Diskuse s GMs > Povolání

Hraničář

<< < (2/18) > >>

SirGlorg:

--- Citace: Theo  Duben 01, 2017, 05:54:55 odpoledne ---Ability se u ragnera na vývěsce řešili už před dlouhou dobou. Bohužel jsou stále prioritnější věci. Naposledy bylo řečeno, že je něco rozpracované, ale přednost má mage a pak bude následovat ranger. Zavedl se tedy magický náboj a silence. Následně se zavedl taunt u wara, teď dostal prioritu priest a uvidíme co rangera zase odsune na další kolej až se dodělá priest. Bohužel už nevěřím, že se toho někdy dočkám.

--- Konce citace ---

je mi líto, tohle je a nejspíš bude povaha změn zde. Pokud zmíníme, že ranger by mohl být dalším v pořadí pro změnu/úpravu/vylepšení, pak to znamená, že si jsme vědomi jistých nedostatků, ale nedje o závazek a skutečně se bude v další iteraci prací uvažovat v konkrétním kontextu nad tím, co je zrovna potřeba a opravdu se může stát, že Ranger bude trpět tím, že se na něj nedostane.

Hrál jsem několik let a za tu dobu jsem měl wara, crafta, mága, necra, thiefa a to přesně v tomto pořadí. Nad rangerem jsem snad ani neuvažoval a pravděpodobně bych si jako další postavu v pořadí vybral spíše clerica. Takže ano, už z toho samotného soudím, že Ranger je ve své podstatě "nezajímavé" povolání, nebo alespoň nepůsobí zcela nezbytně. Bohužel tento problém je dvousměrný - na jednu stranu tu máme handicap v množství a zajímavosti abilit rangera, díky čemuž je vnímán jako podhodnocený, na stranu druhou ho díky tomu hraje méně lidí, a tím pádem je daleko větší tlak na spravování a balancování těch nejčastěji hraných profesí. Nejsme tým lidí s nekonečným množstvím času, úpravy abilit nám zabírají týdny, protože se je snažíme dělat pečlivě a dostatečně zajímavě. Můžeme na vás chrlit ability napsané na 5 řádků kódu a nechávat vás plácat body do nějakých kusých řešení, ale osobně se domnívám, že nepromyšlené a zbrklé změny budou možná oceněné v krátkodobém horizontu, ale hře jako takové uškodí v tom dlouhodobém.

Jezinka:
Dovolím si nesouhlasit: podle roční statistiky je ranger 3. nejčastější povolání
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1910s7TK7iopfbT4tLT1Rm6ftYx5tBwU6tQc371s-pkU/edit#gid=0

jen to proste vypada, ze si kazdy rozjede tamera, aby si mohl sbirat v lese lamy, ale nikoho to nechytne natolik, aby to hral poradne. Nejvetsi rangerove jsou tu v ramci guild, protoze jsou treba na ress mustangu a ty levely v dungu skacou jinak, nez na solo na povrchu. Ale delsi dobu solovat rangera vydrzi jen sebemrskaci, protze to fakt neni nikterak zabavne.

F13ND:
nejvetsi problem rangera je imho to, ze nebere warovi v pvp a proto ho tolik lidi neexpi a rangeri nejsou videt jinde, nez v dungu na ress mustanga

Jezinka:
Nejsem PVPer, takze tohle neposoudim, ale i ja mam pocit, ze ranger na Ereboru toho zas tak moc neudela no. Vsichni me ujistovali, jak si wara dam, hulky uplne na pohodu, a ze kdyz ne, tak jsem lama. tak to dal nezkoumam pac lama jsem.
jedinou rozumnou zkusenost mam ze setkani s thiefem, kdy jsem zapla specku, zapla lonhrage a zbylo mi tak malo staminy, ze po par krocich a par kudlach jsem stala, na refku nebyl timer, bo jsem zapila cure a bylo vymalovano :)

ja bych snad i mela par navrhu na ability, ale netusim, co sfera dovoli a jak moc by to ovlivnilo treba zrovna pvp...

SirGlorg:

--- Citace: Jezinka  Duben 02, 2017, 03:07:42 odpoledne ---Dovolím si nesouhlasit: podle roční statistiky je ranger 3. nejčastější povolání
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1910s7TK7iopfbT4tLT1Rm6ftYx5tBwU6tQc371s-pkU/edit#gid=0

jen to proste vypada, ze si kazdy rozjede tamera, aby si mohl sbirat v lese lamy, ale nikoho to nechytne natolik, aby to hral poradne. Nejvetsi rangerove jsou tu v ramci guild, protoze jsou treba na ress mustangu a ty levely v dungu skacou jinak, nez na solo na povrchu. Ale delsi dobu solovat rangera vydrzi jen sebemrskaci, protze to fakt neni nikterak zabavne.

--- Konce citace ---

wou fakt? To by mně popravdě ani nenapadlo. Zajímavou statistikou by ale byl ještě level - jak píšeš, spousta těch rangerů můžou být low-level tameři, díky laxnímu přístupu k dualům. V každým případě tenhle status může přispět k zvýšené prioritizaci jeho abilit, díky za upozornění.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi