Autor Téma: Razor  (Přečteno 9459 krát)

Lauriel

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Razor
« kdy: Duben 15, 2017, 04:05:21 odpoledne »
Zdravím, chci se zeptat jestli je u vás podporován Razor program, podle mě je to užasný program a hlavně není tolik složitý na používání. Případá mi divný že se přes to nemůžu připojit na Erebor, není náhodou u vás zakázan? a aspon důvod proč?

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #1 kdy: Duben 17, 2017, 06:19:03 odpoledne »
pamatuju si, ze byval zakazany na puvodni morii a duvodem bylo, ze nejaka jeho slozka shazovala sphere. Ten typ shozeni sphere byl sice dohledatelny, ale i tak bylo neprijemne kvuli jednotlivcum znovu nahazovat sphere a patrat v logach, kdo to provedl. Netusim, jestli to trva i u nejakych poslednich verzi, v kazdym pripade primo v nastaveni sphere jsem zadnou "blokaci" razoru nenasel. Nevim jak razor funguje, nikdy jsem ho nepouzival ale:
1. ujisti se, ze ma v poradku nastaveny encoding clienta, ktery pouzivas
2. pokud se ho rozhodnes pouzivat, ber na vedomi, ze v pripade, ze bude (treba i neumyslne) shazovat server a prijdeme na to, pak riskujes prohresek

Pokud se ti chce v tomhle udelat nejaky vyzkum, muzes zkusit rozchodit vlastni sphere (verze 99z8), pripojit se na ni s razorem a ozkouset, ze akce ktere v nem provadis server neschodi. Pak to muzes pouzivat v klidu. Vic ti k tomu nereknu, nemam prostredky ani cas delat v tomhle smeru pruzkum a bylo by lepsi, kdybysis tohle proveril sam, pokud to chces pouzivat. V opacnem pripade doporucuju sahnout po jinych, overenych nastorjich (yoko)

Lauriel

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #2 kdy: Duben 18, 2017, 04:48:31 odpoledne »
aha tak to ne, radši budu používat ten yoko injection, nevěděl jsem jaký to má následky, ale i tak Děkuju moc za odpověd :-)

sendys

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #3 kdy: Červen 25, 2017, 04:48:48 odpoledne »
ahoj čtu že Razor by mohl shazovat spheru. I tak bych ho rád zkusil ale bouhžel se mi při logování kousne vždy obraz a zvuk. Mohl by mi prosím někdo poslat nastavení razoru kdo se sním tady muže lognout ? děkuji :)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #4 kdy: Červen 27, 2017, 12:21:36 odpoledne »
to jako vážně? Dobrej přístup k věci... "může to shodit spheru dalším 50ti a víc lidem, ale to mi je jedno, stejně to zkusím, protože jsem zvědavej". Pěkný.

Proč radši nezkusíš některý z ověřených podpůrných programů? Lidi tady běžně používají Injection nebo Phoenix. Co tě konkrétně vede k tomu zkoušet zrovna nástroj, který s sebou nese riziko jak pro ostatní hráče, tak pro tebe, že ti budou zablokovány všechny účty a IP v případě, že to (třeba omylem/nevědomě) začneš shazovat?
« Poslední změna: Červen 27, 2017, 12:23:58 odpoledne od SirGlorg »

sendys

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #5 kdy: Červen 27, 2017, 01:58:00 odpoledne »
Chápu že tě to asi rozčiluje, ale co zjistil ikde jinde tento program spheru neshazuje. Navic ve hrře se mi po odlognutí macra mazou a ani s jednim programem co si navrhnul neumim pracovat

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #6 kdy: Červen 27, 2017, 06:54:48 odpoledne »
kde to zjistili? Nemusi byt sphere jako sphere, je jich hodne verzi a padat muze jenom nektera a jenom pri konkretnich akcich. Je to na tobe, ja ti v tom nezabranim, ale ten pristup nejak nechapu. Zkousel jsi ty jine programy vubec? Dost pravdepodobne te bude "uceni se s novym" stat min usili, nez zjistovat, jak tady rozchazet a pracovat s necim, co nikdo nepouziva. Zrovna tak bude v komunite k dispozici min scriptu specifickych pro tenhle shard.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #7 kdy: Červen 27, 2017, 07:38:37 odpoledne »
ja ho chapu
ve phoenixu a yoku musis bud umet scriptovat, nebo mit kamarady, co ti scripty poskytnou. kdyz tu nikoho neznas, mas omezene moznosti. mozna ti nekdo da loot script, mozna nekdo pusti sekani, ale to je asi tak vsechno.
v razzoru nic neskryptujes, neumi toho tolik, ale nastavit zakladni makra velmi jednoduche

sendys

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #8 kdy: Červen 27, 2017, 09:37:42 odpoledne »
ja ho chapu
ve phoenixu a yoku musis bud umet scriptovat, nebo mit kamarady, co ti scripty poskytnou. kdyz tu nikoho neznas, mas omezene moznosti. mozna ti nekdo da loot script, mozna nekdo pusti sekani, ale to je asi tak vsechno.
v razzoru nic neskryptujes, neumi toho tolik, ale nastavit zakladni makra velmi jednoduche
Jak pro PVP tak pro většinu věcí razor snad umi většinu věcí pokud víš jka to nastavit. Ale mohu zkusit jiny programy, scriptovat fakt neumim a jak tady Jezinka řika scripty se shaaní dost blbě
« Poslední změna: Červen 27, 2017, 09:42:55 odpoledne od sendys »

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Razor
« Odpověď #9 kdy: Červen 27, 2017, 10:48:20 odpoledne »
razzor nastavit umim, troufam si tvrdit, ze i pokrocilejsi vychytavky, ale s yokem ci fenou se to neda srovnavat.
razzor ti treba nedokaze hlidat hp lidi kolem a rozhodnout s jakou prioritou jim hodit bandu...

vybodni se na nej, nez riskovat nestabilni sferu, klidne mi napis, co hrajes a jake scripty bys potreboval. ja nic nepsala, ale se svolenim tvurcu treba neco malo poskytnu. a zaklady ovladani taky hrave zvladnes, kdyz jsem to zvladla ja ;-)