Diskuse s GMs > Herní témata

Padání clienta po aktualizaci windows 10

<< < (2/3) > >>

SirGlorg:
je tam prodleva, neni to Yokem. Pokud relognes do cca 30s, tak se ti automaticky logne posledni postava, jinak ti to da na vybranou

golfin:
Dík za info.

SirGlorg:
prikaz .underwear se zda se hracum odebral, aby si to nerozbijeli. Vsiml jsem si, ze vstupni gate do sveta ten underwear shodi, takze ti to opravi postavu, ALE. Nezakladal jsi si nahodou tu buglou postavu ted minulou sobotu nebo patek (uz nevim jiste)? Doslo k predelani tutorialu a zmene ve scriptech a jeden den vstupni gate neprovadela spravne to co mela a mohla se ti v tutorialu ocitnout rozbita postava. GMko ti ingame muze ten prikaz nad postavou zavolat rucne a opravit to.

golfin:
To je rozumné vysvětlení *usmívá se*. Je to jak píšeš. Ale jak jsem psal do PM. Už není třeba řešit. Tu postavu hrát nebudu, vytvořil jsem novou. A zatím funguje. Díky.

golfin:

--- Citace: SirGlorg  Prosinec 09, 2017, 04:09:40 odpoledne ---je tam prodleva, neni to Yokem. Pokud relognes do cca 30s, tak se ti automaticky logne posledni postava, jinak ti to da na vybranou

--- Konce citace ---

No, toto bude asi rozbitý ve scriptech. I popár hodinách nečinnosti na serverukdy jsem offline) mi to nabídku postav nenabídne. Ale neděje se tak vždy. Včera a dnes ráno to fungovalo. Večer už ne. Asi by to chtělo prověřit. No ono všeobecně, jaký ta funkce má význam? Mě to přijde spíše na škodu, než k užitku.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi