Hráči hráčům > Offtopic

Razor

<< < (2/2)

sendys:
Chápu že tě to asi rozčiluje, ale co zjistil ikde jinde tento program spheru neshazuje. Navic ve hrře se mi po odlognutí macra mazou a ani s jednim programem co si navrhnul neumim pracovat

SirGlorg:
kde to zjistili? Nemusi byt sphere jako sphere, je jich hodne verzi a padat muze jenom nektera a jenom pri konkretnich akcich. Je to na tobe, ja ti v tom nezabranim, ale ten pristup nejak nechapu. Zkousel jsi ty jine programy vubec? Dost pravdepodobne te bude "uceni se s novym" stat min usili, nez zjistovat, jak tady rozchazet a pracovat s necim, co nikdo nepouziva. Zrovna tak bude v komunite k dispozici min scriptu specifickych pro tenhle shard.

Jezinka:
ja ho chapu
ve phoenixu a yoku musis bud umet scriptovat, nebo mit kamarady, co ti scripty poskytnou. kdyz tu nikoho neznas, mas omezene moznosti. mozna ti nekdo da loot script, mozna nekdo pusti sekani, ale to je asi tak vsechno.
v razzoru nic neskryptujes, neumi toho tolik, ale nastavit zakladni makra velmi jednoduche

sendys:

--- Citace: Jezinka  Červen 27, 2017, 07:38:37 odpoledne ---ja ho chapu
ve phoenixu a yoku musis bud umet scriptovat, nebo mit kamarady, co ti scripty poskytnou. kdyz tu nikoho neznas, mas omezene moznosti. mozna ti nekdo da loot script, mozna nekdo pusti sekani, ale to je asi tak vsechno.
v razzoru nic neskryptujes, neumi toho tolik, ale nastavit zakladni makra velmi jednoduche

--- Konce citace ---
Jak pro PVP tak pro většinu věcí razor snad umi většinu věcí pokud víš jka to nastavit. Ale mohu zkusit jiny programy, scriptovat fakt neumim a jak tady Jezinka řika scripty se shaaní dost blbě

Jezinka:
razzor nastavit umim, troufam si tvrdit, ze i pokrocilejsi vychytavky, ale s yokem ci fenou se to neda srovnavat.
razzor ti treba nedokaze hlidat hp lidi kolem a rozhodnout s jakou prioritou jim hodit bandu...

vybodni se na nej, nez riskovat nestabilni sferu, klidne mi napis, co hrajes a jake scripty bys potreboval. ja nic nepsala, ale se svolenim tvurcu treba neco malo poskytnu. a zaklady ovladani taky hrave zvladnes, kdyz jsem to zvladla ja ;-)

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi