Autor Téma: Týdenní questy  (Přečteno 49504 krát)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #45 kdy: Duben 05, 2017, 11:08:35 odpoledne »
ja jsem etda dostal asi 400 monster za 20XP, za maly a stredni dung hotovo.... ale fakt ty co maji hodne expu, kor 200+ je ne HC, ale rekneme spis nerealne, pokud by clovek netocil ty dungy 24/7 a mozna ni to ne. neznam presne ten vypocet deleni expu, mam svuj odhad, kazdopadne to vypada, ze je to cca 1/3 z daneho monstra pro kazdeho. tim padem se ti budou pocitat monstra za 600+ expu. i kdyby to bylo 50% z expu pro kazdeho, tak to jsou 400+ expu monstra a tech fakt moc nejni. valo+ golemove, obs+ spira, vyssi demoni.... jako na kusy v tech dungach pomerne malo. POkud to ma byt skutecne tak, aby to bylo za pridelen expy, mely by ty pocty byt mensi. nerikam, ze to ma byt snadne, asi by si clovek mel zaslouzit svuj chlebicek, ale melo by to byt realne i bez toho, aniz by si clovek musel vzit s nekolika dalsima lidma na tyden dovolenou :) az se nekde dostanu, trak to schvalne zkusim spocetnout

Jo s tim ja naprosto souhlasim, jenom hledame spravny cislo. Nekam jsem to ted posunul a uvidime jak se to promitne, kdyztak to jeste shodim vic

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #46 kdy: Duben 06, 2017, 05:02:57 odpoledne »
tydenni quest super vec, jen malinko mi vadi, jako klerikovi co loguje kdyz uz tak spis na dungy, pvp cast, konkretne prave u klerika jakozto PVM char  ;) ;D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #47 kdy: Duben 06, 2017, 06:00:18 odpoledne »
tydenni quest super vec, jen malinko mi vadi, jako klerikovi co loguje kdyz uz tak spis na dungy, pvp cast, konkretne prave u klerika jakozto PVM char  ;) ;D
staci dostat XP za zabiti. Jestli mas lagy, tak to je mi lito, ale nemuzeme ladit hru podle toho, ze nekdo ma lagy.

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #48 kdy: Duben 06, 2017, 07:25:44 odpoledne »
ze staci dostat exp to chapu, lagy nemam, jen LOGUJU do hry max na dungy a trosku jsem doufal ze tydenni questy by mi to mohly ozvlastnit a "donutit" hrat vic  ;D, nicmene, kdyz neco nemuzu dotahnout do konce neni to onco. Chapu ze to nebrani plnit ostatni casti, ale ruku na srdce kdo by mel rad healery v pvp  :D. Napada me, ze postupem casu by se mohly rozdelit tydenni q na cast pro PVM a PVP kazde s vlastni odmenou za splneni. Nicmene super prace (y)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #49 kdy: Duben 07, 2017, 10:41:11 dopoledne »
ahaaa sorry sem to cetl spatne :D

Tak co se tyce toho PvP a PvM, tak ono je tam naschval oboje. Plneni weekly questu neni povinny a pokud je nebudes plnit, tak pouze prijdes o nejaky vynos navic, ale zaroven te to nepenalizuje v tom, ze bys neceho nemohl dosahnout. Je naopak zamerem pridat nejakou odmenu navic za to, ze hraci si sem tam zkusi neco, co obvykle nedelaji. Napriklad nekdo je PvPer a nechodi dungy, no mozna ze jednou za cas, kdyz mu padne ve weekly quest na projiti dungeonu, tak si zkusi zapatrat po skupine, co ten jeho konkretni dung pujde a projde si ho. Jindy zase (v tvem pripade) se treba zaryty PvM player pokusi zapojit treba do dobyvani a splnit si quest na zabiti hrace.

Jinymi slovy nechceme hrace nutit delat co nechteji nebo je nebavi, ale zaroven jim chceme dat odmenu za to, kdyz zkusi neco noveho. Moznost oddelit PvP a PvM do budoucna uplne se stolu shazovat nechci, ale minimalne nejaky cas budou urcite questy smisene a uvidime, jaky to bude mit realny dopad. Navic uz ted nebylo snadne prijit s dostatecnym mnozstvim ukolu, aby to nebylo kazdy tyden uplne stejne a alespon trochu se to menilo, pokud bychom to jeste rozdelili na pvp/pvm, tak by prinejmensim muselo tech questu v kazde casti ubyt... nah...
« Poslední změna: Duben 07, 2017, 10:43:11 dopoledne od SirGlorg »

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #50 kdy: Duben 07, 2017, 11:59:23 dopoledne »
Měl bych dotaz -  body za inkasování nepřímého damage se mi připisovaly v několikanásobném množství oproti ztrátě hp. Je to schválně udělané tak, že se bod poškození nerovná ztracenému hitpointu?

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #51 kdy: Duben 07, 2017, 12:44:37 odpoledne »
ne, to neni zamer, podivame se na to, diky

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #52 kdy: Duben 07, 2017, 04:30:37 odpoledne »
Rav nemel jsi nekolik questu na udeleni dmg naraz ? (primy + neprimy dmg apod) ?

Muzes pridat screenshot obou stranek weekly questu a idealne i situace, kdy ti pribyde vice bodu do questu nez kolik obdrzis dmg?

Beres v uvahu regeneraci HP? Bandy? Vypite potiony ?

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #53 kdy: Duben 07, 2017, 07:11:07 odpoledne »
Mel jsem jen jeden quest na udeleni dmg, viz screeny, nechaval jsem se bleedovat od drapku a vlkodavu, mel jsem cca 1900/4725 a bylo to hotove podezrele brzo, stacilo vybit jen tak 2 spawny a to jeste ta monstra kazdou ranou bleed nedaji a ja moc necekal a strilel. Bandy jsem nepouzival, to bych moc nekrvacel, potiony jsem nepil a mam rege hp 10, sani hp 20, ale to by me eventuelne melo od splneni questu spis brzdit, ne? Screen kdy mi pribude do questu neudelam, uz to mam hotove.


SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #54 kdy: Duben 08, 2017, 11:46:01 dopoledne »
regenerace a sani te nebrzdi. Dostanes nejake poskozeni z krvaceni/otravy a to se pripocte do hodnoty v questu. To, ze nasledne vysajes HP nebo je zregenerujes uz na to vubec nema vliv (to by ani nedavalo smysl).
Pri testu jsme zkouseli obdrzet krvaceni bez jakychkoliv regeneraci a fungovalo to dobre (do questu se pricitala presne ta hodnota, ktera byla odectena z HP), jeste to projdeme, ale je mozne, ze je ten quest jednoduzsi nez se zda a nacita se to opravdu rychle. Pokud mas rekneme 150HP, tak dostat 4.5k dmg znamena obdrzet dost krvaceni, ktery by te 30x zabilo, a uregenerovat to/vysat. Myslim, ze pri maximalnim bleedu to nemusi trvat zas tak dlouho, pokud krvacis treba za 40 bodu HP kazdym skytnutim, tak to naskakuje rychle ne? To sani a regenerace muze zkreslovat vjem toho, kolik dmg skutecne tim krvacenim dostavas. Diky za report v kazdym pripade
« Poslední změna: Duben 08, 2017, 11:48:48 dopoledne od SirGlorg »

Hidame

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #55 kdy: Duben 10, 2017, 07:34:57 dopoledne »
Tak jsem už zkoukl druhou rotaci questů. Přijdou mi málo rozvrstvené odměny. Postavy co jsou v rozmezí 10 - 80 level tak zatím měly vždy pouze 1 MP jako odměnu, zatímco ty nad 100 najednou dostávají o dost více. Přijde mi, že je tam velký rozdíl v počtu questů a náročnosti, například mezi 70 levlem a 10 levlem, ale odměny jsou prakticky stejné a pak velký skok mezi 70 a 100 levlem (a přitom jen dva podquesty navíc).  ;) Jinak řečeno, většina mých postav co jsou 40 a 60+ to mají asi nejhorší obtížnost/výkon.  :'(

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #56 kdy: Duben 10, 2017, 07:54:57 dopoledne »
muzes dat konkretni cisla prosim ?

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #57 kdy: Duben 10, 2017, 02:37:41 odpoledne »
mmm, dostala jsem za ukol pozdravit mistra cartography  ;D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #58 kdy: Duben 10, 2017, 05:32:20 odpoledne »
Boha ja myslel ze sme to fixnuli hned. Napis si page, ten quest ti vymenime za jinyho mistra. V kodu uz jsem to ted opravil, od zitra nebude mistr "cartography" v rotaci.

Hidame

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #59 kdy: Duben 11, 2017, 01:35:42 dopoledne »
No zatím u našich postav (4 hráči). máme týdenní questy na 16 postavách. Postavy 10+ a 20+ maji 1MP jako odměnu, 4 postavy 40+ mají taky 1 MP jen o malinko více peněz a expů, další máme jednu 60+ ta má taky jen jeden MP a pak máme 100+ a ten poprvé měl v součtu asi 7 a tedka má 5. (Jde mi o to, že třeba ta postava 70 level má jen o 2 questy méně než 100 lvl přitom odměna jak pro 10+, který má za úkol sebrat 5 ovoce, vypít 6 Lesser Healu a snist jeden banán) :D