Diskuse s GMs > Herní témata

povinné PvP?

<< < (2/6) > >>

Oti:
Rozumím tvým argumentům SireGlorgu, ale nemohu je docela přijmout. Podle tvého návodu si mám tedy buď držet postavu do lvl 3, nebo si najít nějaký dungeon, ve kterém za sebou mohu zavřít dveře a to je všechno? Jiná obrana není? Pořád skoňuješ slovo PvP ale ona je to opravdu spíš prasárna a otravování života jiných hráčů. Pokud se někdo chce rubat s jinými, může si to přece domluvit a zkusit si to na férovku a ne zbaběle přepadávat nic netušící hráče, kteří o boj nestojí a on přitom dobře ví, že nemají šanci utéct nebo se ubránit. Přitom by opravdu stačilo třeba jen snížit čas na recall svitek a bylo by to.
 
Argumentuješ správnou hranicí nebezpečí světa, jejíž nedílnou součástí je i boj hráčů mezi sebou, ale tady je jeden fakt, že z podstaty nastavení vašeho serveru je tady rozdělení nepřátelských stran vlastně 50/50 a to nikde jinde v ultimě neexistuje. Tady přece nejsou klasická pékáčka jako jinde, ale každý kdo tu hraje, může naprosto beztrestně zabíjet hráče nepřtelské frakce! To byste si měli uvědomit, neexistuje tu nikdo, kdo není pro druhou frakci červený. K tebou argumentované atraktivitě si pak ještě přičti pravidelné padání hry, kdy prostě chcípnu jen proto, že po pádu klienta či serveru se zaloguju mrtvý a tedy bez věcí, pravidelné nechtěné smrti kvůli různým druhům bugů (npc mně sundá přes statik a podobně), velmi málo lokalit, kde se dá rozumně expit, krátký čas do zmizení koně a těla a celkově menší mapu než má klasická ultima. Když tohle všechno sečteš, zjistíš, že ta tvoje hranice nebezpečnosti světa je nastavena tak, že třeba za poslední týden jsem nezažil ani jeden den, kdy by mně někdo nezabil a kompletně neokradl anebo bych nepřišel o všechno kvůli pádu hry.  Pokud vezmu v potaz, že si hru zapnu na pár hodin večer jako odreagování, tak pravidelně v poslední době ji pak vypínám naštvanej a frustrovanej, protože mně nějakej kripl zase zabil a okradl o víc, než jsem do té doby vydělal. V tomhle nespatřuji žádné pozitivum, ani atraktivitu nebo dokonce přínos.  Počítám se za naprosto průměrného hráče, který se chce hlavně pobavit a onlajnovku hraje proto, že má rád komunikaci s dalšími lidmi, s nimiž má už sociální vazby ale opravdu nechci, abych byl ze hry frustrovaný a naštvaný. Jedna možnost je navrhnout změnu, ta druhá hru nehrát. Zkusil jsem první, tys mně poslal do háje, zbývá tedy ta druhá. Od poslední smrti jsem hru nezapnul a jak sleduju tvé reakce, asi ani nezapnu.
  Nakonec se vám tu bude prohánět jen skupinka pitomečků, kteří argumentují že "hra je takhle nastavená" a kazí zážitek ostatním a vy budete přemýšlet čím to je, že je málo lidí online...

Felix:
Za hulku jsem schopny vydelat  do 1h 100K urcite  proto ji uz nehraju a nebavi me :D.
Btw: litam za tifa ve veritu coz mi vsechno dava gardy dmg jak hraci ,npc,zvirata etc ale posledni dobou kdyz chodim expit nebo dodelavat weekly ,tak jsem nenarazil ani na jednoho mordora ..
Pokud chodis na stejne mista kde te sejmuli ,tak se nediv,ze je tam potkas znova...
Svet je veliky,tak si zkus najit vice mist ,kde se da krasne expit bez ztraty tela ..
Anebo expy jen ve veritu s teakou a rakva te tak nebude bolet.
Pokud chces mit val mah ,tak popremyslet kam chodit a kam ne. popripade si vem nejake def itemy sebou..
Nevim jak to delas ty ale pokud vidis ,ze te jede opacny realm a ty jen točiš jeden rekal za druhym ,tak je chyba v tobe a ne v UO.

Oti:
Ahoj, Felixi.  Odpovědi na tvé předpoklady jsou : nechodím,  zkusil jsem,  mám,  ne.

Felix:
Prostě je chyba v tobě a v tvém playstylu.

golfin:

--- Citace: Felix  Prosinec 20, 2017, 02:14:18 odpoledne ---Prostě je chyba v tobě a v tvém playstylu.

--- Konce citace ---

Toto se snadno poví, ale pravda to není. Ne vždy se dá vyjít všem hráčům, co jakoukoliv hru hrají. Ale v ultimě se dá myslet i na hráče, kteří boj nevyhledávají a upravit chod serveru tak, aby se vyšlo nejen bojechtivým, tak i neválčícím hráčům. Není to o frakcích, či nastavení RP příběhu světa. Je to o přístupu mezi týmem a hráčem. Samozřejmě, pokud je zde více bojechtivců a potažmo kazičů hry a tým to akceptuje, ostatní s tím nic neudělají. Ale pokud není, tak má tým velkou šanci s tím cokoliv dělat. Ale to už jsem psal výše. No, pokkud zde existuje mnoho bugů sphery, je to k zamyšlení. Přeci jen je to verze LBR a stará sphera. Ta bugovat bude. Ale dá se to vyřešit inovací. Pak jsou možnosti v nastavení sphery a NPC. Pokud jsou NPC silná, jako co jsem koukal, tak na tom pravdy trochu je, tak se dají snížit. Ale do toho bych nerad brouzdal, protože neznám celý svět a nastavení. Morii ani Erebor jsem nikdy nehrál, nemohu to posoudit. Dávám to jen jako příklad. Ale v každém případě se spousta věcí dá řešit a ošetřit. Ať scriptem, tak pravidly. A hlavně důsledností nejen týmu, ale i poctivých hráčů.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi