Autor Téma: Týdenní questy  (Přečteno 49485 krát)

Mydlifousek

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #90 kdy: Květen 01, 2017, 02:09:59 odpoledne »
no ja bych jen doplnil, ze by mohlo fungivat, ze kdyz zabiju monstrum za 200XP, ze mi to zrovna zapocita monstrum za 200XP, za 100XP i za 20XP a ne jen jedno. jde teda zejmena o ty 200XP a 100XP, ale jako nasbirat se to i da, clovek musi byt aktivni a chodit dungy. jinak loceni regu nepocita regy, ktery se objevi v tele az nasledne po riznuti (treba SS u pavouku nebo BW u nejakejch impu), ale pocitam ze to je kvuli nejaky ochrane, aby si lidi nenasypaly regy do mrtvoyl a nasledne nelotli
Jinak za me weekly super, kdzy nejdou vsechny, svet se nebori, ale tenhle tyden to asi vsechno dam :) poprve

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #91 kdy: Květen 01, 2017, 04:43:54 odpoledne »
no ja bych jen doplnil, ze by mohlo fungivat, ze kdyz zabiju monstrum za 200XP, ze mi to zrovna zapocita monstrum za 200XP, za 100XP i za 20XP a ne jen jedno. jde teda zejmena o ty 200XP a 100XP, ale jako nasbirat se to i da, clovek musi byt aktivni a chodit dungy. jinak loceni regu nepocita regy, ktery se objevi v tele az nasledne po riznuti (treba SS u pavouku nebo BW u nejakejch impu), ale pocitam ze to je kvuli nejaky ochrane, aby si lidi nenasypaly regy do mrtvoyl a nasledne nelotli
Jinak za me weekly super, kdzy nejdou vsechny, svet se nebori, ale tenhle tyden to asi vsechno dam :) poprve
No zrovna ten quest co zminujes jsem specialne osetroval, aby se neplnilo vice ukolu naraz. Byl jsem na vazkach, kterou cestou se vydat a nakonec jsem zvolil tuhle, aby bylo splneni obou questu nezavisle a vyzadovalo zvlastni "peci". V principu by se daly obe varianty brat jako pruchozi, zalezi na uhlu pohledu a pristupu. V kazdym pripade co je myslim si dulezitejsi je to, ze vzdycky dostanes zaznam za ten nejvyssi mozny splneny pozadavek, tzn. pokud zabijes NPC a da ti 150xp, tak ti vzdy bude pripsan nejdrive quest za 100+ monstra a teprve potom ta nizsi (20+).

Mydlifousek

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #92 kdy: Květen 01, 2017, 04:58:08 odpoledne »
jo tak aspon ze to, kdyby to bylo nejaky nahodny, tak by to bylo smutny :) jako ted se mi neseslo, ale minule jsem mel tri, 200/100/20.... nevim jeslti jsou i dalsi stupne

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #93 kdy: Květen 01, 2017, 09:25:46 odpoledne »
ne, jsou jenom tyhle tri stupne. V kazdym pripade zrovna u tohodle questu jsme meli trochu problemy s hledanim nejakyho "optimalniho" vzorce pro narust slozitosti a byly tam dost vysoke rozdily v potrebnem poctu tech NPC. Myslim, ze od prvniho tydnu se ty naroky vyrazne snizily a ted by melo byt splneni tech dilcich questu rozumne dosazitelny (pri vysokych levelech to porad nebude zadarmo, ale urcite je rozdil v zabiti 45ti 200+ NPC a stovky)

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #94 kdy: Květen 02, 2017, 08:15:16 dopoledne »
ne, jsou jenom tyhle tri stupne. V kazdym pripade zrovna u tohodle questu jsme meli trochu problemy s hledanim nejakyho "optimalniho" vzorce pro narust slozitosti a byly tam dost vysoke rozdily v potrebnem poctu tech NPC. Myslim, ze od prvniho tydnu se ty naroky vyrazne snizily a ted by melo byt splneni tech dilcich questu rozumne dosazitelny (pri vysokych levelech to porad nebude zadarmo, ale urcite je rozdil v zabiti 45ti 200+ NPC a stovky)

jojo, ted uz se to da, dekujeme

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #95 kdy: Květen 04, 2017, 03:10:30 dopoledne »
Uvítal bych možnost si zvolit každý týden mezi PVP a pvm questy. Přece jen každý nemá zájem o dungeony nebo nemá možnost je jít. Mohli by zde být například questy typu zabij 20 nepřátel, zabij mága, wara zabij 20 baradurskych guardu atd.

Ceridwen

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 57
  • Karma: +3/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #96 kdy: Květen 04, 2017, 09:57:29 dopoledne »
Uvítal bych možnost si zvolit každý týden mezi PVP a pvm questy. Přece jen každý nemá zájem o dungeony nebo nemá možnost je jít. Mohli by zde být například questy typu zabij 20 nepřátel, zabij mága, wara zabij 20 baradurskych guardu atd.

Neco podobného jsem již navrhoval. Odpověď byla, že ne z důvodu, se kterým souhlasím, že je to takto zavede právě proto, aby hráči měli důvod vyzkoušet i to co běžně nědělají.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #97 kdy: Květen 04, 2017, 10:19:57 dopoledne »
ano je to tak, ten puvodni zamer byl takovy. Netvrdim ale, ze se to nemuze zmenit. Nemyslim si, ze by na vasem navrhu bylo z principu neco spatne. Zaroven bych ale nechtel, aby ty questy byly prilis monotonni. Kdyz totiz odeberu veskere PvP questy pro jednu skupinu, tak ve vysledku opravdu nezbyde nic moc jineho, nez dojit nejaky dungeon, a naopak pro PvP questy bude temer vyhradnim obsazenim tech poslednich (hard) questu zabijeni hracu. My bysme radi podporovali variabilitu v hrani.

Jinak ne vzdycky vam padne quest na projiti dungeonu a taky ne vzdycky je potreba splnit uplne vsechny questy kazdy tyden, abyste dostali nejakou odmenu navic.

Nenapadne tady nekoho treba nejaky dalsi (ne jenom PvP) quest? Cim vic by jich bylo, tim snaz by se delaly treba i ty variace oddelenych PvP / PvM weekly questu

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #98 kdy: Květen 05, 2017, 08:25:55 dopoledne »
Blokni/odraz uder.

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #99 kdy: Květen 05, 2017, 11:34:36 dopoledne »
zemri, zemri na jed, zemri na krvaceni, oziv se u healera, oziv se pres kriz, nech se ozivit jinym hracem, ochoc x jezditek/zvirat, navstiv vsechna mesta v gondoru/mordoru, ujed x policek na lodi

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #100 kdy: Květen 07, 2017, 05:47:35 odpoledne »
Blokni/odraz uder.
nemaji vsechna povolani ne? teda alespon ne na abilite pokud se nepletu, a navazat to na itemky se mi nechce. Kdyztak me opravte....

A i kdyby to bylo na abilite, pak bysme kvuli questum nutili treba kouzlici chary do toho cpat body do uhybu kvuli questu, pritom by pro ne systemove bylo vyhodnejsi mit jine ability.
« Poslední změna: Květen 07, 2017, 05:49:12 odpoledne od SirGlorg »

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #101 kdy: Květen 07, 2017, 05:55:06 odpoledne »
zemri, zemri na jed, zemri na krvaceni, oziv se u healera, oziv se pres kriz, nech se ozivit jinym hracem, ochoc x jezditek/zvirat, navstiv vsechna mesta v gondoru/mordoru, ujed x policek na lodi
zemri/zemri na jed / zemri a udelej X Y -> nechci, aby questem byli hraci tlaceny do umirani. Uz to, ze maji kouzlici povolani quest na to, aby dostali DMG se mi nelibilo, a tohle uz povazuju pres caru. Hraci budou kvuli splneni questu "vyhledavat" smrt. Myslim, ze ty questy by hrace meli stimulovat k tomu tu hru hrat "spravne"


ochoc X jezditek - OK, supr, ale je to vyhradne ranger quest, neni univerzalni

navstiv vsechna mesta - no nevim. Nemam v tomhle pripade nic primo proti tomu, ale zaroven mi to neprijde ani jako moc povzbudivy.

"ujed x policek na lodi" - v principu asi nejlepsi z napadu si myslim, akorat se to zase bude delat dost "umele" - vezmu lod nekam na reku a necham makro jezdit 3 policka tam a z5 nekde v "bezpeci", namisto toho, aby to hraci splnili v ramci "normalniho" hrani, napr. kdyz se chodej dungy apodobobne.

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #102 kdy: Květen 07, 2017, 08:45:05 odpoledne »
Myslim, ze ty questy by hrace meli stimulovat k tomu tu hru hrat "spravne"
v tom pripade by bylo fajn opravit ukol "slapni do pavuciny" na "znic pavucinu"

navstiv vsechna mesta - no nevim. Nemam v tomhle pripade nic primo proti tomu, ale zaroven mi to neprijde ani jako moc povzbudivy.
obehnout mesta je podle me mnohem rozumnejsi, nez stat dome a pit 50 svetel

jeste chci pripomenout nedostatky v looceni jidla:
1. bunch of dates dropuje opravdu malo a v ukolech je treba ho snist hodne (byly zmeneny banany, ted uz je tam snist do 5ks, to se da)

2. looceni jidla pro vyssi levely, kouknes se, prosim, na vzorec vypoctu, kolik ma postavicka nasbirat? mam treti tyden za sebou lootnout 98 ks ovoce, minuly tyden jsem tomu venovala 3 vecery a jedno dopoledne na trolech, etinech a titanech a 15 ks mi chybelo...

a jeste bych se chtela zeptat, zda se upravovaly odmeny za jednotlive ukoly? pred par tydny mel Teo za projiti pavoucaku jen expy a gp, ja ted mela pytlik... nebo to souvisi s vyssim levelem? :)

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #103 kdy: Květen 08, 2017, 12:10:48 dopoledne »
Jedná se o týdenní q takže je jasné že když to někdo bude chtít zvládnout v jeden hrací den, tak to pro něj připadá obtížné a zdlouhavé.Jedná se o weekly pro aktivní hráče tím pádem je jasné že tu pěknou odměnu za complete si užijeme sem tam(to je dobře, je potřeba lidi hnát pro itemy do dungu a ne je rozdávat za kde co). těch 50 světel si myslím vůbec není problém...

Iustus

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #104 kdy: Květen 09, 2017, 09:02:38 dopoledne »

Citace
jeste chci pripomenout nedostatky v looceni jidla:
1. bunch of dates dropuje opravdu malo a v ukolech je treba ho snist hodne (byly zmeneny banany, ted uz je tam snist do 5ks, to se da)
Vzorec na jezení jídel se vůbec neměnil. Podle čeho soudíš, že banány byly změněny?

Citace
2. looceni jidla pro vyssi levely, kouknes se, prosim, na vzorec vypoctu, kolik ma postavicka nasbirat? mam treti tyden za sebou lootnout 98 ks ovoce, minuly tyden jsem tomu venovala 3 vecery a jedno dopoledne na trolech, etinech a titanech a 15 ks mi chybelo...
Vzorec na looticí questy byl upraven. Kdy ti tento Quest, o kterém píšeš, byl vygenerován?

Citace
a jeste bych se chtela zeptat, zda se upravovaly odmeny za jednotlive ukoly? pred par tydny mel Teo za projiti pavoucaku jen expy a gp, ja ted mela pytlik... nebo to souvisi s vyssim levelem? :)
Ano, level ovlivňuje výši odměny.