Autor Téma: Hraničář  (Přečteno 31547 krát)

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #15 kdy: Duben 02, 2017, 11:12:33 odpoledne »
klerik se expi solo skvele, jen to neni moc akcni, kdyz si vse uspis, takze to nebavi kazdeho. Na druhou stranu, klerik je pro partu k nezaplaceni, nejspis jich tu solo asi moc nepobiha.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #16 kdy: Duben 02, 2017, 11:46:15 odpoledne »
klerik se expi solo skvele, jen to neni moc akcni, kdyz si vse uspis, takze to nebavi kazdeho. Na druhou stranu, klerik je pro partu k nezaplaceni, nejspis jich tu solo asi moc nepobiha.

Nejde o to, ze by to "neslo" expit, ale ze ma cleric solo tak nizke dpm oproti jinym povolanim, ze je to extremne neefektivni. To menit nechci a nechci to ani pitvat do detailu v tomto topiku.

Gal

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #17 kdy: Duben 03, 2017, 01:19:08 dopoledne »
Nejsem PVPer, takze tohle neposoudim, ale i ja mam pocit, ze ranger na Ereboru toho zas tak moc neudela no. Vsichni me ujistovali, jak si wara dam, hulky uplne na pohodu, a ze kdyz ne, tak jsem lama. tak to dal nezkoumam pac lama jsem.
jedinou rozumnou zkusenost mam ze setkani s thiefem, kdy jsem zapla specku, zapla lonhrage a zbylo mi tak malo staminy, ze po par krocich a par kudlach jsem stala, na refku nebyl timer, bo jsem zapila cure a bylo vymalovano :)

ja bych snad i mela par navrhu na ability, ale netusim, co sfera dovoli a jak moc by to ovlivnilo treba zrovna pvp...

Ahoj jezinko.
Koukám že je to na obou stranách stejný,taky mě lidi ujištovali že mage je jednoduchý cíl,ale to bychom nesměli hrát na Ereboru. Wariora dáš bez problému,když mu dojdou bandy a ty do něj vystřílíš tucet šipek,můžeš pak s pocitem říct ano mám ho sice to trvalo stejně dlouho jako konečný boss v Dungu,ale mám ho.
Ohledně thiefa je problém,že ty kudle může házet skoro pořád a jedním hoden ti vysaje kolem 50 staminy,což je směšný a jediný co musíš nonstop zapíjet je Great Refresh.

SirGlorg
Už v prvním postu sem naznačil jak si vázím toho co děláte a opravdu vím že máte momentálně důležitější věci na práci. Nicméně po téhle diskuzi ti musí být jasný,že to uplně v pořádku není. Sám si říkal že se změny nemusíme ani dočkat,tímpádem to pro mě znamená že nemusím tolik plýtvat materiálem pvp omezím. Děkuji.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #18 kdy: Duben 04, 2017, 07:45:35 odpoledne »
Tak, jdu vám povyprávět, co se mi právě stalo...

Doběhla jsem před MD vytáhla luk, že zabiju iron oko,  a najednou stojim kousek od pokladu pod OP (u hadů).
Že luk buguje a hází po mapě, víme, ale většinou v rozmezí  jedné obrazovky, ne přes půl světa :(

Prosim, prosim, prosim, nemohl by se ranger konečně dostat na seznam priorit? Však takhle se to vážně nedá hrát.

Gal

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +1/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #19 kdy: Duben 04, 2017, 08:19:30 odpoledne »
Tak, jdu vám povyprávět, co se mi právě stalo...

Doběhla jsem před MD vytáhla luk, že zabiju iron oko,  a najednou stojim kousek od pokladu pod OP (u hadů).
Že luk buguje a hází po mapě, víme, ale většinou v rozmezí  jedné obrazovky, ne přes půl světa :(

Prosim, prosim, prosim, nemohl by se ranger konečně dostat na seznam priorit? Však takhle se to vážně nedá hrát.

Jo jo dneska sem bežel proti thiefovi,který si i ve veritu může solovat vlastně všechno střelím a hups a jsem o obrazovku dál,doběhnu střelím a hups a jsem zase na tom místě i když proti tomu co se stalo tobě to je nic :D V mém případě to je tak,že než se s tím něco začně dělat tak můj pobyt ve světě UO upadne do zapomění :D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #20 kdy: Duben 04, 2017, 09:17:45 odpoledne »
Tak, jdu vám povyprávět, co se mi právě stalo...

Doběhla jsem před MD vytáhla luk, že zabiju iron oko,  a najednou stojim kousek od pokladu pod OP (u hadů).
Že luk buguje a hází po mapě, víme, ale většinou v rozmezí  jedné obrazovky, ne přes půl světa :(

Prosim, prosim, prosim, nemohl by se ranger konečně dostat na seznam priorit? Však takhle se to vážně nedá hrát.

tohle se opravovalo. Na morii nekolikrat a tady znovu. Zjevne jsme nepodchytili podstatu chyby.

Ranger na seznamu priorit neznamena kompletni predelani Rangera a opravu vseho. Tech veci, do kterych se da shanout je hodne. Jinak pro to portovani by se asi hodil zvlastni topic

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #21 kdy: Duben 08, 2017, 10:56:29 odpoledne »
Zdravim,
mam dalsi dlouhodoby problem s rangerem:
Kdyz lootim sipky ze zeme, cas od casu se kvuli tomu stanu kriminalnikem.
Pry to nicemu nevadi.
No, vadi to ve chvili, kdy se upravily porty z dungu a hrace to hodi na jeho runu/do rodneho mesta. Tudiz, bud musim bydlet mimo guardy, nebo mit obcanstvi, jinak pokazde, kdyz se vracim z dungu, po me jdou.

Jiste mi vysvetlite, ze muzu v dungu pockat (no nemuzu, riskuju respawn), muzu se prestehovat (proc bych se mela stehovat jen proto, ze hraju rangera?), muzu si zaridit obcanstvi (ne, guildy v G si sva mesta peclive hlidaji a nove obcany neberou), nelootit sipky ze zeme (a po par dunzich prijdu na buben), guardum snadno utecu domu (jeden nevhodny lag a neutecu)

Dosud jsem se nesmirila s tim, ze z dungu portuje kazdy z party jinam vlastne jen kvuli jednomu incidentu, ale s tim uz nic nenadelam. Muzu tu jen poprosit, jestli by se to nedalo nejak systemove osetrit tak, abych pokazde, kdyz odchazim z dungu, neriskovala equip.
Nevim, ale podle me by sbiranim veci ze zeme  postavicka nemela byt ve meste ohrozena na zivote.

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #22 kdy: Duben 09, 2017, 12:54:10 odpoledne »
To se mi u rangera jeste nestalo, jen u lootovani lidskych npc zesednu. Co to mas za skript? Kdyztak ti poslu svuj

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #23 kdy: Duben 09, 2017, 02:50:00 odpoledne »
nu, zesednes i pri lootovani rozrezanych tel (tedy veci, co puvodne byly v tele a pak se dostaly na zem) a sipek, ktere jsi nevystrelil ty. Tzn pri hromadnem pvp/questu, nebo v dungu, pokud je vic jak 1 strelec.

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #24 kdy: Duben 10, 2017, 10:28:56 dopoledne »
aha, je fakt ze na ereboru jsem jeste cizi sipky nelotil

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #25 kdy: Duben 10, 2017, 05:22:44 odpoledne »
Diskutoval jsem to lootovani s Iustusem a udajne to ma nejak uz v hledacku. Melo by se to opravit jeste s jednou planovanou zmenou. Casovy ramec davat nechci, prootoze vim jak jsou tyhle veci citlivy na nahly nedostatek casu/zmeny priorit a podobne, ale jo, mysli se na to.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #26 kdy: Duben 10, 2017, 06:17:51 odpoledne »
*těší se*

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #27 kdy: Duben 16, 2017, 09:39:45 odpoledne »
No, po dnesnim PVP turnaji(Diky za usporadani), musim dosvedcit, ze ten rang je strasny social. Dava dmg za 19, dostava za 30. Ma stejny dosah jako mystik, ale rozdil je masakralny. To, ze do warovi se stitem bere prd, chapu, ale hulkam by prece asi mel brat neco vice.

BTW: Cry to neni, Ranga nemam :))

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #28 kdy: Duben 21, 2017, 05:00:05 odpoledne »
Ranger a jeho dmg v pvp bude probran na pondelni GM porade.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #29 kdy: Květen 09, 2017, 01:28:05 odpoledne »
Dalši zabavná historka ze zivota rangera:

Mam ukol zabit 2 mordory. Beham po svete a zda se, ze vsichni skreti uz asi vymreli...
Konecne dostavam zpravu o jednom v Temnem hvozdu, beru luk, sveho nejrychlejisho kone a bezim tam.
Vystopuji nepritele, smrdi na sto honu, bezim po jeho stopach, vidim ho, zautocim, vystrelim, ale on se schova mezi stromy.
Nakonec zemre pricinenim meho spojence a ja jsem bez zkusenosti. Ve chvili, kdy leti ma poseldni rana (kterou jsem minula), splasi se mi luk a portne me primo do doupete cernych vdov. Jsem obklicena, nemohu se pohnout, sapou se na me desitky kusadel ja a umiram v agonii.

Snad jsem aspon pobavila toho skreta, muselo to byt pekne zadostiucineni :)