Autor Téma: Hraničář  (Přečteno 31576 krát)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #30 kdy: Květen 09, 2017, 01:35:33 odpoledne »
Jedine rozumne vysvetleni je karma. Nejspis jsi na nekoho zla, a vesmir ti to vraci.

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #31 kdy: Květen 09, 2017, 05:42:04 odpoledne »
Ocividne jako vsem ostatnim rangerum ... protoze co? rangeri jsou prece zlo  ;D

Jedine rozumne vysvetleni je karma. Nejspis jsi na nekoho zla, a vesmir ti to vraci.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #32 kdy: Květen 10, 2017, 09:46:53 dopoledne »
Ocividne jako vsem ostatnim rangerum ... protoze co? rangeri jsou prece zlo  ;D

Jedine rozumne vysvetleni je karma. Nejspis jsi na nekoho zla, a vesmir ti to vraci.

No jsou zlo, a strasny. Hlavne pro kodery, protoze na oprave toho portovani si vylamalo zuby dobrych 5 scripteru co se priznali a pak urcite nejaky dalsi, co to zkouseli "tajne" :D

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #33 kdy: Květen 10, 2017, 04:57:20 odpoledne »
jedine s cim vam muzem asi pomoct je testovani a zapisovani casu kdy se nam stalo neco neobvykleho ... pokud se s tim nekdo bude snazit bojovat :D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #34 kdy: Květen 10, 2017, 05:19:09 odpoledne »
Nechci to zavrhovat, teoreticky to pomoci muze, ale tusim, ze podobne reporty uz jsme meli a z logu jsme se nedozvedeli nic podstatneho.

Daleko zajimavejsi by bylo vypozorovani nejakych souvislosti - Pokud vas to hodi na nejakou drivejsi pozici - vzpomenete si, CO jste na TE KONKRETNI pozici udelali? Protoze z nejakeho duvodu si vase postava stale tu pozici pamatovala a hodila vas tam.
Dalsi veci muze byt odpozorovani nejake konkretni udalosti -> pokud vas to nekdy hodi nekam daleko - probehl mezi poslednim pobytem na tom miste a chvili, kdy doslo k portnuti, nejaky korektni utok? tj. neni ten PORT nahodou vyvolany PRVNIM naslednym utokem od nejakeho poslendiho utoku na nejakem vzdalenem miste?

no, neco takovyho.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #35 kdy: Květen 10, 2017, 08:05:40 odpoledne »
to bude muset zjistit nejaky pvp ranger :D :D
ja mam luk jen na oci a vyjimecne na hady, kdyz je malo prostoru kolem.
pokud vim, nic jsem nepila, mela jsem zaplou specku a knock

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #36 kdy: Květen 11, 2017, 10:46:48 dopoledne »
to bude muset zjistit nejaky pvp ranger :D :D
ja mam luk jen na oci a vyjimecne na hady, kdyz je malo prostoru kolem.
pokud vim, nic jsem nepila, mela jsem zaplou specku a knock

no pockej, takze ty luk vytaujes vyjimecne, je to tak? Nepouzila jsi ho nahodou pro utok na nejakou vdovu, pak dlouho nic a dalsi pouziti az pri tom PvP kvuli questu, a ten tvuj prvni utok te pak portnul na tu posledni "spravnou" pozici v tom lese ?

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #37 kdy: Květen 11, 2017, 11:28:03 dopoledne »
nene, na vdovy do lesa nechodim, rozciluji me stromy :) v tom lese jsme se honili kolem vdov, portlo me to na pozici, pres kterou jsem mozna probehla (v ramci jedne obrazovky), posledni pouziti luku bylo predtim snad na nejake oko na OT, nebo tak neco.

jo, asi si o vikendu budu zapisovat, kdy a kde jsem pouzila luk, dobry domaci ukol :)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #38 kdy: Květen 11, 2017, 12:48:06 odpoledne »
No dobre - ale nepopiras, ze jsi probehla pres tu pozici, kam te to portlo? Nevzpomenes si, jestli jsi tam provedla nejakou akci? Cokoliv? Co ja vim, vypila svetlo, dala si bandu, zakouzlila kouzlo... cokoliv

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #39 kdy: Květen 11, 2017, 05:19:37 odpoledne »
tyjo, to se sebehlo tak rychle, kdybys videl tu paniku a  vydeseny vyraz za monitorem, kdyz jsme na stejne obrazovce s nejakym Mordorem :D
ani ne tak nepopiram, jako nevylucuji, nemuzu ti na  100 % rict, ze jsem tamtudy probehla,
nic jsem nepila, jen zapla specka a bezel knokback

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #40 kdy: Květen 11, 2017, 05:21:30 odpoledne »
myslím, že se tam jedná o více problému, každopádně se mi to stává zásadně s lukem, naposledy co sem zažil bylo že na mě doma jezinka hodila attack (s lukem) protože na mě byla naštvaná a místo šípu na mě "skočila" ona :D

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #41 kdy: Červenec 30, 2017, 05:48:34 odpoledne »
Bylo by možné tamnutým zvířatům trvale změnit karmu na šedou? Je trochu otravné při odshrinknutí např. medvěda nebo feny neustále řešit attacky a to, že zvíře neposlouchá. Dále by bylo super kdyby tamnuté zvířata "nevyžíraly" expy. Díky za jakoukoliv reakci.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #42 kdy: Červenec 30, 2017, 10:51:19 odpoledne »
Bylo by možné tamnutým zvířatům trvale změnit karmu na šedou? Je trochu otravné při odshrinknutí např. medvěda nebo feny neustále řešit attacky a to, že zvíře neposlouchá. Dále by bylo super kdyby tamnuté zvířata "nevyžíraly" expy. Díky za jakoukoliv reakci.

ke karme tamnutych zvirat - teoreticky by to slo, ale nedavno zaznel stejny pozadavek na upravu karmy summonum, tam je jeste nejaky problem s utocenim tech npc a karmou pokud ty utocis na ne a podobne. Mohli bysme do toho kouknout, ale trochu se obavam, ze tam ta karma ma svuj vyznam a ze to s sedou dela vic problemu nez uzitku.

k "vyzirani expu" - to by melo jit udelat celkem snadno - upravoval jsem ted ale ten kod kvuli pvp lize a nechci do toho vrtat, dokud nepujde liga ven. Kdyby se to moc nehybalo, tak se s tim tady pripomen (koncem tydne nebo pristi tyden)

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #43 kdy: Červenec 31, 2017, 09:21:41 dopoledne »
Temný vampir má šedou karmu a není žádný problém, používám ho ve skupině radši než satana, protože s ním nejsou takový problémy, což je škoda, takže si myslím, ze kdyby měl šedou karmu taky, tak se nic nestane.jináč sorry trosku off topic.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Hraničář
« Odpověď #44 kdy: Červenec 31, 2017, 10:58:45 dopoledne »
Má karma vliv na to, jestli ten summon útočí na NPC kolem sebe a oni na něj? Jinými slovy - pokud invisneš a vykouzlíš Vampíra a Satana - budou oba napadený monstrama v okolí? Budou oni aktivně napadat monstra v okolí? Je v tom rozdíl? Pokud ne, tak by to asi šlo. Pokud ano, tak bysme o tom musli trochu víc zauvažovat.

V každým případě to nepovažuju za prioritu, chápu, že to obtěžuje, ale dá se to podchytit tím, že se to naučíš ovládat. Je to prvek skillu a znalostí tý hry, který ti umožní ovládat tvoje Pety a odliší tě to od hráče, který to neumí (nepřemýšlí kam a kdy castit summony, kde stát, jak využívat překážek k tomu, aby se nesplašili a podobně).