Autor Téma: Zlodějovy zbraně  (Přečteno 6034 krát)

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Zlodějovy zbraně
« kdy: Říjen 16, 2017, 08:47:11 dopoledne »
Rád bych vás pozval na malou , lehce diskriminační anketu :) Bude se týkat pouze hráčů, co hrají zloděje.

Do tohoto tématu prosím odpovídejte podle vzoru níže. Není důvod se hodně rozepisovat. Prosím o reakci pouze hráče, co aktivně hrají zloděje alespoň 30lvl.

Otázka: "Jakou zbraň máte za zloděje nejradši? Proč? Jakou zbraň používáte za zloděje nejméně/nemáte ji v oblibě? Proč? Jakou změnu/úpravu by zloděj u svých zbraní dle vás potřeboval?"

Vzorová odpověď: Zloděj Pepa Pacifista, lvl 35. Nejradsi mam kudlicku. Protože s ni cloveku ublizim jen trochu. Nejmene v oblibe mam scimitar. Když s nim nekoho prastim, tak ho to musí hodne bolet! Jako zmenu bych uvital zavedeni dialogu a klid vsem zbranim.

Seraf

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #1 kdy: Říjen 16, 2017, 10:38:11 dopoledne »
Evelin, 137 lvl. Nejradsi mam kryss je nejrychlejsi a nejvetsi bleed. Nejmene pouzivam vidle, jelikoz se jedna o dvojrucni zbran a neni tedy mozne k ni pouzivat stit. Jelikoz v dungu je kazda ztrata armoru u thifa znat. A uprava je tedy jasna jelikoz je thif v dungu jen na oslabovani a otevirani pokladu a nema skoro zadnou dmg tak by se urcite hodilo vratit k vidlim stit jak se jiz nekolikrat resilo na vyvesce.

xavern

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #2 kdy: Říjen 16, 2017, 10:50:36 dopoledne »
zloděj 90 lvl, Upravit animaci u vidli (prehodit do jedny ruky) + pridat stit
Jinak je to ok.
Pripadne se to v budoucnu snazit orientovat na utok nez na def, thief to ma sypat jak drak ale snadno umrit, ne tankovat golemy v blokacich a brat za 1% :D
Neco jako : Zurivy stance (+333% dmg, -500% def) :))

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #3 kdy: Říjen 16, 2017, 10:52:02 dopoledne »
Nechtann, 79. Nejradeji cutlass/scim podle typu expeni (scim u bodani, titan na 3 je super :-D). Obycejne cutlass kvuli bonusu k odrazeni uderu a nejvetsimu poisoningu. Tyhle dve u solo expeni ve skupine jednoznacne kryss, kvuli bleedu a rychlosti. Prakticky nepouzivam vidle, nemaji stit a nezabijim monstra na ktere bych je potreboval.

Raxx

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #4 kdy: Říjen 16, 2017, 11:57:14 dopoledne »
Raxx, něco kolem 115 lvl. Po vaši úpravě bleedu se rozhodně pro můj styl hraní nejvíce vyplatí kryss, za mě rozhodne úprava správným směrem. Cutlass, když je potřeba něco utankovat a dokonce jsem našel zalíbení i z scimu po úpravě typu dmg. Bohužel to vedlo k tomu, že vidle nenosím ani v batohu. Je sice pěkný další typ dmg, ale v porovnání v rámci piercing dmg s rangerem je celkové dps smutné, když pominu porovnání se všemi ostatními povolání. Plus oslabení armoru v podobě dvojručky je asi to poslední, co bych za thifa potřeboval. Thif je jako jediné povolání oslaben v pvm tím, že nemůže na všechny monstra aplikovat svoji základní schopnost a podle mě, pokud tu stále budou monstra, která bleedí málo nebo vubec, tak by se mu to mělo nějakým způsobem kompenzovat. Vidle se štítem by pro některé hráče mohly být dobrým začátkem.

Zlababa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #5 kdy: Říjen 16, 2017, 01:44:52 odpoledne »
thif 50+ ja jsem spokojeny s kryssem a cutlasem jsou to v pohode zbrane jinak vidle jelikoz s nimy nedam stit se mi neoplati a nepouzivam je vubec

Yaga

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #6 kdy: Říjen 16, 2017, 01:51:32 odpoledne »
Illi lvl 88, nejčastěji používám kryss, jak to pvp tak i pvm a jak bylo zmíněno je to kvůli bleedu, kterej je super. Když si vemu vidle tak  mi polovina abilit kde je potřeba štít je k ničemu takže je nepoužívám. Nejvíce oceňuji na thiefovi oslabení, provokaci a odemčení bedny. Sem tam ještě zabiji v dungu nějakýho kouzliče jinak mi přijde dmg celkem malá na to, že dostávám tak strašný pecky od ostatních. Jinak myslel jsem si, že thief bude dávat v dungeonu větší dmg jak warrior na úkor právě toho, že je jak se říká papír ale není to tak. Uvítám jakoukoli změnu :P

rl

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #7 kdy: Říjen 16, 2017, 03:44:43 odpoledne »
Petr, 60+. Nejčastěji kryss pro primární abilitu.

Minimální hodnotu bych u Greater Agility nastavil z +16 na +17 (coz je presne -1 prodleva úderu u základního rozdělení bodů), protože mi není příjemné natřikrát přepijet jeden potion abych měl dostatečnou dexu.

Zrušení stancu - chápu, thief není tank. Pokud je potřeba nějaká kompenzace, pak nějaký mód vyššího útoku na úkor obrany, klidně omezene pro určitý čas, nikoliv perma.

A co mi opravdu vadí je snížená doba trvání kouzla Reactive Armor, u spousty omračujících zrůd jde thief tzv. na pár, byť za sníženou redukci dmg (která už teď je skoro nicotná) prodloužení aspoň na 30 vteřin. Dvě rány? za spell jsou bohužel opravdu málo z mého pohledu.

O bleedu z hidu nepíšu, to by možná bylo už trochu moc :) ...

Jinak thief paráda

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #8 kdy: Říjen 17, 2017, 04:00:55 dopoledne »
Alerian 82 lvl..

Nejvic pouzivam kryss, ma super rychlost a bleed :-) Cutlass je tez bomba, ale setrim ho vetsinou na poisoning.. Scim pouzivam hlavne na oci a na probo, nebo kde nedam DMG kryssem... Vidle nepouzivam vubec, nemam abky na dvojak a bez pouziti stitu o nich ani neuvazuju :)  Jak psal Xavern, chtelo by to vyresit, aby thief daval DMG nejakou zbrani i do golemu atak... Jinak je to v nekterejch dungach fakt nuda za nej hrat, kdyz nicemu nebere :-D Takze bych byl taky pro zvetseni DMG a upravu dmg do monster, kterym nic nebere.. + me jeste napadlo, jestli by neslo u skillu stealth udelat vyjimku oproti ostatnim a dat mu se 100% garanci aspon 10ti policek, protoze toje fakt hnus, kdy zje svetlo, nekdy ujdu sotva 2-3 policka a nebavi me to :-D zvlast, kdyz chci neco probodavat....
« Poslední změna: Říjen 17, 2017, 04:07:51 dopoledne od Arandor »

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #9 kdy: Listopad 02, 2017, 06:01:35 dopoledne »
No každopádně tady čtu zajímavé příspěvky, i když každý říká dmg+ def- a chcete k vidlím narvat stít(na který jsou vázané ostatní abillity.)

Nejuniverzálnější a nejefektivnější je kryss (rychlost s kombinací bledem a stítem)
Na solo nejraději používám cutlas abych využil na max svůj potenciál  (poison,uder stítem, vykrytí,)

Scim nenosím tak často ale rozdíl mezi dmg ránou, vysátí hp nebo probo je velice poznat oproti předešlým.

Vidle používám pouze ve dvojici. Berou teď i monstrům které jsem obcházel obloukem teď je aspoň budu uždibovat.

A čemu nebereš z blízka můžeš s dálky :P jen občas jezdítko padne za vlast...(dungy)

celková dmg je momentálně asi dobrá, kryss pokulhává co se tyká vysátí hp.
s defem taky nehýbat už tak je křehký jak pan skleněný(rosický).

-a teď má pohádková představa nemuseli by tak fizzovat bandy. Už tak dává málo a dost vynechává.
- na ten stealth v pvp už nespoléhám  raději se klidím..
- remove trap je hodně prazvláštní. spíš není než je ¨:P


Jinak spokojenost. Vidle jste vrátily do hry...

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #10 kdy: Listopad 04, 2017, 03:04:41 odpoledne »
dmg kryssu je z bleedu - tam neni dulezita velkost rany jako takove. Proto tady bude i mensi sani hp a je to vporadku.
remove trap - tady je potiz v tom, ze default nastaveni je bohuzel takove, ze na uspesne remove si nesahne ani zlodej s 100 skillem. Ale osobne jsem zacal delat pasti zajimavejsi a davam jim tam ruzne sance na remove. Takze toto se neda povazovat za 100% spatne :)

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #11 kdy: Listopad 05, 2017, 11:42:11 dopoledne »
ok, díky. ;)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Zlodějovy zbraně
« Odpověď #12 kdy: Listopad 06, 2017, 10:09:39 dopoledne »
dmg kryssu je z bleedu - tam neni dulezita velkost rany jako takove. Proto tady bude i mensi sani hp a je to vporadku.
remove trap - tady je potiz v tom, ze default nastaveni je bohuzel takove, ze na uspesne remove si nesahne ani zlodej s 100 skillem. Ale osobne jsem zacal delat pasti zajimavejsi a davam jim tam ruzne sance na remove. Takze toto se neda povazovat za 100% spatne :)

to neni uplne pravda. Nebo alespon ne vsude, ja osobne kdyz daval dlazky, tak rozhodne braly v potaz remove-trap (ale je pravda, ze jsem pomahal jenom s par dungama).