Diskuse s GMs > Herní témata

kudleni za thiefa

(1/5) > >>

Morty:
Zdar nechcete zavest aby se velikost vysate staminy odvijela od toho co ma thief na sobe + hlavne to co ma targtet na sobe prijde mi trosku nenormalni aby thiefove v equipech za 10k zkudlili cokoliv treba za 10 milionu na 5 kudel. Nejde pomalu ani stihat cd na refresh jak rychle to zkudli...

SirGlorg:
AR cile ma vliv na mnozstvi sebrane staminy

Morty:
mezi 79 armor a 111 je rozdil neakych 9 staminy coz mi teda neprijde neak moc

Morty:
na 5 kudel jsem v obsidu se stitem, armor boostem, stoneskinem vykudleny na 0 od verit thiefa, coz je neakych 20 vterin kudleni, takze jediny co muzu pit, kdyz me jede jedinej thief, na kterym je nejdrazsi equip ta lama je refresh a to kazdych 20 sekund na CD, tutiz ikdyby me do toho jel 1 dalsi clovek, tak nemas prostor na gh nic a muzes doufat ze thiefovi dojdou kudly. Neprijde mi to moc v poradku, kdyby mel ten thief obsid a ja musel pit jen refky budis, ale veritovej thief i ten valo by podle me nemel mit sanci me nutit pit 1 potion kazdych 20 vterin . Nemluve o tom ze v pvp zapinas krystal sem tam nekoho probehnes takze i tech 5 kudel je moc.

Arandor:

--- Citace: Morty  Září 21, 2017, 06:10:09 odpoledne ---na 5 kudel jsem v obsidu se stitem, armor boostem, stoneskinem vykudleny na 0 od verit thiefa, coz je neakych 20 vterin kudleni, takze jediny co muzu pit, kdyz me jede jedinej thief, na kterym je nejdrazsi equip ta lama je refresh a to kazdych 20 sekund na CD, tutiz ikdyby me do toho jel 1 dalsi clovek, tak nemas prostor na gh nic a muzes doufat ze thiefovi dojdou kudly. Neprijde mi to moc v poradku, kdyby mel ten thief obsid a ja musel pit jen refky budis, ale veritovej thief i ten valo by podle me nemel mit sanci me nutit pit 1 potion kazdych 20 vterin . Nemluve o tom ze v pvp zapinas krystal sem tam nekoho probehnes takze i tech 5 kudel je moc.

--- Konce citace ---

naprostej souhlas.. zkousel jsem wara proti thifovi a naprosto bez sance.. Proti veritakoj nemam sanci za wara v obsidu, pac proste nemuzu pit GH.. Nehlede nato, ze pokazde war dostane bleed, kdyz zautoci na thifa a staci mu klidne valo kryss, trikrat te cinkne a je fuk , co ma za material.. Bleed je silnej... Fer by bylo, kdyby se kudleni odvijelo od toho, z jakeho materialu ma thief zbran v ruce vs material brneni protivnika.. Jinak je to doopravdy hovadina :-D btw thiefa mam 80 lvl taky, ale to kudleni je premrsteny, toje fakt...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi