Autor Téma: Zdroj - RadstaR  (Přečteno 5027 krát)

golfin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Zdroj - RadstaR
« kdy: Červenec 06, 2020, 06:54:50 odpoledne »


Vážení přátelé a kolegové vývojáři. RadstaR je člověk, který pro Ultimu Online vyvynul mnoho programů a pomohl mnohým začínajícím GM na různých šardech (nejen u nás v České Republice) k jejich vývynu a k rozvoji našich českých serverů. Ale nejen to, jeho programy se dodnes používají v celém světě. RadstaR už Ultimu Online neprovozuje, nevyvýjí a nebude se v tomto projektu angažovat. Ale, dal mi svolení, abych zpřístupnil celý jeho starý web. A mii vývojáři, jistě rádi oceníme, to co na tomto webu existuje. Proto vzdávám veliký hold RadstaRovi. Je to muž, který se zasadil o velký úspěch v oblasti Free shardů. Díky jeho práci funguje mnoho českých a světových serverů. Jeho starý web jsem umístil na své stránky jako alias 3.domena. Pokud mi to čas dovolí, pokusím se ho zakomponovat do svého systému webu. Ale neslibuji to. V každém případě, je to mnoho informací a programů, mnohdy už nedostupných, které všichni oceníme. Přeji vám dobrou práci a zdar. A pro hráče, kteří sem zabrousí, dobrý počin při zkoušení různých experimentů.

Odkaz: ultima.manawydan.cz

PS: RadstaRa mám rád, je to velmi dlouhá doba, kdy jsme spolu pracovali a komunikovali. Díky jeho radám, jsem dokázal vytvořit spoustu dobrých věcí. Proto si RadstaR zaslouží velké ocenění.