Diskuse s GMs > Povolání

Mystik

(1/3) > >>

Total:
Diskuze o povolání mystik.

Hidame:
Taky bych tu upozornil na možnou změnu ability longrange (jako je zmíněno v sekci Ranger), přijde mi že cooldown, který je nastavený na 10 minut je moc dlouhý. Tuto abilitu využívá nejvíce asi mystik a ranger, tak jsem tuhle připomínku napsal sem.  :) Jinak jsem rád za týdenní questy, díky nim zase vytáhnu mystika někdy expit, bez nich mě to nějak nebavilo.  ;)

Deeth:
Ja bych navrhl at se da branit mystikovemu omraceni i mobilitkou...ted v pvp mne omracil mahou do obs plate kompletu s obs stitem a spellshieldem 6x po sobe...coz je hodne preboost si myslim (a ne neni to cry post neumrel sem...) takze bud ta mobilita reseni nebo snizit sanci vuci matrosu zbroje...atd

Morty:
Zdar po delší době jsem přemýšlel, ze se vrátím k mystikovy. Tak jsem chtěl udělat nějaký post o jeho bugach vylepšení atd.
-chtělo by to nějaké npc, které by měnilo hůlky 20 meditace za hůlky 20 wrestling (každé povolání může mít 20 zbraň krom mystika)
-mystik když mlátí nepřítele do mana shieldu, tak cili  nebere žádnou manu celkem podstatný  Bug.
-šlo by udělat aby se aktivovaly uniformy (generál, prvni) i s ostatnímy druhy oblečení,  ne jen s obyčejnou robou.

SirGlorg:
diky za report, projdu to. S necim souhlasim, nekde si nejsem jistej, v kazdym pripade treba ty uniformy rozhodne souhlasim, ale nevim, zda jde o prioritu, spis bych rekl, ze ne

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi