Diskuse s GMs > Herní témata

Padání clienta po aktualizaci windows 10

<< < (3/3)

SirGlorg:
Pokud vim, jde o hardcoded vlastnost sphere nebo clienta (mozna oboji), tahle funkcionalita neni z nasi strany nijak doscriptovana. Zamer mohl byt ruzny, ale resit ho nema uplne smysl, protoze s nim stejne musime zit. Proc ti to nefunguje mi neni uplne jasny, ja s tim nikdy problem nemel.

Nevim jiste, co se stane, pokud se loadne save z doby, kdy jsi byl online, ciste teoreticky muze na te postave byt ulozene neco, co indikuje, ze se na ni mas hned lognout namisto vyberu charakteru, ale to mi prijde jako pomerne divoka uvaha.

golfin:
Vrátím se k původní myšlence. Musím říct, škoda, že windows potřebuji. Jinak bych je už opravdu vyhodil nejen z okna. Ten nejnovější build, nejen, že přestala fungovat valná část programů a aplikací (např. pro vývoj ultimy), nejen, že nespustím centered atd, nejen, že nelognu enchanced verzí clienta k serveru atd. Ale ony natvrdo po nainstalování aktualizace restartne PC, i když mám nastavené oznamování. teď jsem přišel o rozdělanou práci. O výkendu vracím sedmičky a pro tento stroj ntb už desítky nechci ani vidět.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi