Autor Téma: Hraničář  (Přečteno 31177 krát)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #45 kdy: Červenec 31, 2017, 02:49:12 odpoledne »
no v případě tamnutých zvířat je trosku problém ... pokud tamuju něco s červenou karmou zvíře zešedne a má tendenci vracet se na spawn a většinou dokud nezmiznou z dosahu všichni co měli od zvířete attack tak neposlouchá...

po odshrinknutí má zvíře tendenci hodit v první řadě attack na mě ... v případě odshrinknutí z invisu zvíře neposlouchá dokud se neobjevím ... nicméně v tomto případě alespoň nedostanu attack

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #46 kdy: Červenec 31, 2017, 08:09:25 odpoledne »
No dal jsem 2x nekra 200+tak ho snad i umím hrát doufam.:p jináč nejsem si 100% jisty a nemohu to ani otestovat momentálně, ale na 90% si myslím, ze z invisu nejdou sami po nikom, ale monstra jdou po obou a sumo ni se začnou bránit až dostanou dmg.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #47 kdy: Červenec 31, 2017, 08:32:06 odpoledne »
ok diky za odpovedi

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #48 kdy: Srpen 01, 2017, 07:34:50 dopoledne »
no v případě tamnutých zvířat je trosku problém ... pokud tamuju něco s červenou karmou zvíře zešedne a má tendenci vracet se na spawn a většinou dokud nezmiznou z dosahu všichni co měli od zvířete attack tak neposlouchá...

po odshrinknutí má zvíře tendenci hodit v první řadě attack na mě ... v případě odshrinknutí z invisu zvíře neposlouchá dokud se neobjevím ... nicméně v tomto případě alespoň nedostanu attack

Zkoušel jsi ho ručně nakrmit/přetáhnout na něj jakýkoli item? Mělo by potom poslouchat.

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #49 kdy: Srpen 01, 2017, 10:37:52 dopoledne »


Zkoušel jsi ho ručně nakrmit/přetáhnout na něj jakýkoli item? Mělo by potom poslouchat.
[/quote]

Asi sem ještě ospalý, ale moc tě nechápu. Zkus to prosím vysvětlit trošku podrobněji. Díky.

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #50 kdy: Srpen 01, 2017, 01:28:29 odpoledne »
Při tamování se občas zvíře zbugne a přestože už je ochočené, nechová se tak. Když ale na něj přetáhneš myší nějaký předmět (stejně jako když obchoduješ s hráčem), tak se spraví a poslouchá. Funguje to stejně tak i po rozshrinknutí.

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #51 kdy: Srpen 01, 2017, 02:21:15 odpoledne »
díky za radu budu muset vyzkoušet

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #52 kdy: Srpen 08, 2017, 08:32:13 dopoledne »
Při tamování se občas zvíře zbugne a přestože už je ochočené, nechová se tak. Když ale na něj přetáhneš myší nějaký předmět (stejně jako když obchoduješ s hráčem), tak se spraví a poslouchá. Funguje to stejně tak i po rozshrinknutí.

Funguje :-) díky za radu

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #53 kdy: Srpen 15, 2017, 04:27:17 dopoledne »
Zdarte, tak jsem už taky neodolal a otestoval si to sám. Myslím že dmg luku není přizpůsobený na targety které si nechají dát protekci a stone skin. +10armor targetu= -10 dmg s rany lukem je tam celkem razantní rozdíl bufly target obyč target(+tifuv a waruv stít). A asi se mi též projevilo to divné portování které začalo až mi na targetu skočila zapita cure a aplikovalo para poison s šípů.

ještě to prubnu s někým na ts pro lepší výsledek..

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #54 kdy: Srpen 15, 2017, 12:18:23 odpoledne »
dik za info, s tim poisonem je to zajimavy info, trochu tusim, co by tam mohlo haprovat, akorat je potreba zjistit, KDE presne se ten vliv projevi

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #55 kdy: Srpen 15, 2017, 12:36:13 odpoledne »
mě to se zdálo že to dělá při nové aplikaci poisnu když už ten cíl poison měl.(dostala si další dávku jedu)

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #56 kdy: Srpen 16, 2017, 12:04:35 odpoledne »
dela to i bez poisonu :-)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #57 kdy: Srpen 16, 2017, 02:19:53 odpoledne »
ono pujde o to, ze v prubehu utoku ti neco zmeni ACT. Jde o sdilenou promennou, kterou by mel byt cil tvyho utoku, ale pokud provedes nejakou akci, ktera je "spatne napsana" - tj ta akce nad hracem zmeni tuhle promennou ACT a uz ji nenastavi zpatky na toho hrace, na kteryho se ma utocit, tak se muze stat, ze se to zacne chovat nejak nepredvidatelne. Pokud je tech vlivu ale hodne, tak to muze byt problem vsechno podchytit. Prvne je potreba zjistit, jestli to je skutecne ten problem. Za ty roky, co to dela, se jeste nenasel clovek, kterej by nasel jeden jedinej spolehlivej zpusob, jak ten problem navodit. A to je problem. Tyhle "hinty" jsou fajn, kdyz se to da doma treba zkusit nasimulovat, ale pokud s tim stravim hodinu a vsechno se bude zdat v poradku, tak se to tezko opravuje

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #58 kdy: Srpen 17, 2017, 03:01:15 odpoledne »
nejcasteji se mi to stava u npc co leapuji (oci, elitni brouci atd.) a dost casto v pvp (mozna vlivem knocku) např včera mě to uprostřed pvp hodilo před mesto (misto kde sem si misto kuse nasadil luk)

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #59 kdy: Srpen 21, 2017, 01:54:20 odpoledne »
včera mě to uprostřed pvp hodilo před mesto (misto kde sem si misto kuse nasadil luk)

kdo uteče, vyhraje!  ;)