Autor Téma: Lovecká vývěska  (Přečteno 11637 krát)

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #15 kdy: Březen 30, 2017, 06:29:24 odpoledne »
Je tohle neco, co dava smysl a co muzes akceptovat jako odpoved pro soucasny nastaveni? Zaroven je to i odpoved na otazku, proc nedava vyveska procento z XP, ale je to zvlastni nastaveni per-npc
Ano, tohle smysl dává a dokonce bych řekla, že je to nastavené velmi správně.
Děkuju.


Trochu agresivni post, jehoz formulace poukazuje na to, ze by melo byt "do nebe volajici" co je spatne a ze "kazdy prece vi, co je na tomhle spatne". Na neco poukazujes, das si praci s tim, ze to sem prepostujes a pak pod to dopises neco ve stylu "ale nechci se o tom bavit". Tak to v prvni rade nezminuj, jestli nechces konstruktivne resit, co PRESNE ti na tom prijde v neporadku a jak bysis predstavoval reseni. Napriklad jako s temi XP za NPC, tam jsi vedl celkem dospelou a konstruktivni argumentaci, tak prosim pokracuj v tomhle trendu a budes mit sanci dosahnout nejaky zmeny. Na tohle nevim co ti mam rict, akorat zacinas dialog tim, ze ukazes pohorseni a predcasne v GM co to ctou vytvaris averzi k cemukoliv ceho se tvuj problem tyka, ciste z formulace a postoje jaky zuajimas. Tak to zkus jeste jednou OK?

Post je emocionálně zabarvený, ano. Jednak jsem ho uvedla slovy "mě osobně vadí", což tě mělo připravit na možný brekot a v mém případě tolik oblíbené rýpnutí si, jednak jsem na to neupozorňovala poprvé. Je to zmíněno na začátku tohohle vlákna, připomínala jsem to v broukovi spolu s návrhy na změny lovecké vývěsky a ptala jsem se kdysi i na vývěsce. Takže ano, jsem pohoršena a můj postoj není pozitivní.
Když už jsme u postoje. Stejně jako já nemužu říct dětem, že nepojedeme na školu v přírodě, protože na mě byly minulý týden drzí, tak ty přece nemužeš ignorovat stížnosti hráčů, protože se ti nelíbí, jaký způsobem formulují problém. Kdbych tu na tebe vychrlila snůšku nadávek a nesmyslů, tak budiž.

A jaký že je tedy ten problém?
V novinkách bylo ET něco slíbeno, co posléze nebylo dodrženo. Nikdo se k tomu nevyjádřil a navenek to vypadá, že to vlastně nikoho z ET nezajímá.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #16 kdy: Březen 31, 2017, 11:26:18 dopoledne »
Aha já do tohodle neviděl a myslel jsem, ze to byla nejaka nova novinka. V tom pripade ano -> na trofeje se pravdepodobne zapomnel, zeptam se na to.

K tem osobne zabarvenym postum - slo o osobni radu toho, jak bych doporucil se vyjadrovat, pokud chces positivni feedback. Jak vidis, tak jsem te neposlal "nekam", nepochopil (prehlidl) jsem problem a doptal jsem se. Zaroven jsem te chtel ale upozornit na to, ze pokud je post negativni, pak vyvola negativni emoce i v cloveku, ktery to cte a pokud ten dotycnej nema dost sebekontroly a uvedomeni, tak podvedome pujde hned do protiutoku, ikdyz by to treba byla pravda. Ja netvrdim, ze to je spravny pristup, jenom rikam, ze takhle lidi prirozene reaguji, protoze to jsou lidi a tady navic za to, ze ti nekdo odpovi nebo vyhovi nikdo zaplaceno nedostane a pokud nekoho podrazdis, tak te muze s velkou pravdepodobnosti nekam poslat (treba i zdvorile, ale uvnitr nej to buji). Mas pravo byt nastvany(a) ale zaroven my mame pravo delat chyby a zapominat, neni to nasim zamestnanim, nejsme za to financne odmeneni. Jedinou odmenou je uznani hracu nebo vnitrni pocit dobre odvedene prace. Pokud od hracu nebude mimo negativniho feedbacku i ten pozitivni, tak GM tym ztrati i energii a vuli neco delat, a to se PRIMO projevi na kvalite sluzeb, jaky bude hracum zpatky poskytovat. Tim nerikam, ze si hraci nesmi stezovat, jenom rikam, ze kdyz to budou delat s respektem k casu GM co to delaji a budou respektovat chyby a upozornovat na ne zdvorile a vecne, tak se oboum stranam bude existovat lip a transitivne budou obe strany ve vysledku spokojenejsi a server v lepsim technickym stavu. Ano, presne takovou maji hraci moc, a projdi si obcas vyvesku a popremyslej, co s touhle moci delaji a jak jim zdegenerovany navyky vytvareji iluzi, ze kdykoliv se jim neco nelibi, tak je nejlepsi jit s tim ven a vmist to vyvojarum do tvare v idealnim pripade co mozna nejdramatictejsim zpusobem a poradne nasrane.

Jinak teda k samotnym trofejim - ano, jestli mame v novinkach ten slib (sam o nem uz ani nevim, ale tyhle akce jsou mimo mne), ze budem rozdavat trofeje -> meli jsme je rozdavat. Je to nase pochybeni ? Ano. Meli jsme to lip podchytit nejakyma upominkama a nejakym internim kalendarem? Ano. Prehlidl ja jsem znovu tuhle informaci v tvym prvnim postu - ano. Zapomnelo se na to ve smrsti vsech jinych problemu a aktivit. Navic jsme meli velmi nizky hracsky status pres leto a je mozne, ze se zodpovedne GM rozhodlo k tomu, ze nemelo smysl podobne oceneni nekomu davat (to uz je domenka/vymluva, ale mozne to je) a pak uz se to uplne pustilo z hlavy. Takze ano, predam i tuhle informaci a pokusim se to napravit.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #17 kdy: Duben 02, 2017, 03:12:54 odpoledne »
Dala jsem si trochu pauzu, abych zase nereagovala prilis emotivne, no nebudu na tohle tema radeji odpovidat vubec. Mam to zakazane od Lokarelky :)


za podivani na trofeje dekuji

jen pro rypaly bych jeste rada podotkla, ze mi nejde o to dostat pytlik a sosku medveda, jako spise o princip.

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #18 kdy: Duben 29, 2017, 10:10:26 odpoledne »
chtělo by to novou sezonu  :P

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #19 kdy: Květen 09, 2017, 12:46:02 odpoledne »
na souradnicich 586, 1544  a 942, 1310 jsou ettini, kteri se nezapocitavaji do lovu

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #20 kdy: Květen 09, 2017, 01:10:40 odpoledne »
predal jsem, proverime. Dekuju za report.

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Lovecká vývěska
« Odpověď #21 kdy: Srpen 11, 2017, 02:42:46 odpoledne »
kdy se budu vyhlašovat konec sezony? efa už asi nedoženu