Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - golfin

Stran: 1 [2]
16
Herní témata / Re:povinné PvP?
« kdy: Prosinec 20, 2017, 06:04:23 odpoledne »
Prostě je chyba v tobě a v tvém playstylu.

Toto se snadno poví, ale pravda to není. Ne vždy se dá vyjít všem hráčům, co jakoukoliv hru hrají. Ale v ultimě se dá myslet i na hráče, kteří boj nevyhledávají a upravit chod serveru tak, aby se vyšlo nejen bojechtivým, tak i neválčícím hráčům. Není to o frakcích, či nastavení RP příběhu světa. Je to o přístupu mezi týmem a hráčem. Samozřejmě, pokud je zde více bojechtivců a potažmo kazičů hry a tým to akceptuje, ostatní s tím nic neudělají. Ale pokud není, tak má tým velkou šanci s tím cokoliv dělat. Ale to už jsem psal výše. No, pokkud zde existuje mnoho bugů sphery, je to k zamyšlení. Přeci jen je to verze LBR a stará sphera. Ta bugovat bude. Ale dá se to vyřešit inovací. Pak jsou možnosti v nastavení sphery a NPC. Pokud jsou NPC silná, jako co jsem koukal, tak na tom pravdy trochu je, tak se dají snížit. Ale do toho bych nerad brouzdal, protože neznám celý svět a nastavení. Morii ani Erebor jsem nikdy nehrál, nemohu to posoudit. Dávám to jen jako příklad. Ale v každém případě se spousta věcí dá řešit a ošetřit. Ať scriptem, tak pravidly. A hlavně důsledností nejen týmu, ale i poctivých hráčů.

17
Herní témata / Re:povinné PvP?
« kdy: Prosinec 19, 2017, 07:18:54 odpoledne »
Sire Glorku, plně s Tebou souhlasím. Ale vše má své ale ... Bez PK ultima být nemůže, už jen z prostého ekonomického faktu. Kelevar byl kdysi pln PKáček a fungovalo to. Do určité míry. Ovšem co je ultima ultimou, k PK se přifařili MS. Modré sfině. Kvůli těmto parazitům dost hráčů končí s hrou. A oprávněně. Zde je na místě GM tým. Který to musí, ne může, ale musí ohlídat. Ač jsem byl na andarii spíše odpůrcem tohoto neřeknu hlídání, ale tvrdého trestání MSek, výsledek to přineslo. Ale je zde velký balanc na hraně, kdy musí GM dokázat rozlišit mezi  RP PK a MSkou. Což je velmi těžké a často se to neobejde bez prohledávání logů. Ale jak říkám, toto je v kompetenci GM týmu, hráč tuto možnost nemá. Hráč má pouze RP volbu oplaty.

18
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 13, 2017, 05:53:42 odpoledne »
Vrátím se k původní myšlence. Musím říct, škoda, že windows potřebuji. Jinak bych je už opravdu vyhodil nejen z okna. Ten nejnovější build, nejen, že přestala fungovat valná část programů a aplikací (např. pro vývoj ultimy), nejen, že nespustím centered atd, nejen, že nelognu enchanced verzí clienta k serveru atd. Ale ony natvrdo po nainstalování aktualizace restartne PC, i když mám nastavené oznamování. teď jsem přišel o rozdělanou práci. O výkendu vracím sedmičky a pro tento stroj ntb už desítky nechci ani vidět.

19
Trénovací dovednosti / Re:Mining
« kdy: Prosinec 13, 2017, 04:45:43 odpoledne »
http://www.laracraft.cz/yoko-scripty/
https://www.darkparadise.cz/Forum/viewtopic.php?t=3907

Nepoužívám yoko, vyzkoušet si to musíš sám. Jinak zde na foru je přímo na mining návod ve škole scriptování yoka.

20
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 10, 2017, 06:14:25 odpoledne »
je tam prodleva, neni to Yokem. Pokud relognes do cca 30s, tak se ti automaticky logne posledni postava, jinak ti to da na vybranou

No, toto bude asi rozbitý ve scriptech. I popár hodinách nečinnosti na serverukdy jsem offline) mi to nabídku postav nenabídne. Ale neděje se tak vždy. Včera a dnes ráno to fungovalo. Večer už ne. Asi by to chtělo prověřit. No ono všeobecně, jaký ta funkce má význam? Mě to přijde spíše na škodu, než k užitku.

21
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 09, 2017, 08:52:42 odpoledne »
To je rozumné vysvětlení *usmívá se*. Je to jak píšeš. Ale jak jsem psal do PM. Už není třeba řešit. Tu postavu hrát nebudu, vytvořil jsem novou. A zatím funguje. Díky.

22
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 09, 2017, 05:15:14 odpoledne »
Dík za info.

23
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 09, 2017, 12:27:21 odpoledne »
Hmm, při vytvoření nové postavy tento problém odpadl. Nicméně, client se chová podivně. Pro vytvoření nové postavy jsem musel použít yoko, aby mi client nabídl gumpy se seznamem postav. Bez yoka to přeskočí a rovnou logne za poslední hranou postavu. Pokud se na to budete chtít podívat, SireGlorku, napíši Vám soukromou zprávu s accountem a postavou.

24
Herní témata / Re:Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 09, 2017, 11:27:03 dopoledne »
Ceridwen - injektionem to není, nesnáším ho, tak ho nepoužívám. I když zde je to občas nutnost.

SirGlorg - jako developeři víme oba moc dobře, čím to je. Erebor používá nekompatibilní verzi ultimy a sferu pro dnešní dobu. Jinými slovy, stará UO a stará sféra a starý client si nerozumí s novými trendy operačního systému. Tak se ptám, uvažujete zde na Ereboru o přechodu k nové sféře a tím k nejnovější verzi ultimy? Dost by to pomohlo nejen při pádech hry, ale k celkovému rozvoji hry samotné.

 Příkaz  .underwear hráč nemůže používat, nemá na to plevel.

Ještě něco ten client dělá špatně. Když lootnu hada, dýkou, vyhodí skill hlášku:

Your skill in Mace Fighting has decreased by -50.0%.  It is now 0.0%.. Mace Fighting na dýku je divný ne? A - 50%???

25
Herní témata / Padání clienta po aktualizaci windows 10
« kdy: Prosinec 09, 2017, 08:14:31 dopoledne »
Bohužel mi windows 10 aktualizovaly na nejnovější build a od té doby client padá. Děje se to, co jsem zatím zjistil jen v případě zabití NPC monstra. Jakmile dojde k usmrcení NPC, client padne a vyhodí Chybu. Viz obrázek:Máte s tím někdo už zkušennost? Případně, jak tento problém odstranit? Zkoušel jsem jinou verzi clienta, ale nezabralo to.

Jen doplním, provedl jsem po update formát c a reinstal celého systému. Nefungovalo více programů. Nyní testnu přepnutí kompatibility.

Test špatný. Had mě postavu z důvodů lagu zabil a hned padl client.

26
Offtopic / Re:Rozsireni komunity
« kdy: Prosinec 08, 2017, 07:43:54 odpoledne »
Zde souhlasím s panem SiremGlorgem. České a Slovenské prostředí není úplně ideální pro světovou populaci hraní her. Ono je to dáno hlavně i mentalitou střední evropy, kdy fungujeme trochu jinak, než ostatní hráči. Pro příklad si vezmeme OSI (bývalý název Originál serverů UO). OSI mají americký trend, tedy nalákat na bohatství a socialistické (sleng) pozlátko co nejvíce hráčů pro svůj server. Dáme lidem to nej DMG, nej Krásné, nej lesklé atd a oni přijdou. Oni Ti hráči na tom OSI opravdu přijdou. Ale otázka zní, jací hráči? Mi nejsme američané a chceme něco jiného. Pokud chce hrát člověk na nějakém freešardu po americku, může jít na Evolution. Ano, je tam 500 plus minus hráčů denně. Ale .... Musíte hrát po amerricku *usmál se*

Moria, potažmo  Erebor je přeci jen dost specifický projekt. To by se Mandos asi divil, kdyby se z toho udělala ameriká Moria. hehe.

PS:: K těm, rusům a polákům. Od nich se máme co učit. Východní evropa je jako mi, ale trochu jiná. A zároveň bez nich bychom ultimu nedotáhli tak daleko do dnešní doby. Dost programů pro úpravu UO pochází z Ruska. A některé věci jsou opravdu výborné.

27
Offtopic / Re:Uprava Grafiky
« kdy: Prosinec 08, 2017, 07:30:18 odpoledne »
Erebor vychází z Mórie. To znamená, je postaven na velmi stařičké sféře a ještě starší verzi ultimy. Proto se vám podaří upravit veškerou grafiku. Použít lze Uo inside, Uo fidler, gump editor, mulpatcher a tak dále. naučit se s tím pracovat musíte sami.

Stran: 1 [2]