Diskuse s GMs > Herní témata

Boosty v PVP

<< < (2/2)

Ceridwen:
osobne moc nepvpim a pravda do boostu chybi posileni OM, ale AR se boostnout da.. Stim behanim, kdyz uz nekoho potkam za thiefa tak se muzu snazit sebevic a pokud ma dost refek tak utece  ;D

xavern:
nejlepsi je kdyz se k boostum v pvp vyjadrujou lidi co "osobne moc nepvpi" :D

Ceridwen:
nevidim duvod proc PVPit, kdyz se pak hraci chovaji jak male deti.. Mozna ze ted uz je to "na urovni", kazdopadne nemam potrebu cist vylevy typu "lamo" po RK takove PVP muze bavit urcity typ lidi, mezi ktere ja nepatrim. Hra ma byt o zabave ne o vylevech "dospelych deti"

SirGlorg:

--- Citace: Ceridwen  Květen 14, 2018, 04:23:50 odpoledne ---nevidim duvod proc PVPit, kdyz se pak hraci chovaji jak male deti.. Mozna ze ted uz je to "na urovni", kazdopadne nemam potrebu cist vylevy typu "lamo" po RK takove PVP muze bavit urcity typ lidi, mezi ktere ja nepatrim. Hra ma byt o zabave ne o vylevech "dospelych deti"

--- Konce citace ---
S tim souhlasim. Ja sam jsem prestal na Morii chodit do PvP prave kvuli toxicite prostredi. Komunikace lidi v PvP je tak zoufale primitivni, ze mi to nestalo za ucast. Bohuzel chovani hracu je zodpovednosti hracu samotnych. Hra nabizi ruzne moznosti vytvareni guild a jinych vlastnich podskupin frakce za kterou hrajes, kde se muzes pridat k vybranym hracum, kteri ti sedi a pokusit se ucastnit pvp vyhradne s nima. Z pozice GM tohle rozhodne nebudeme resit, nejsme nici rodice, abysme jeste kazdyho tahali za ucho, protoze se neumi chovat, nehlede na to, jak zhnuseni z projevu hracu sami jsme.

Mišohu:
Normálně to vypněte a bude klid. Já už ani nemám chuť to hrát z těch keců některých jedinců na vývěsce.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi