Autor Téma: Mystik  (Přečteno 8280 krát)

Total

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Mystik
« kdy: Duben 12, 2016, 06:14:37 odpoledne »
Diskuze o povolání mystik.

Hidame

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #1 kdy: Duben 03, 2017, 11:21:32 dopoledne »
Taky bych tu upozornil na možnou změnu ability longrange (jako je zmíněno v sekci Ranger), přijde mi že cooldown, který je nastavený na 10 minut je moc dlouhý. Tuto abilitu využívá nejvíce asi mystik a ranger, tak jsem tuhle připomínku napsal sem.  :) Jinak jsem rád za týdenní questy, díky nim zase vytáhnu mystika někdy expit, bez nich mě to nějak nebavilo.  ;)

Deeth

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #2 kdy: Duben 03, 2017, 06:51:40 odpoledne »
Ja bych navrhl at se da branit mystikovemu omraceni i mobilitkou...ted v pvp mne omracil mahou do obs plate kompletu s obs stitem a spellshieldem 6x po sobe...coz je hodne preboost si myslim (a ne neni to cry post neumrel sem...) takze bud ta mobilita reseni nebo snizit sanci vuci matrosu zbroje...atd

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #3 kdy: Listopad 24, 2017, 11:09:09 dopoledne »
Zdar po delší době jsem přemýšlel, ze se vrátím k mystikovy. Tak jsem chtěl udělat nějaký post o jeho bugach vylepšení atd.
-chtělo by to nějaké npc, které by měnilo hůlky 20 meditace za hůlky 20 wrestling (každé povolání může mít 20 zbraň krom mystika)
-mystik když mlátí nepřítele do mana shieldu, tak cili  nebere žádnou manu celkem podstatný  Bug.
-šlo by udělat aby se aktivovaly uniformy (generál, prvni) i s ostatnímy druhy oblečení,  ne jen s obyčejnou robou.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #4 kdy: Listopad 24, 2017, 04:11:55 odpoledne »
diky za report, projdu to. S necim souhlasim, nekde si nejsem jistej, v kazdym pripade treba ty uniformy rozhodne souhlasim, ale nevim, zda jde o prioritu, spis bych rekl, ze ne

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #5 kdy: Listopad 27, 2017, 03:07:41 odpoledne »
Opravit hypnozu, nastavit ji, aby ji clovek vubec vyuzil. expilo se s ni na Morii i Rebornu, je skoda, ze zde je k nicemu(nejsou 2x exp, monstra se hypuji moc dlouho nebo jsou rychle)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #6 kdy: Listopad 30, 2017, 02:46:46 odpoledne »
Zakladem systemu jsou scripty z Morie a nevybavuju si, ze by se cokoliv v hypnoze menilo, takze nerozumim, proc se na Morii s hypnozou expilo a tady ne?

Co bylo na rebornu jinak, ze se hypnoza vyuzivala -> pouze bonus XP ?

Co myslis slovem "opravit" -> je rozbita, nebo je nevhodne nastavena? V tom je totiz rozdil.

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #7 kdy: Listopad 30, 2017, 05:29:51 odpoledne »
za me je hypnoza nepouzitelna jen proto, ze po hypnuti do monstra zustavaji hracske resisty, nebo si neumim vysvetlit proc po hypnuti treba do harpyje 1vs1 s harpyji vydrzim +- nic ale kdyz 2 provoknu mlati se stoleti  ;D

Icestorm

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 02, 2017, 06:11:55 odpoledne »
Mystik hypnozu nemůže bohůžel využít, nezískává rezisty co mají monstra, třeba vlk kterého hypnu a mlátím s  ním stejného vlka tak stojíme a netrefujeme se a když se trefíme tak ve stejnou dobu např 10x mis 10x rána, a bereme si naprosto stejně takže nemá smysl nic hypnovat protože se tím nedá reálně expit, na morii byl v hypnoze bonus 2x více exp, pamatuju že se tímto docela dost expilo na ledovkách kde se to vyplatilo, tedka bohůžel momentálně i když hypnu ice elementála tak s ním zabiju max tak jednoho ice elma, fire dmg mystik nemá ( nebylo by vůbec odvěci dát mystikovy fire dmg aby jako jediné magické povolání tento typ útoku měl případně mu dát aspon akmenou zed aby byl krom dmg co k čemu v dungu.) čas než hypnu monstrum je příliš velký protože dané monstrum ke mě stačí doběhnout a ve většině případů mě dát ránu a tím hypnozu přerušit.

úpravy mystika které bych udělal :
1. možnost nastavit hypnozu aby se dala využít
2. dodat fire dmg mystikovy tudíš by jako jediný měl 3 druhy dmg fire/ice/energi
3. dodat mystikovy možnost vykouzlit kamenou zed.

jedna z těchto věcí by velmi tomuto povolání pomohla v dungu, momentálně s armorem a málo hpčkama a nutností být 7 polí od monstra je slabý a nevyužitelný.
DMG má nastavený dobře s tím souhlasím a nesahal bych na něj.

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 02, 2017, 08:35:07 odpoledne »
1. Ta formulace je docela mimo ne?:) Jinak ano, hypnóza by zasloužila úpravy. Ale rozhodně nebudu tvrdit, že by to měl být dvojnásobek xp nebo něco podobného.
2. Nesmysl. Nikdo nemůže mít univerzální dmg.
3. Ne. Na zdění tu jsou 3 jiná povolání. Celkově - pokud budou na mystikovi nějaké úpravy, tak to bude jiným směrem. Tak, aby mystik mohl plnit nějakou zajímavou roli.

Mystik je dost zvláštní povolání. Je to spíš takový doplněk než plnohodnotná postava a v tuhle chvíli se mu nebudeme věnovat na úkor zbytku důležitějších věcí.
Je velmi silný do pvp a poměrně nenáročný na hraní. Zatím zůstane tak, jak je.

Icestorm

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 02, 2017, 10:46:24 odpoledne »
ano uznávám formulace mě vždy dělali problémy, ale myšlenku jsi pochopil.
Tak nastavit hypnozu aby se dala využít a expit s ní a bude to paráda.
Díky za odpověď beru v potaz že jsou důležitější věci

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #11 kdy: Květen 02, 2018, 11:28:22 odpoledne »
Mohl by prosím někdo mrknout na toho mystika a mlácení do manashieldu? Je to celkem závažný Bug a je nahlášeny půl roku děkuji.

Die

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #12 kdy: Září 28, 2019, 03:55:04 dopoledne »
Chci se zeptat je v blízké době naky plány pro mystika něco na expení nebo úprava  hypno

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mystik
« Odpověď #13 kdy: Říjen 18, 2019, 12:37:28 odpoledne »
V nejblizsi dobe pro mystika nic zvlastniho nechystame. Mame nejake rozpracovane namety na jina povolani. Hypnoza je dlouhodobe problematicka, ale nevybavuju si ted zadne konkretni napady na vylepseni. Vzhledem k tomu, ze nejakou peci dostal uz ranger a mage a dodelava se scleric, je mozne, ze se k mystikovi nasledne dostaneme, pokud vyjde cas