Autor Téma: Nastaveni monster  (Přečteno 6554 krát)

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Nastaveni monster
« kdy: Květen 19, 2017, 05:29:46 odpoledne »
Napisu to tu, at nezkladam nove tema ;)

Proc Kraken, beha po sousi?
Nedavno jsem bezel za nb bez jezditka... Hadi a dalsich x moster jsou mega naspeedovana, duvod? Mel jsem problem utect...
Proc Gargoyle(obycejne monstrum 15-30xp) ma dispel touch?
« Poslední změna: Květen 20, 2017, 08:23:28 dopoledne od SirGlorg »

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Re:Dotazy do zacatku
« Odpověď #1 kdy: Květen 20, 2017, 08:21:37 dopoledne »
proc bys nezakladal novy tema?
proc bys to psal zrovna do tohodle?
PROC PROBOHA pises tohle do sekce "hraci hracum" ?

Otazku jsem rozdelil, odpovim ti a zamknu to at to tady nestrasi. Priste prosimte zaloz nove tema tam kam patri - z mne nepochopitelnyho duvodu tady placas nesouvisejici veci do jinych temat, cimz uplne neutralizujes jednu z hlavnich vyhod fora oproti napr. vyvesce. Tady se prave na zaklade tech vlastnich temat ke kazdymu jednomu problemu muzeme venovat jednomu konkretnimu problemu poradne a dohledat k nemu (v tom samem tematu) vsechny poznamky/pripominky, co k tomu do te doby zaznely.

Ted konkretne - kraken -> netusim, je to pozustatek predesleho nastaveni a nikdo se tim asi nezabyval. Na druhou stranu, kdyby na sous vubec vylezt nemohl, dost pravdepodobne by potom prestal byt pro hrace na sousi nebezpecny, protoze melee NPC se musi dostat na pole sousedici s hracem, aby ho mohl poskodit.

Proc Gargoyle... protoze jsme nechteli, aby slo vsechno umlatit summonama. Navic diky tomu nejde prevalit treba prvni patro drapacaku, coz by byla se summonama absolutne nezadouci farma. To npc je zcela jednoduse umlatitelny/ucastitelny kouzlama a tem zkusenostem to odpovida. Neexistuje zadna prima souvislost mezi tim, ze NPC ma 15-30xp a zaroven by nemohlo mit dispell touch.
« Poslední změna: Květen 20, 2017, 08:33:30 dopoledne od SirGlorg »

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Nastaveni monster
« Odpověď #2 kdy: Květen 20, 2017, 08:33:23 dopoledne »
No dobre, tak jsem udelal v tomhle chybu, ale kde je odpoved na to "nastaveni"  ;D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Nastaveni monster
« Odpověď #3 kdy: Květen 20, 2017, 08:34:11 dopoledne »
uz jsem tu odpoved psal, nejdriv sem presoval to tema coz mi vzalo trochu casu.

Zamykam