odmyslis boost od shamana tak se bude boostit od kleriku a udela ti to rozdil 10 b do statu s tim ze se bude casteji gatovat pro boosty. V pripadech kdy na tebe nabehne vetsi pocet lidi a jsi v nevyhodnem terenu stejne vetsinou padnes ikdyz nejsou naboostli.

rl

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #2 kdy: Duben 06, 2018, 07:43:52 odpoledne »
jsemten tvuj post ani nedocetl, skoncil jsem u toho ze nemam samana k dispozici :) proste se zdrz komentare kdyz placas

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #3 kdy: Duben 06, 2018, 08:38:32 odpoledne »
Mozna to bylo trochu utocne, to priznavam. Co nekde neco zahlednu ohledne shamanu, tak jen sama stiznost jak jsou ty boosty OP, pritom staci dispel. Dejme tomu, ze by mel byt oslaben v ramci boostu pvp, to neni realne aniz by me to omezilo v pvm a vazne sem neexpil shamana na 100+, aby pak kvuli "PvP breku" byl boost bonus rovny tomu klerikovskemu jen s vetsi vydrzi. Hlavne jsi psal, ze
Citace
kdy má drtivá většina hráčů boost
takze ma-li boost 90+ % hracu tak s tim neni problem, to ze hulky neprepijou energy + stoneskin, aby nebyly na 2 od boostleho wara, za to shamani nemuzou

rl

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #4 kdy: Duben 09, 2018, 09:45:49 dopoledne »
samozrejme muzes jit i jinou cestou, tech moznosti je obecne vic jak dosahnout stejnyho efektu. Pisu to v navaznosti na boosty od samana, ale klidne muze bejt posilena obrana hracu do pvp. Jak do AR tak do OM. Boost ti zustane. Jde o to aby hraci nechcipali jak mouchy a mohli to trosicku rozbehat. A promin, ale to ze sis vyexpil postavu, ktera by mela bejt OP z nejakyho hlediska neni argument. Mel bys mit padnejsi duvd jestli to chces hajit. S tim dispelem mas samozrejme pravdu, ale po dispeluje jde stejne kazdej recall, da si boost, dojde zpatky (proc? Protoze se to jednoznacne vyplati jak je to preboost.) Takze ten dispel je ucinnej na jedno vybehnuti, ktery bych rekl obecne netrva mozna dele jak 5 minut, nez se situace uklidni. Vysledek je takovej ze kazdej chodi stejnak s boostem nakonec.  Je mi jasny ze Vam to vyhovuje, pac si date v par lidech atack na jednoho chudaka a toho spalite n dve obrazovky. Nejaky delsi behani a drzeni se za cilem vam moc nedela dobre :)

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #5 kdy: Duben 09, 2018, 11:15:53 dopoledne »
osobne moc nepvpim a pravda do boostu chybi posileni OM, ale AR se boostnout da.. Stim behanim, kdyz uz nekoho potkam za thiefa tak se muzu snazit sebevic a pokud ma dost refek tak utece  ;D

xavern

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #6 kdy: Květen 14, 2018, 12:00:27 odpoledne »
nejlepsi je kdyz se k boostum v pvp vyjadrujou lidi co "osobne moc nepvpi" :D

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #7 kdy: Květen 14, 2018, 04:23:50 odpoledne »
nevidim duvod proc PVPit, kdyz se pak hraci chovaji jak male deti.. Mozna ze ted uz je to "na urovni", kazdopadne nemam potrebu cist vylevy typu "lamo" po RK takove PVP muze bavit urcity typ lidi, mezi ktere ja nepatrim. Hra ma byt o zabave ne o vylevech "dospelych deti"

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #8 kdy: Květen 14, 2018, 04:32:43 odpoledne »
nevidim duvod proc PVPit, kdyz se pak hraci chovaji jak male deti.. Mozna ze ted uz je to "na urovni", kazdopadne nemam potrebu cist vylevy typu "lamo" po RK takove PVP muze bavit urcity typ lidi, mezi ktere ja nepatrim. Hra ma byt o zabave ne o vylevech "dospelych deti"
S tim souhlasim. Ja sam jsem prestal na Morii chodit do PvP prave kvuli toxicite prostredi. Komunikace lidi v PvP je tak zoufale primitivni, ze mi to nestalo za ucast. Bohuzel chovani hracu je zodpovednosti hracu samotnych. Hra nabizi ruzne moznosti vytvareni guild a jinych vlastnich podskupin frakce za kterou hrajes, kde se muzes pridat k vybranym hracum, kteri ti sedi a pokusit se ucastnit pvp vyhradne s nima. Z pozice GM tohle rozhodne nebudeme resit, nejsme nici rodice, abysme jeste kazdyho tahali za ucho, protoze se neumi chovat, nehlede na to, jak zhnuseni z projevu hracu sami jsme.

Mišohu

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Boosty v PVP
« Odpověď #9 kdy: Květen 14, 2018, 07:33:16 odpoledne »
Normálně to vypněte a bude klid. Já už ani nemám chuť to hrát z těch keců některých jedinců na vývěsce.