Diskuse s GMs > Trénovací dovednosti

Inscription

<< < (2/3) > >>

Ceridwen:
ono to psani svitku mam pocit u vseho bere manu podle narocnosti casteni ze svitku, ALE pro napsani potrebujes mnozstvi many pro casteni z knizky, takove Resy jsou zazitek, potrebujes itemy na mageru intu a rege many a jsi rad ze jsi rad :-D

SirGlorg:
to mi asi nevadi, to je celkem hezky ze to tak funguje na jednu stranu :)) Spis to mnozstvi by melo odpovidat, vcera jsem si na to neudelal cas, uvidim jestli se k tomu dostanu pres vikend treba, ale nejak zavazny mi to neprijde. Neprijemny ano, ale kriticky problem to neni.

Simpo:

--- Citace: SirGlorg  Listopad 23, 2017, 10:06:40 dopoledne ---to mi asi nevadi, to je celkem hezky ze to tak funguje na jednu stranu :)) Spis to mnozstvi by melo odpovidat, vcera jsem si na to neudelal cas, uvidim jestli se k tomu dostanu pres vikend treba, ale nejak zavazny mi to neprijde. Neprijemny ano, ale kriticky problem to neni.

--- Konce citace ---
nie bere manu podla castenie zo zvitku a pri vyrobe to tam mas napisane...

Simpo:

--- Citace: Simpo  Listopad 23, 2017, 01:26:15 odpoledne ---
--- Citace: SirGlorg  Listopad 23, 2017, 10:06:40 dopoledne ---to mi asi nevadi, to je celkem hezky ze to tak funguje na jednu stranu :)) Spis to mnozstvi by melo odpovidat, vcera jsem si na to neudelal cas, uvidim jestli se k tomu dostanu pres vikend treba, ale nejak zavazny mi to neprijde. Neprijemny ano, ale kriticky problem to neni.

--- Konce citace ---
nie bere manu podla castenie zo zvitku a pri vyrobe to tam mas napisane...

--- Konce citace ---
ak sa k tomu dostanes prosim pozri ci ma alebo nema (podla mna ma) vediet klerik pisat kuzlo cuning ...
Dakujem

Simpo:
To iste robi aj kde sa pise zvitok resurection ..narocnost 50 many (manu mam 119) cize by malo napisat minimalne 2 zvitky ale napis 1 a hned zrusi vyrobu z tou istou hlaskou ..ze nemas dost zdrojov.....

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi