Autor Téma: Mistrovské dungny  (Přečteno 4755 krát)

Mišohu

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Mistrovské dungny
« kdy: Duben 15, 2018, 09:06:58 odpoledne »
Proč nespadají mistrovské dungny do dungnů pro weakly questy?

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mistrovské dungny
« Odpověď #1 kdy: Duben 17, 2018, 12:32:05 odpoledne »
uvazovali jsme o tom, ale zase nechceme mistrum/nbikum zvysovat riziko, ze jim tam prijde banda lidi 80 lvl a vykosi je. Moznosti je vyber tyhle dungeonu podminit min+max levelem a realmem hrace, ale protoze v uvodni iteraci implementace weekly nemame kod, ktery by umoznoval pridavat "podmineny questy", tak se nic takovyho neobjevilo. Logika ignorovani nekterych questu na zaklade dodatecnych podminek neni uplne trivialni (pokud se ma udelat rozumne).

Mišohu

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mistrovské dungny
« Odpověď #2 kdy: Duben 17, 2018, 06:52:57 odpoledne »
Okej dost tě nechápu :) z mého pohledu jsem myslel že právě mistrovské dungny jsou omezeny a nemůže na tebe větší level naběhnout. A v tu chvíly by bylo super kdyby questy typu zabij x potvor za 20 a více expů mohli plnit i v nich protože to na 10 levelu už můžeš dostat za úkol. Dlaší věc nad kterou přemýšlím je jak moc se tyhle dungny choděj. Co ze strany gondoru vím tak je jeden pod edorasem ale tam musíš vymlátit dost tuhejch potvor před vstupem a riziko přepadu je tam vysoký(jako eště před vstupem). A pak nad dolem v neutrální části, zkusil jsem to dost mě to bavilo ale pokavaď hráč nejede zloděje s provo a nebo kouzliče se sumonama tak musí jít partu - což je hezká myšlenka že by hráči na nízkých levlech už tohle chodili ale bohužel tady se moc nových hráčů neukazuje a když už se najdou tak o existenci třeba toho nad dolem se jentak nedozvědí. Starší hráči si nové postavy radši nechají od někoho rychle vyexpit.
Chápu že je spousta jiné důležitější práce ale napadlo se o tomhle zmínit. Ale je dost pravděpodobné že to tak jednoduše nejde což si mi možná i napsal ale jak to prostě nechápu :)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mistrovské dungny
« Odpověď #3 kdy: Duben 19, 2018, 12:22:18 odpoledne »
aha ja jsem nepochopil otazku. Mel jsem za to, ze chces, aby ty mistrovsky dungy byly soucasti questu typu "dokonci dungeon X". V podstate jedinej duvod, proc ted nefunguji questy typu "ziskej X expu v dungu" je ten, ze ty mistr dungy nejsou v dungeon mapplanu (10/11/12 - tak neco). Muselo by se to cely presunout do jinyho mapplanu a slo by to.

Add party - jo v tom mas pravdu, myslim, ze vynucovat spolecny hrani pro hrace pod nejakej 40level je nevhodny.
« Poslední změna: Duben 20, 2018, 09:44:59 dopoledne od SirGlorg »