Diskuse s GMs > Trénovací dovednosti

Inscription

(1/3) > >>

Total:
Diskuze nad dovedností inscription.

Simpo:
klerik inscripcia
gata -pri pisani gaty bere 40 many ale aj tak zrusi pisanie aj ked mam dostatok many na pisanie takze to pise po 1 :(
cuning - nejde pisat cuning  ...  bug - feature ?

SirGlorg:
Promin, nejsem si jistej, ze rozumim popisu. Predpokladej, ze jsem uplne blbej a vubec nevim o co jde (coz je tak nejak i pravda :D) - muzes mi to nejak popsat podrobnejc? Na co klikas, co delas, jak to reaguje a co se -krok po kroku- deje, kdyz se to podle tebe nechova dobre. Dik

Simpo:

--- Citace: SirGlorg  Listopad 22, 2017, 11:26:50 dopoledne ---Promin, nejsem si jistej, ze rozumim popisu. Predpokladej, ze jsem uplne blbej a vubec nevim o co jde (coz je tak nejak i pravda :D) - muzes mi to nejak popsat podrobnejc? Na co klikas, co delas, jak to reaguje a co se -krok po kroku- deje, kdyz se to podle tebe nechova dobre. Dik

--- Konce citace ---
inscripcion u klerika, mana 100, nakliknes prazny zvitok aby si napisal kuzlo(samozrejme mimo domovej zony) > "gata " naronost na manu 40 cize by si minimalne mal napisat 2 zvitky ale hned po prvom vyhodi" hlasku nemas dost zdrojov nelze vyrobit..... vyroba zrusena"

SirGlorg:
NICE, diky :D zajmavy

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi