Hráči hráčům > Offtopic

Malé animace charakterů - trpaslík, hobit, kudúk atd.

<< < (2/2)

golfin:
Progress ....

golfin:
Progress ....

MyKE:

--- Citace: golfin  Leden 27, 2019, 07:52:55 dopoledne ---Ahoj MyKE, tak jsem to vyzkoušel a háže to errory. Pak to vytvoří upravený soubor, ale mimo všechny centerX ostatní vymaže.  Tady se podívej, jak vypadá soubor liste.txt. Jsou tam i mínusový položky, s tím skript nepočítá.  liste.txt. Každá animace má tento soubor jiný s jinýma hodnotama. No, ale asi to nedělej. Dostalo se mi náhradního řešení. Nicméně powershell, kouknu se na to jak to skriptovat. Používám ho pro upravu win desítek, k odstranění některých microsoft věcí, které nechci. I tak děkuju MiKE. Uvedu Tě také jako spoluautora, až to vydám. Jinak, na Tvých stránkách jsem viděl Landscaper, upravuji do něj nějaký prvky ve verzi 1.5, Jestli budeš chtít, dám Ti to tam na stahování, až to dodělám. Landscaper je i důvod, proč zde nemohu hrát, vyuýívá registry instalace UO a ja ji nemohu změnit pro Erebor. Což je škoda.  :)

--- Konce citace ---

Jestli muzes preposli ten soubor znovu, asi je smazany. Zajimalo by me jaka byla tva vstupni data a jaky error to hodilo. Tedy pokud jsi to uz neporesil jinak :) Urcite me bude tva vysledna prace zajimat, klidne dej na stazeni landscaper :) Myslim ze kdyz nainstalujes Erebor UO z naseho webu tak by ti mel instalator zmenit registry na Erebor...

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi