Diskuse s GMs > Dungeony

Zjednodušení dungeonů

<< < (2/3) > >>

Arandor:

--- Citace: Ceridwen  Duben 17, 2017, 10:35:56 dopoledne ---k Etherce, Duch runy je pro nizsi lvly trosku drsnej, obzvlaste kdyz tam nejde ucinne zdit :-D, ale zase musis brat v potaz, ze je to prakticky boss dungu, protoze etherin je oproti nemu jednoduchy. Na vse staci spravna taktika, co se tyce strazcu zeme, kdyz mate jen slaby dmg od hulky co takhle skusit vyuzit skilly ostatnich charu, treba provokaci. K naslapkam, v Etherce snema nemuze byt velky problem, staci prvni vyslapnuti a treba i experiment a je jasny co jsou naslapky a da se jim krasne vyhnout, uprimne pokud vam delaly tyhle naslapky problem jsem zvedav jak dlouho vam bude trvat prijit na Pavoucak :-D. Pro nizsi lvly je etherka rekl bych ta tezsi, nicmene takovy drapacak, MD, nebo beridor 1. patra jsou obtiznoste podobné jen tam je vice prostoru na chyby. Kazdopadne hra musi byt vyzva jinak zacne nudit a takhle mate duvod chodit ty dungy ucit se taktiky a zrychlovat pruchody. Kdyz jsme s guild zacinali chodit Beridor skoncili jsme na snad 5x v 3/4 dungu a trvalo to par hodin. V momente kdy jsme vedeli co a jak tak jsme to dosli do konce za polovinu casu co nam to trvalo ze zacatku. Kdyz to shrnu, proc brecet ze je neco moc tezke, kdyz zkousenim jednak naexpite, ziskate know-how a hlavne v momente kdy dung uspesne dojdete mate mnohem lepsi pocit z pruchodu nez, kdyby to bylo "zadarmo" bez namahy.

--- Konce citace ---

Dobrý postřeh. Z našich zkušeností ovšem je daleko horší taktika provokovat věci na strážce země, protože pak vyvolává daleko více sumů. Nášlapky ok, zjistili jsme nakonec kde jsou, ale stejně na ně občas šlápneš, šlapal na ně i zkušenej borec, kterej s námi šel pro věci k tomu bossoj (thief 90+). Znal ten dung nazpamět a stejnak to tam občas prošlápl nebo my při zabíjení bosse atp. A toho bosse sundával asi 40minut s klerikem a mágem. Měl Ada/ada a vypadalo to, že ho nesundaj, naštěstí mu došla mana, jinak no chance.  A jak mluvíš o tom know how a zkoušení - získání expů. No mě přišlo , že jsme získali uplný kulový, méně jak na povrchu. Takže já osobně nemam žádnou motivaci ten dung trénovat, pokud o bosse udělam 2K expů a trávim tam skoro dvě hodiny. :-D  Mě bavilo chodit dungy na starý morce hlavně pro to, že jsem tam udělal hned několik levelů, ne teda zrovna v etherce, ale když jsme chodili od 60+ třeba mahat, beridor, md atp., tak jsme to dokázali projít  (ne nebylo to na stojáka, bylo to dost težký a rakve tam byli, ale prošli jsme to) a prostě ty expy nabíhali šíleným tempem a prachy a vše taky. Takže to byla zábava. Ale vážně nevím, jestli má bejt zábava dělat 2-3K expů 2 hodiny. ZA tu dobu bych očekával z dungu alespoň 10K expů.

Ceridwen:
Jasny v momente kdy Duch Runy poloti, je to poradny zivel :-D, za me prave etherka 1 projit na nizsich levlech a vic sem ji citit nemusel, ted se tam max tahaj low lvly, protoze je to rychlovka. Z moji strany ti muzu jen doporucit vzit dung partu a protocit ostrovy poexpit a zkouset ostatni dungy a minidungy. Sehrajete se (pokud uz nejste) a urcite to bude vetsi zabava nez etherka. K tomu strazci zeme, nehazi earthy porad je v tom system, ktery patrne nevyuzivate optimalne a pak to vypada, ze je hazi porad. Mala rada pokud je schopny thief tak je schopny ubrat cca 50% 2. strazci zeme nez slozite 1. a poznamka na zaver, nedispeluje ;-)

Arandor:

--- Citace: Ceridwen  Duben 17, 2017, 08:09:17 odpoledne ---Jasny v momente kdy Duch Runy poloti, je to poradny zivel :-D, za me prave etherka 1 projit na nizsich levlech a vic sem ji citit nemusel, ted se tam max tahaj low lvly, protoze je to rychlovka. Z moji strany ti muzu jen doporucit vzit dung partu a protocit ostrovy poexpit a zkouset ostatni dungy a minidungy. Sehrajete se (pokud uz nejste) a urcite to bude vetsi zabava nez etherka. K tomu strazci zeme, nehazi earthy porad je v tom system, ktery patrne nevyuzivate optimalne a pak to vypada, ze je hazi porad. Mala rada pokud je schopny thief tak je schopny ubrat cca 50% 2. strazci zeme nez slozite 1. a poznamka na zaver, nedispeluje ;-)

--- Konce citace ---

Joo chodíme ostrovy atp, toje pro nás rychlovka, ale zároveň nuda :-) Celkově povrch je super a jendoduchej.. Myslím že povrch tu je daleko lepší jak na staré morii nebo rebornu, jednodušší se vyexpit.. Ale já právě chtěl hodit ty dungy, protože tam se vše mění každým patrem a to očekávání co přijde a jeslti bude poklad atak.. A těčení na exp gatu víš jak :)

Nechtěl jsem si nějak stěžovat, spíš jsem chtěl dát námět k zamyšlení, pro koho tu jsou stavěné ty dungy. Mě přijde, že na tomto serveru jsou diskriminovaný menší levely.. A to je velká škoda.. :)

Ceridwen:
nemam pocit ze by mensi levely byly diskriminovany, jsou tu minidungy, ostrovy, na kterych jsou i poklady, mnozstvi mist kde se da expit na povrchu.. hlavne expiste jsou pomerne bohate a neni problem za 1-2 mesice hrani, podle casu i driv naexpit lvl na dungy. Preci jen Dungeony musi mít nejakou narocnost. Hlavne jde o uhel pohledu, nekdo to muze videt jako diskriminaci a nekdo zase jako cil, ktereho muze dosahnout..

SirGlorg:
jenom info - ctu to tady a budu na to brat ohled. V sobotu/nedeli mame poradu, kde se budou resit nejaky navrhy na upravy a dungeony budou jednim z zhavych temat, ktery a mame uz nejaky predbezny plany na upravy.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi