Autor Téma: Hraničář  (Přečteno 29234 krát)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #60 kdy: Srpen 23, 2017, 08:58:48 odpoledne »
včera mě to uprostřed pvp hodilo před mesto (misto kde sem si misto kuse nasadil luk)

kdo uteče, vyhraje!  ;)

to sice jo ale nedavno me to zase naopak z nasi skupiny hodilo o obrazovku dal mezi mordy ... takze si asi dokazes predstavit jak to dopadlo :D

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #61 kdy: Srpen 25, 2017, 03:17:34 odpoledne »
Dnešní poznatek ohledne portovani rangeru ... v eterce kolem 15:05 sem po zabiti strazce vody nasadil luk ... v leve casti obrazovky se mi napsalo *earth elemental is attacking you* pak mi zacaly ubyvat zivoty ... po resyncu sem zjistil ze me to hodilo do predchoziho patra

Gal

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #62 kdy: Srpen 26, 2017, 06:52:33 odpoledne »
Já jsem pár dní nehrál,ale portnu se minimálně jednou při každým pvp.. V pvm,jsem to tolik nepocítíl,nejlepší je mystic každou ranou tě zmrazí a ranger se rozhodne že nemá cenu za ním běhat a zkusím sám o sobě portování,bohužel jiným směrem.

Ale mám jiný dotaz,ranger je podle mě dost nákladná postava pokud se chce vyrovnat jiným classám v pvp,zkusil jsem eben,busty,potiony. Pak je to proti hůlkám celkem použitelný. No už tu všichni ví že těn ranga uplně op do pvp není o tom se můžeme přesvěčit i tím že tohle téma je nejdéle a nejvíce rozebíráné. Nebudu tady znova otevírat dmg,protože i mě to už nudí. Chtěl sem se zeptat,dřív než se opravoval long-range nefizoval náhodou kozla,pokud vím tak i knock by měl fizznout kouzlo a ted nefizuje nic. Ale k věci píšu hlavně proto protože se mi moc nelíbí dosah kterou má ranger z lukem,nechci to zase srovnávat z morii,ale neměl ranger stejný dostah jako mystic,protože mají podobnou dmg i výdrž?
Je hezký že se opravil long range,ale při zapnutí máte o dvě políčka víc k dobru a je to jen na 3 rány,když vůbec 3 stihnete vystřelit. Pak se musí čekat 45 sec a bere to cca 60 staminy,to mi příjde něják moc v průměru za 2 delší šípy. Jestli vám to všechno příjde v pořádku a vyvážený,okey nebudu se už namáhat,diky.

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #63 kdy: Srpen 26, 2017, 07:10:56 odpoledne »
nedavno sem taky zkoumal jaky mam range s lukem (6 poli je na muj vkus ukrutne malo)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #64 kdy: Srpen 27, 2017, 01:20:13 odpoledne »
Dnešní poznatek ohledne portovani rangeru ... v eterce kolem 15:05 sem po zabiti strazce vody nasadil luk ... v leve casti obrazovky se mi napsalo *earth elemental is attacking you* pak mi zacaly ubyvat zivoty ... po resyncu sem zjistil ze me to hodilo do predchoziho patra

dalsi poznatky tentokrat z pvp (luk) - v pripade ze mam naprah a cil umre aniz bych vystrelil nebo pripadne kdyz mi zustane naprah spusti se obcas "kulomet" sipu do ducha ... behem par vterin vystrilim vsechny sipy co mam u sebe a pokud behem toho proklikam war mod tak me to portne na cil

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #65 kdy: Srpen 28, 2017, 09:48:40 dopoledne »
hmmmm !

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #66 kdy: Srpen 29, 2017, 10:23:29 odpoledne »
Tak jsem logla vyzkouset novou abilitu.

Testoval už to někdo úspěšně v běžném provozu?
To video je sice moc pěkné, ale je to jako teoretická fyzika, ve vakuu a pomineme pár zbytečných detailů ;-)

 - oceňuji ikonku v horním rohu, aspoň vim, ze abilita je aktivni. velmi rada bych ji mela i u ostatnich (hlavne long se spatne hlida)
 - v novinkách nikde nevidím zmínku o cooldownu
 - lekla jsem se, když se abilita povedla, zrovna do mě něco kousalo a tuhle grafiku maji ability celkem nepříjemných potvor

zatím vykoušeno na gargoylách, harpyích a broucích, páč jsou pomalí a na 1-2 rány. S kuší.
První zklamání přišlo, když se nepovedla specka a na druhý výstřel už byli harpye moc blízko. Druhé zklamání přišlo, když jsem poprvé zasáhla 3 harpye - hlavní cíl padl instantně, dalším dvěma to pochuchalo peří. Než jsem vystřelila na jednu z přeživších, abilita skončila. No a třetí zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsem zjistila, že musím čekat na další možné použití a každým předčasným pokusem jsem si zase vynulovala timer. Ani jednou se mi nepovedly 2 rozdělené střely za sebou.

 Bylo by možné změnit cooldown na čas přibližně jako knokback? Ono to tedy bere výrazně více staminy, takže to nelze používat tak často, ale když se abilita nepovede (cil je blizko, nevyjde specka / nektery z cilu je za prekazkou / miss), bylo by prima mit možnost to zkusit znovu ještě na tom samém cíli.
Bylo by možné prodloužit účinek tak, aby ranger stihl vystřelit aspoň 2 rány?

Doufala jsem, že mi to nějak usnadní solování, nebo aspoň harvest peří. Asi budu muset hodně trénovat a vymýšlet, jak na to.
Protože trollové běžně nestojí v chumlu a nečekají, až vykrvácí :)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #67 kdy: Srpen 29, 2017, 10:36:53 odpoledne »
Zkus to s lukem ... to je teprve zklamani :D  na pvm s kusi by se to jeste dalo nejak vyuzit ale s lukem dle me bez sance
« Poslední změna: Srpen 29, 2017, 10:39:47 odpoledne od Theo »

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #68 kdy: Srpen 29, 2017, 11:33:25 odpoledne »
zas aby to nevypadlao jako naproste knuceni -  ja jsem fakt rada, ze se s rangerem konecne zacalo neco delat. A ted jeste to poradne vychytat, jo, klucí :)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #69 kdy: Září 01, 2017, 07:39:46 odpoledne »
pri pouziti nove ability mi to bud strili do moji feny nebo se to ihned po pouziti pretargetuje na ni uz se mi takhle 2 splasily

Iustus

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #70 kdy: Září 03, 2017, 10:18:53 odpoledne »
Pushl jsem fix (zítra ráno po restartu bude aktivní), pak to prosím testni.

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #71 kdy: Říjen 07, 2017, 09:41:22 odpoledne »
Cau chtelo by to, aby ranger, kdyz zapne longrange, tak aby fizzoval kouzla. Stejne jako je to u thiefa s kudlema. Takhle kdyz za rangera nekoho potkate, tak cil zatoci rekal a jen se smeje...

Gal

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #72 kdy: Říjen 07, 2017, 09:46:07 odpoledne »
Pokud vím tak to dřív šlo,ale po tom co se upravil timer tak to nejde. Knock se na to používát moc nedá když to pak portne tebe nebo jeho :P Rangera bych asi v pvp už neřešil stejně jak to dělá většina :)

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #73 kdy: Listopad 01, 2017, 10:39:43 odpoledne »
tak rangům stačí hodit teleport na last target a lukem musi stíhat fizz ne?

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #74 kdy: Listopad 02, 2017, 07:58:42 odpoledne »
v pripade ze ses dost blizko na teleport tak dobry ... to ze neco fiznes neni uplne jisty :D