Diskuse s GMs > Povolání

Nekromant

(1/6) > >>

Total:
Diskuze o povolání nekromant.

Morty:
co dat nekromancerovi a jeho satanum klidně až velmistrovskym neutrální karmu přece jen je to summoner  a většinu dmg těží z nich. Takhle by v dungeonu aspoň nemusel naklikavat neustále friendy  A hlídat jestli někoho nejedou.

SirGlorg:
premyslim, co tam bylo, ze ji nemeli celou dobu :D Tam v tom byl nejaky hacek, jinak by se tomu nejspis vsemu dala sediva uz davno. Mozna tam byl nejaky bordel s utocenim hracu, ze pak byli criminalove, kdyz zabijeli summony cizich hracu nebo tak neco. V kazdym pripade necra jsem hral aktivne a nikdy jsem s tim problem nemel a friendi nebyly vubec potreba co si pamatuju, stacilo ty summony hazet dobre a spravne je vodit.

Morty:
No nevím pokud je po vyvolání hnedka ne stopujes a pak nedáš Frieda všem tak na něj zautoči pokud je hráč blíž jak monstrum. A myslím si že když jeden satan dava třeba tifa na 2 rány a wara na 3 tak by to mohl být problém jak říkám je to mnohem víc zbytečně práce navíc. Když už se na nekra prdi oproti magovi.  😀

SirGlorg:

--- Citace: Morty  Květen 30, 2017, 02:08:45 dopoledne ---No nevím pokud je po vyvolání hnedka ne stopujes a pak nedáš Frieda všem tak na něj zautoči pokud je hráč blíž jak monstrum. A myslím si že když jeden satan dava třeba tifa na 2 rány a wara na 3 tak by to mohl být problém jak říkám je to mnohem víc zbytečně práce navíc. Když už se na nekra prdi oproti magovi.  😀

--- Konce citace ---

Jak jsem psal, napisu to jinak - nejspis to nelze resit tak trivialne, jako ze jim das jenom sedou karmu. Jinak na necra se "neprdi", ale neda se zkratka resit vsechno najednou. Spousta povolani tady ma svoje nedostatky a nektere problemy maji tim padem mensi prioritu. Pouzivani satanu neni idealni, s tim souhlasim, ale pouzivat se daji, coz je v konecnym dusledku pri rozhodovani "co udelat" mensi zlo, nez povolani kterym neco treba chybi uplne (napriklad Mage nemel smysluplne ability na vyssich levelech).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi