Diskuse s GMs > Herní témata

Zrušení exp stropu na povrchu + revize odměn za exp gaty v dungeonech

<< < (2/3) > >>

Nightmare:
Nedává ik ... nikomu ho nedá. Nemá takový dmg. Berserker event, který má, mu zrychluje útok. Je to jeho hlavní schopnost ...  x-krát jsem už viděl souboj s ním a není vůbec těžký. Několikrát ho zabil i jeden samotný člověk.

Arandor:

--- Citace: Nightmare  Prosinec 02, 2017, 08:23:47 odpoledne ---Nedává ik ... nikomu ho nedá. Nemá takový dmg. Berserker event, který má, mu zrychluje útok. Je to jeho hlavní schopnost ...  x-krát jsem už viděl souboj s ním a není vůbec těžký. Několikrát ho zabil i jeden samotný člověk.

--- Konce citace ---

Ok, já neříkám, že je neporazitelný, napsal jsem pouze to, že exp gata v drapu dava hovno oproti etherce a je to jednoznačně těžší dung, ve dvou ho neprojdeš a pokud jo, na konci to smrdí rakvema.. Nevěřím že ho dá někdo solo nebo ve dvou jako etherku, přitom co umí... Párkrát se mi ho povedlo dát bez smrti za thifa, ale prostě potřebuješ nato lidi kolem :) A už ubec si nedovedu představit, jak to daj dva lidi na 40 levlu např :-D ani prd... Stačí mikrolag a seš prostě tuhej, protože přitahuje a má brutál rychlý námachy s omračákama.. Kolikrát sem vidl, že rozdal dvoum lidem ránu a to k němu běhali na rušení nápřahů tři lidi.. Nicméně hlavní důvod je - exp gata mi na 90+ dá 1300 expů, v etherce 2500 :)) etherku dam téměř solo za thifa krom strážců země...

Hidame:
My jsme ho normálně chodili ve 2. Ten bos není až tak těžký, jesli jsi 90+ neměl bys mít problém.

Hidame:
Jinak pokud jsem dobře četl, tak píšeš, že Etherii se dá "vysólovat" za mága 60+ a tifa 60+. Nevím jestli myslíš, jako dvoučlennou skupinu, pak to není solování. Nevím jak bych za mága sám ubil, ducha runy, Etherina atd. To už si lépe dokážu představit, že projdu drapačák sám. :) Jinak ve dvou se dá zvládnout hodně věcí.  ;)

Arandor:

--- Citace: Hidame  Prosinec 03, 2017, 10:40:17 dopoledne ---Jinak pokud jsem dobře četl, tak píšeš, že Etherii se dá "vysólovat" za mága 60+ a tifa 60+. Nevím jestli myslíš, jako dvoučlennou skupinu, pak to není solování. Nevím jak bych za mága sám ubil, ducha runy, Etherina atd. To už si lépe dokážu představit, že projdu drapačák sám. :) Jinak ve dvou se dá zvládnout hodně věcí.  ;)

--- Konce citace ---

napsal jsem to spatne, jde to dat ve dvojko za 30min.. Drapak za 30 min ve dvou neprojdes :-D 

ale odbíháme od tématu!! Já nechtěl řešit to jak je boss těžkej nebo ne, ale odměnu v podobě exp gaty, která by zasloužila přidat určitě (pokud srovnám dung např s etherií) :-) Bo i na lvlu 90 se tam dá umřít :-) Nechci se s nikým přít :) 

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi