Autor Téma: PVP liga  (Přečteno 4230 krát)

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
PVP liga
« kdy: Květen 30, 2017, 02:30:55 dopoledne »
Na konci rebornu mel akir asi nejlepší nápad a to PVP ligu. Princip byl v tom ze se m přihlásili za 100k v baradu a g v Mt u npc. Dále po napsání příkazu do hry vyjela tabulka se všemi přihlášenými hráči jak g tak m s počtem killu smrti  asistenci a bodu. Body se dostávali podle toho koho se zabilo nejvíce za dalšího účastníka ligy druhého reálmu pak za 40+ postavy a nejméně snad za k rafty 1 bod nebo tak. Dále se rozhodovalo podle udělené ho poškození kdo dostane kill a kdo asisty podle toho také body. Mohly by se udělat sezóny na konci by byli vyhlášení první hráči a nějak odměněni třeba speciálnímy tituly památkovými věcmi apod.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:PVP liga
« Odpověď #1 kdy: Květen 30, 2017, 09:36:37 dopoledne »
v principu se mi to libi, je to teda dost prace jestli se to ma udelat poradne.

Nevim jak to mel udelany Akir, prijde mi tam dost veci na osetreni a trochu se to navrta do combatu (to pocitani udelenyho dmg nejakymu hraci musi byt casove omezeny, abysis nedrzel udelenej dmg "naveky" apodobne). Predam to dal.

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:PVP liga
« Odpověď #2 kdy: Květen 30, 2017, 07:30:55 odpoledne »
No, hlavne dostavat body za CK byla kravina a Akir sam mluvil, ze se to upravi. Jen kdyby nahodou  :D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:PVP liga
« Odpověď #3 kdy: Květen 30, 2017, 08:33:15 odpoledne »
jo tak to se mi na tom navrhu taky moc nezdalo :D

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:PVP liga
« Odpověď #4 kdy: Srpen 23, 2017, 10:12:20 odpoledne »
Zdar, chtělo by to ztraceni bodů za smrt. samozřejmě jen v PVP například 2 body. Tím by se to trosku spestrilo a nebylo by to jen o tom nadmgovat co nejvic targetu a nezajímá se jestli to přežije nebo ne.