Autor Téma: Týdenní questy  (Přečteno 49424 krát)

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #30 kdy: Duben 04, 2017, 01:56:14 dopoledne »
Tak sem taky přidám příspěveček :-)

Ty týdenní úkoly jsou skvělý, určitě zpestřej hru a musim říct, že člověka to hned víc baví, muže dělat něco nového.. Myslím, že pokud by se na takovýchto Q pracovalo dále, hru to určitě oživí!

Jediné co mě odradilo od dokončení mého Q u THiefa 25lvl bylo snězení 16 bunch od dates, nemohl jse mto za boha najít nikde, prošel jsem barad dur, umbar, harad, nurn.. Nikdo neprodava.. Možná, kdyby se to omezilo na dostupnější jídla, bylo by to lepší :-) A z trollu se mi nechce mlatit celej den jeden druh jidla :-D Ale zbytek ukolu bylo v pohodě a bavii mě plnit..

Měl jsem tam:
Pozdrav mistra magery, Vybanduj 1300hp, lotni jakékoliv drahokamy z monster 14, a pak tohle snězení datlí :-D

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #31 kdy: Duben 04, 2017, 03:13:34 dopoledne »
Tak sem taky přidám příspěveček :-)

Ty týdenní úkoly jsou skvělý, určitě zpestřej hru a musim říct, že člověka to hned víc baví, muže dělat něco nového.. Myslím, že pokud by se na takovýchto Q pracovalo dále, hru to určitě oživí!

Jediné co mě odradilo od dokončení mého Q u THiefa 25lvl bylo snězení 16 bunch od dates, nemohl jse mto za boha najít nikde, prošel jsem barad dur, umbar, harad, nurn.. Nikdo neprodava.. Možná, kdyby se to omezilo na dostupnější jídla, bylo by to lepší :-) A z trollu se mi nechce mlatit celej den jeden druh jidla :-D Ale zbytek ukolu bylo v pohodě a bavii mě plnit..

Měl jsem tam:
Pozdrav mistra magery, Vybanduj 1300hp, lotni jakékoliv drahokamy z monster 14, a pak tohle snězení datlí :-D

tak jsem ty datle zkousel shanet jeste v Tahabaru, Haradu a Rhunu.. A nikde v seznamu jidel neni... Maj vsechno jen toto ne :-D cili to nemuzu dokoncit.. A zabil jsem asi 15 trollu a ani jeden to nemel.. A kdyby jo, maj jen jeden kus jidla :-D

Melli

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #32 kdy: Duben 04, 2017, 06:02:48 dopoledne »
Taky mám sníst 25 kousků :) jde to těžko, těch Trollů už jsem zabil spousty a 2 kousky padly, u jednoho vendora 5 kousku, prosim zname, kamarady a už se pomalinku blížím :)
Ale opravdu nejdou u prodejců a hospodských koupit, prohledal jsem celý Gondor.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #33 kdy: Duben 04, 2017, 10:51:59 dopoledne »
na uprave jidla se aktivne pracuje, za komplikace se omlouvam. Tech questu je velke mnozstvi, bez bolesti to zavedeni do sveta nebude. Prozatim preju hodne stesit u losovani questu pristi tyden a snad se nam podari dat vcas do poradku tu dostupnost jednotlivych typu jidel.

Theo

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #34 kdy: Duben 04, 2017, 04:52:16 odpoledne »
U úkolu "zabij hráče opačného realmu" ... počítají se do toho i crafti ? :D pokud ne tak to prosím přejmenujte na bojovníky opačného realmu.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #35 kdy: Duben 04, 2017, 06:41:22 odpoledne »
mam nápad na další možný úkol:
získat  xy bodů za odevzdání lovecké vývěsky / ulovit xy příšer

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #36 kdy: Duben 04, 2017, 09:14:37 odpoledne »
U úkolu "zabij hráče opačného realmu" ... počítají se do toho i crafti ? :D pokud ne tak to prosím přejmenujte na bojovníky opačného realmu.

Ne nepocitaji.

Kdyz to prejmenujeme, prijde druhej co rekne, ze priest neni bojovnik. Nad necim podobnym jsem premyslel, ale nechtel jsem aby to zase zavadelo tim, ze bojovnik nemusi byt hrac. Idealni jmeno asi neni a rad bych ten popis nechal kratkej. Uvidim mozna to zmenim

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #37 kdy: Duben 04, 2017, 09:15:11 odpoledne »
mam nápad na další možný úkol:
získat  xy bodů za odevzdání lovecké vývěsky / ulovit xy příšer

takovy quest je

Llamer

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #38 kdy: Duben 05, 2017, 03:05:50 odpoledne »
To je dobré že to jde koupit ale kolik to stojí? :p Odměna za tenhle daily u mě je 200+ expu a 2k+ goldů :) a koupit/dropnout jich musím 56. Vím že už se to řeší. Jen už čekám na reroll týdne abych zkusil nové úkoly.  Což zamrzí sice sem měl jen 2(3) itemky za celé splnění a někteří dvakrát tolik ale dělat jsem to chtěl.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #39 kdy: Duben 05, 2017, 03:52:41 odpoledne »
ta sance, ze prijde quest na pojidani nejakho jidla je celkem vysoka no. Kdyby se prislo na vic zajimavych questu, tak to bude i min padat a myslim, ze to i min "zamrzi". Tem nakladum na cenu toho rozumim, puvodni idea myslim, ze byla expit na necem, co to drouje a tezit uz z toho expeni samotnyho. Myslim, ze kluci chteji/chteli pridavat drop jidla i na nejaky NPC pro vyssi levely, aby nebyla takova hloupost chodit na trolly s 90 levlama jenom kvuli questu. Vime o tom, tenhle konkretni quest je asi jeden z nejkontroverznejsich co tam je a resime to.

Mydlifousek

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #40 kdy: Duben 05, 2017, 06:56:35 odpoledne »
tak myslim, ze quest, kde je potreba zabit monsta za 200+ XP ve vetsim mnozstvi je vcelku HC. Muj nazor na to je, ze by to melo byt nastavene spis na to, kolik celkem to monstrum dava a ne kolik da jendomu hraci. Vetsina 200+ monster je v dungach, tzn. davaji se ve skupinach. a monster, za ktery dostane kazdy ve skupine 200+ XP je skutecne malo

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #41 kdy: Duben 05, 2017, 08:28:30 odpoledne »
premyslel jsem nad tim, na stranu druhou tak trochu kdyz je hracu vic, tak se "snizuje zasluha toho jednoho". Da se na to pohlizet ruzne. V kazdym pripade zrovna dneska jsem pushoval do scriptu zmenu, kde sem snizil mnozstvi NPC, ktery je na tenhle quest potreba zabit.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #42 kdy: Duben 05, 2017, 09:03:28 odpoledne »
no ja mam zabit 184 monster nad 100 epxu, to taky asi nedam, bych musela jit dung denne

jiny dotaz:
ted jsem splnila quest s low postavou. doufala jsem, ze se mi vynuluje timer a budu moct vzit dalsi. ale ne, musim cekat 6 dni. neni to skoda?

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #43 kdy: Duben 05, 2017, 10:07:33 odpoledne »
no, to by se pak nejmenovalo "tydenni questy" ze? :D Navic to muze stimulovat hrace k tomu tocit vice postav a zvysit variabilitu a dostupnost jinych. A posledni silny duvod pro tuto variantu byla regulace pridanych XP. Kdyby se hraci naucili "zneuzivat" questy nebo je umeli resit prilis rychle a po splneni jedne sady by se okamzite vygenerovala druha, mohlo by to znamenat nezadouci prinos XP. I z tohoto duvodu se mohou nektere questy zdat byt podhodnocene. Nasim cilem je najit zajimavou, ale dostatecne nizkou hranici pro oceneni. Kdyzbychom to prepiskli z kraje a nasledne snizovali, tak by to zcela jiste vyvolalo negativni reakce. Vetsinou je lepsi to podhodnotit a pomalu pridavat. Lidska mysl je strasna potvora a velmi rychle si navyka na novy vyssi standard a zacne ho brat za dany, nasledny snizeni prijmu by bylo vnimano jako "utok" na jednou nabyty komfort.

Mydlifousek

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #44 kdy: Duben 05, 2017, 10:53:11 odpoledne »
ja jsem etda dostal asi 400 monster za 20XP, za maly a stredni dung hotovo.... ale fakt ty co maji hodne expu, kor 200+ je ne HC, ale rekneme spis nerealne, pokud by clovek netocil ty dungy 24/7 a mozna ni to ne. neznam presne ten vypocet deleni expu, mam svuj odhad, kazdopadne to vypada, ze je to cca 1/3 z daneho monstra pro kazdeho. tim padem se ti budou pocitat monstra za 600+ expu. i kdyby to bylo 50% z expu pro kazdeho, tak to jsou 400+ expu monstra a tech fakt moc nejni. valo+ golemove, obs+ spira, vyssi demoni.... jako na kusy v tech dungach pomerne malo. POkud to ma byt skutecne tak, aby to bylo za pridelen expy, mely by ty pocty byt mensi. nerikam, ze to ma byt snadne, asi by si clovek mel zaslouzit svuj chlebicek, ale melo by to byt realne i bez toho, aniz by si clovek musel vzit s nekolika dalsima lidma na tyden dovolenou :) az se nekde dostanu, trak to schvalne zkusim spocetnout