Autor Téma: Nekromant  (Přečteno 783 krát)

Morty

• Expert
  • **
    • Zobrazit profil
Re:Nekromant
« Odpověď #15 kdy: Listopad 03, 2017, 11:49:52 odpoledne »
Přesně tak, není to problém jen je to otravný a není žádný důvod aby měl někro nejkratší zdi. Navíc když se hodí na monstrum, tak se tam udělá díra, což u energie není.

Oti

• Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: Listopad 11, 2017, 01:36:04 odpoledne »
Dnes se mi stala podivná věc, při expení jsem vyvolal temného vampíra a on se na mne okamžítě vrhl a zabil mne. Asi po hodině se mi to samé stalo znovu, tentokrát v druhém partě dungeonu, takže si dovedete představit, jaké to mělo následky. Jsem si jistý, že jsem je na sebe neposlal a nevím, čím je to způsobeno. Prosím o prošetření, popřípadě pokud někdo víte, čím to mohlo být z mé strany způsobeno, tak o informaci.
Jestli tohle občas summoni udělají, tak nazdar nekromancere.
Doposud jsem neměl se summony tenhle problém ani jednou, jsem lvl 23.

SirGlorg

• Game Master
  • Velmistr
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: Listopad 12, 2017, 08:49:01 odpoledne »
"all stop" prikaz nepomaha? Nedal jsi nejakym nedopatrenim damage vlastnim summonum?

Nero

• Novic
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 01, 2017, 02:15:13 dopoledne »
Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, zda je dobře nastavený cursed? Mám v abilitě 10 bodů a nepozoruji skoro žádný rozdíl. Navíc má kouzlo poměrně dlouhý cast time.

A ještě zamyšlení ke cursedu, co udělat, aby cursed monstru bralo i armor? Rázem by byl negr v dungu zase o něco víc vidět.
There is no king for the throne I seat !

Morty

• Expert
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 01, 2017, 03:13:25 dopoledne »
Ne curse nefunguje stejně tak animate atd atd nekro má asi 200 abilit co nejedou nebo se nějak nedají  využít

SirGlorg

• Game Master
  • Velmistr
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 04, 2017, 12:41:56 odpoledne »
curse mam v buglistu na revizi, ted mam tuseni ze prosel lehkou "tajnou" revizi, kdyz sem si pripravoval podklady pro abilitu jineho povolani, ale jeste jsem neresil konkretni aplikaci toho curse (konkretni vliv a doba vlivu).

Jinak curse principielne, tak jak se ja domnivam ze by mel fungovat, bude de-buffovat cil a snizi mu resisty, takze dany NPC bude nachylnejsi na zasah. Ale ucinek toho prokleti nechci mit dlouhodoby, necro by se se dle meho mel rozhodovat, zda bude davat v cyklu maximalni DMG (porad tocit utocne kouzlo) nebo jestli bude cil proklinat a tim snizovat jeho resisty k tomu, aby ostatni clenove skupiny byli schopni davat vyssi dmg (coz v souctu muze prekonat dmg, ktery by dal necromant sam a to je prave cilem).

Morty

• Expert
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 04, 2017, 01:03:34 odpoledne »
No nechám se překvapit co vymyslíte, ale myslím si, že můj názor kdybych na začátku rozjel mága místo nekra, tak bych tedka  byl na 200 vysmatej asi nezmenim:)

SirGlorg

• Game Master
  • Velmistr
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 04, 2017, 01:08:42 odpoledne »
jasne, budu se na tomhle miste opakovat, ale scripteru mame malo, ja si na to neudelam tolik casu jako kdysi na vejsce a i relativne mala zmena casto zabere nekolik hodin prace. Veci jako nove ability a podobne jsou investici nekolika dni a to clovek casto nedokaze delat po vecerech po praci, je to mentalne narocna cinnost, takze ty funkce nepribyvaji rychle a tech zmen a nedostatku mame sesbiranych obrovske mnozstvi, takze se ke vsemu snazime pristupovat prioritne. Opravu curse tim padem nedokazu slibit v konkretnim terminu. Postoj k cele veci ale stoji tak, jak tu popisuju vys, nerad bych ale, aby to kdokoliv zaroven vnimal jako prislip toho, ze ke zmene dojde v nejake dohledne dobe - tohle plati pro jakekoliv jine tema. Snazime se na to myslet, ale nejde delat vse.