Anketa

Jste pro přídání spawnů koní do světa a snížení času spawnu koně jako je u lamy?

Ano, už mě ty lamy nuděj :-D
2 (66.7%)
Ne, jsem spokojenej s ježděním na lamě
1 (33.3%)

Celkem hlasů: 3

Autor Téma: Uprava času respawnu koní + přidání spawnu koní aneb lam už máme dost :-D  (Přečteno 3906 krát)

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Ahoj,

ještě mě napadlo přidat více spawnů s obyč koni zhruba jako je lamiček + čas na spawn koně nastavit stejnej.. Myslím si, že ne jen já už mam po krk těch hnusných lam. Nechápu, proč by koně měli bejt nedostatkový zboží jako tomu je u mustů atd.. Mají šíleně dlouhý spawn a je jich opravdu málo.. Toje skoro dostupnější oclock jak kůň, který stejně nejde resovat, ale je asi tak stokrát hezčí než lama :-D
Hlasujte, vyjadřujte se...

mikke

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Uprava času respawnu koní + přidání spawnu koní aneb lam už máme dost :-D
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 02, 2017, 11:44:17 dopoledne »
j souhlasim

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Uprava času respawnu koní + přidání spawnu koní aneb lam už máme dost :-D
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 03, 2017, 12:04:39 odpoledne »
Mně přijde, že spawnů je dost, kdykoliv vyrazim, tak vždy pár kopýtek najdu.
A že si ty lepší spawny někdo hlídá? To tak bylo vždy a všude. A bude to tak i nadále, pokud se neupraví systém swpavnu (nepředvídatelnější časový rozptyl, rotační spawn ve smyslu místa a ne typu zvířete).
Pokud trváte na úpravě, stačilo by možná jen na místa, kde se zjevuje jen lama, přidat možnost výskytu koně.

Mnohem víc mi jako aktivně hrající mu rangerovi vadí 12+ postavičky založené čistě na obíhání spawnů.