Autor Téma: Šaman  (Přečteno 7097 krát)

Total

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Šaman
« kdy: Duben 12, 2016, 06:13:41 odpoledne »
Diskuze o povolání šaman.

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #1 kdy: Březen 18, 2018, 07:52:54 dopoledne »
Zdravím, chtěl bych poprosit o opravu spellu curse a poison u samana bez něj je jaksi obtížné expit

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #2 kdy: Březen 26, 2018, 03:23:25 odpoledne »
vysvětleno ingame:

Poison má do pvm vliv - ale v porovnání s jedem z lektvaru je značně slabší a tvoří pouze doplněk dmg. Je v určité míře závislý na "síle postavy" ( lvl/výbava )

Curse je nyní upraveno na využití pouze v pvm - a to jen u nekra. U shamana nemá na nic vliv. V pvp nemá vliv.
« Poslední změna: Březen 26, 2018, 03:48:07 odpoledne od Nightmare »

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #3 kdy: Duben 04, 2018, 10:35:34 odpoledne »
Tak se aspoň uvažovalo o naky úpravě aby se dal expit na solo, měl bych 2 nápady ale záleží na tom jestli se vůbec bude někomu chtít a nebo jestli to zas lidem nepřijde op

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #4 kdy: Duben 05, 2018, 02:13:45 dopoledne »
bylo by fajn povolit mu voodoo obet od 0, ono expit do 20 lvl s meditovanim je velky zlo  ;D, jasny je moznost provokace, ale i tak  8)... pripadne, nevim jeslti je to jen neodstraneny pozustatek, ale myslim ze pri nabiti ada kudly drahokamem lze provest "obet" i na <20 lvl

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #5 kdy: Duben 05, 2018, 03:42:59 dopoledne »
Oběť jde pouze přes abilitu pozitivní voodoo a ta je od 20 lvl navíc by ti na lvl 0 až 6 byla k hovnu bez healu, provok je možnost ale plno lidí to nebaví a navíc začínáš š 0% tak bys byl zas odkázána na někoho kdo by tě výtah z tutorialu a pomoh ti na lvl 6 abys měl 50 provo music a mgr na dotažení jenže nemáš s čím když harm nic nedává a stejně nemáš ei, podle mě by stálo za úvahu mu zprovoznit curse když už ji může castit a přidat fireball pak by mělo význam í dělat provo pac to máš čím dorazit na pois člověk spoléhat nemůže to nic nebere.

Vydra

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #6 kdy: Duben 05, 2018, 12:05:01 odpoledne »
Fireball je blbost, protože by potom měl šaman všechny typy magickýho dmge. No a k tomu expení -  stejně jako cleric je to spíš support postava, takže by měl expit ve skupině.

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #7 kdy: Duben 05, 2018, 01:00:07 odpoledne »
Tak support to sice je ale do skupin si berou kleriky pokud nemáš full set na ss tak se do dungu nepodivas na obic expeni si lidi taky radši vemou klára na uspavani a to že by měl všechny tipy dmg je fakt podle mě by to ničemu nevadilo fireball nemá zas takovej dmg a do začátku to hodně pomůže

Vydra

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #8 kdy: Duben 05, 2018, 01:05:43 odpoledne »
Fireball nemá dmg? Je to základní dmg spell u mága, takže by byl i u šamana. Pokud by měl mít šaman oheň, tak by mág měl mít frosty a nekro energy. Tak to do skupiny jsem hlavně myslel tak, že když si seženeš grupu, tak tě rádi vyexpěj, protože potom budeš velkej přínos na dungy (boosty, bandy, dmg jako mág). A pokud grupu nemáš, tak je blbost si dělat support char a měl si zvolit jinou hůlku.

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #9 kdy: Duben 05, 2018, 02:16:32 odpoledne »
Takhle mě nejde o to aby měl brutal dmg ve všech směrech od 25 lvl si můžeš dát neg voodoo a máš koncentraci a s tím si v klidu sundas titana mě šlo o ty začátky kde je do mistra odkázán na jiný říkám mám mám i jiný nápady, od mistra je už schopnej expit sám

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #10 kdy: Duben 05, 2018, 07:24:54 odpoledne »
zas takovy terno ta koncentrace neni + titani jsou dost rychli a stand na 1 ranu a odbihat je strasne zabavne :D nicmene jak jsem rikal podle https://github.com/SirGlorg/MoriaSphereScripts/blob/724b52dc8dfd9a3089f1e0c3f95a97c3e69bb7f8/Sphere/scripts/zbrane/6adamantinum.scp staci nabit ada kudlu a pouzit a melo by dojit k "obeti", treba hlidat HP  ;). Nejspis je to pozustatek nejake verze 1.0 u voodoo, ale odstranuje to problem s manou do 20 lvl

Pipa

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Šaman
« Odpověď #11 kdy: Duben 05, 2018, 10:22:31 odpoledne »
Tak hp si musíš hlídat furt, nicméně na stand ho valit nemusíš na pohodu  si ho ubeham, a teď priklad ukaž mi někoho kdo si v tutorialu sežene ada kudlu a nebo venku cena za ingot je 30k + k tomu potrebujes další suroviny a navíc drahokamy na nabíjení