Diskuse s GMs > Pravidla

Zakaz dualu

<< < (3/4) > >>

Rav:
Nevim proc tolik povyku, jen jsme zpet ve stavu, ktery tu fungoval predtim a roky na Morii... Na to by snad meli byt vsichni zvykli, ne?

Llamer:
Ale tohle neni moria ekonomika, nikdy nebude a nebyla jako na Morii ty to evidentne nechapes, tahle hra nema stejny zpusob hrani jako Moria tolik nove prichozich a odchozich hracu jako mela Moria. Je tu urcita skupina lidi a ti tu hru hrajou, vetsina vi jak ji hrat a v tom je hlavni rozdil.  A taky je tady jeden hlavni duvod proc to lidem vadi, lidi uz nejsou skolou povinni a maji i jine veci na starosti nez jen UO. Takze kdyz jdou konecne hrat chcou z te hry mit maximum a ne ze si musi pomalu vytezit material aniz by mohli i vydelavat a nebo se rovnou bavit.

Rav:
Super jak jsi se hned chytl Morie, pisu ze i tady to pravidlo bylo donedavna takto nastavene. Ja te na jednu stranu chapu, taky uz na to nemam tolik casu, na tu druhou mi to ale neprijde zase tak hrozne, chces matros - tak si ho holt narubes nebo zaplatis nekomu, kdo to udela misto tebe, crafti tu byli i pred povolenim dvou postav mimo dum.

Arandor:

--- Citace: Llamer  Květen 02, 2017, 03:28:10 odpoledne ---Ale tohle neni moria ekonomika, nikdy nebude a nebyla jako na Morii ty to evidentne nechapes, tahle hra nema stejny zpusob hrani jako Moria tolik nove prichozich a odchozich hracu jako mela Moria. Je tu urcita skupina lidi a ti tu hru hrajou, vetsina vi jak ji hrat a v tom je hlavni rozdil.  A taky je tady jeden hlavni duvod proc to lidem vadi, lidi uz nejsou skolou povinni a maji i jine veci na starosti nez jen UO. Takze kdyz jdou konecne hrat chcou z te hry mit maximum a ne ze si musi pomalu vytezit material aniz by mohli i vydelavat a nebo se rovnou bavit.

--- Konce citace ---

Naprostej souhlas, takhle to vidím i já. Crafta jsem si vlastně založil jen proto, že byl dual povolenej a já mohl expit a zároveň dělat crafta. Proč crafta? Na tomhle shardu je velký nedostatek věcí a materiálu. Občas mám problém sehnat to co potřebuji, vše je vyprodané. Musím otravovat na ICQ crafta, kterej má všechno... Hraju thiefa a nestíhám na vše vydělat, zvláště, když potřebuji i locky na trening..
Nemám rád změny, na vývěsce jsem byl trošku emotivní. Tady jsou změny docela často :-D

Xanthin:
Jako mate pravdu, ale proste ted uz si XX lidi nahrabalo tolik ore a logu, ze ceny uz padly hodne dolu a na zruceni je podle me pozde. (Pro Rebornaky ne, Ja toho moc nestihl :D), viz jak lidi z pvp mapy prodavaji obs ring a musi i za 3,5-4k ing, protoze kazdy ma v bance x obsidu setu a tisice ingu.
Proste se nemel vubec poovolovat, proto ten "rev a nevole" :)) Muj nazor.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi