Diskuse s GMs > Herní témata

Zlodějovy zbraně

(1/3) > >>

Nightmare:
Rád bych vás pozval na malou , lehce diskriminační anketu :) Bude se týkat pouze hráčů, co hrají zloděje.

Do tohoto tématu prosím odpovídejte podle vzoru níže. Není důvod se hodně rozepisovat. Prosím o reakci pouze hráče, co aktivně hrají zloděje alespoň 30lvl.

Otázka: "Jakou zbraň máte za zloděje nejradši? Proč? Jakou zbraň používáte za zloděje nejméně/nemáte ji v oblibě? Proč? Jakou změnu/úpravu by zloděj u svých zbraní dle vás potřeboval?"

Vzorová odpověď: Zloděj Pepa Pacifista, lvl 35. Nejradsi mam kudlicku. Protože s ni cloveku ublizim jen trochu. Nejmene v oblibe mam scimitar. Když s nim nekoho prastim, tak ho to musí hodne bolet! Jako zmenu bych uvital zavedeni dialogu a klid vsem zbranim.

Seraf:
Evelin, 137 lvl. Nejradsi mam kryss je nejrychlejsi a nejvetsi bleed. Nejmene pouzivam vidle, jelikoz se jedna o dvojrucni zbran a neni tedy mozne k ni pouzivat stit. Jelikoz v dungu je kazda ztrata armoru u thifa znat. A uprava je tedy jasna jelikoz je thif v dungu jen na oslabovani a otevirani pokladu a nema skoro zadnou dmg tak by se urcite hodilo vratit k vidlim stit jak se jiz nekolikrat resilo na vyvesce.

xavern:
zloděj 90 lvl, Upravit animaci u vidli (prehodit do jedny ruky) + pridat stit
Jinak je to ok.
Pripadne se to v budoucnu snazit orientovat na utok nez na def, thief to ma sypat jak drak ale snadno umrit, ne tankovat golemy v blokacich a brat za 1% :D
Neco jako : Zurivy stance (+333% dmg, -500% def) :))

Ceridwen:
Nechtann, 79. Nejradeji cutlass/scim podle typu expeni (scim u bodani, titan na 3 je super :-D). Obycejne cutlass kvuli bonusu k odrazeni uderu a nejvetsimu poisoningu. Tyhle dve u solo expeni ve skupine jednoznacne kryss, kvuli bleedu a rychlosti. Prakticky nepouzivam vidle, nemaji stit a nezabijim monstra na ktere bych je potreboval.

Raxx:
Raxx, něco kolem 115 lvl. Po vaši úpravě bleedu se rozhodně pro můj styl hraní nejvíce vyplatí kryss, za mě rozhodne úprava správným směrem. Cutlass, když je potřeba něco utankovat a dokonce jsem našel zalíbení i z scimu po úpravě typu dmg. Bohužel to vedlo k tomu, že vidle nenosím ani v batohu. Je sice pěkný další typ dmg, ale v porovnání v rámci piercing dmg s rangerem je celkové dps smutné, když pominu porovnání se všemi ostatními povolání. Plus oslabení armoru v podobě dvojručky je asi to poslední, co bych za thifa potřeboval. Thif je jako jediné povolání oslaben v pvm tím, že nemůže na všechny monstra aplikovat svoji základní schopnost a podle mě, pokud tu stále budou monstra, která bleedí málo nebo vubec, tak by se mu to mělo nějakým způsobem kompenzovat. Vidle se štítem by pro některé hráče mohly být dobrým začátkem.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi