Autor Téma: Týdenní questy  (Přečteno 49480 krát)

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #120 kdy: Květen 20, 2017, 03:43:00 odpoledne »
"ujed x policek na lodi" - v principu asi nejlepsi z napadu si myslim, akorat se to zase bude delat dost "umele" - vezmu lod nekam na reku a necham makro jezdit 3 policka tam a z5 nekde v "bezpeci", namisto toho, aby to hraci splnili v ramci "normalniho" hrani, napr. kdyz se chodej dungy apodobobne.

V tom pripade by se mohlo plavit ke konkretnim ostrovum, pripadne proplouvat urcitym mistem - bude-li to mozne nejak rozumne popsat do zadani questu

F13ND

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #121 kdy: Květen 24, 2017, 04:52:15 odpoledne »
a co takhle navstiv zonu X, klidne by mohlo byt vic zon soucasti jednoho questu

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #122 kdy: Květen 24, 2017, 10:53:36 odpoledne »
a co takhle navstiv zonu X, klidne by mohlo byt vic zon soucasti jednoho questu
no v principu neco podobneho uz nas napadlo. Tech vic zon je bohuzel trochu problem technicky. Prinejmensim popis questu je docela kratky a museli bysme ten seznam nekam vmestnat. Ale napad je to v principu dobry

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #123 kdy: Květen 26, 2017, 11:42:03 dopoledne »
Jak vypada pridani zabiti "humaci/undead" do Q?
Nechcete pridat i ostatni jidlo do Q?
Vim, ze jsi psal, ze si zvysil drop datli, ale nechces i snizit pocet snezeni? 16-20 kousku je brutalne, harvim to dva dny(ettini a trolove) za dva realmy a mam ani ne pulku x))

BTw: PIsu na oba dva realmy, ze koupim a nikdo neproda ;)
« Poslední změna: Květen 26, 2017, 11:47:58 dopoledne od Xanthin »

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #124 kdy: Květen 26, 2017, 03:39:18 odpoledne »
budu se opakovat, ale -> zcela jiste nejsi jediny, kdo plni quest "snez jidlo" a spousta jinych lidi ma za ukol sehnat jine jidlo nez datle, takze tyhle lidi budou do obehu datle pridavat a mas moznost je odkoupit. Zaroven zatimco ted shanis jidlo na quest pro tento tyden, delas si zasoby na dalsi tydny, kdy s velkou pravdepodobnosti nebudes muset jist datle. Po nekolika tydnech bys mel mit dostatecny zasoby na to, aby pro tebe byl ten quest v principu trivialni.

Ze statistiky vyplyva, ze po uplynuti `POCET_JIDEL_V_QUESTU * TYDEN` by ti v teorii melo stacit kazdy dalsi tyden zabit tolik NPC, kolik potrebujes jidla v jednom questu (tzn 16-20 npc co dropujou jidlo), abys dorovnal "ztratu ze zasob".

Odchylky a vyrovnani nedostatecnych zasob ti pokreje nadbytek, ktery se ti kazdy tyden podari sesbirat, tzn pokud kazdy tyden zabijes 40 monster a polootujes je o jidlo, tak bys mel po rozumne dlouhy dobe (teorie vysokych cisel) mit dost jidla navic, abys mohl ty jidla jeste preprodavat. Coz rozhodne neni moc a verim, ze to je v silach kazdeho jednoho hrace.

Vnimani obtiznosti toho questu je IMO v tuhle chvili zpusobeny jeho (i po dvou mesicich) relativni mladosti. Ja se obavam toho, ze kdyz ted vyznamne sahneme do pozadavku, tak to ten quest dlouhodobe zcela znehodnoti, az si to zvykne. Popravde si myslim, ze je dost pravdepodobne, ze az to lidi zacnou tahat a cpat prebytky do vendoru, tak mozna budeme tu narocnost jeste treba zvysovat.

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #125 kdy: Květen 27, 2017, 09:45:03 dopoledne »
Nechcete zvazit vytvoreni kontejneru na jidlo postavenem na principu bedny na regy nebo drahokamy?

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #126 kdy: Květen 27, 2017, 03:04:34 odpoledne »
Nechcete zvazit vytvoreni kontejneru na jidlo postavenem na principu bedny na regy nebo drahokamy?

Za me pro  :)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #127 kdy: Květen 28, 2017, 07:59:39 odpoledne »
lajk

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #128 kdy: Červen 13, 2017, 08:43:19 odpoledne »
Jak vypadaji ty zmeny? Daily bezi uz nejaky patek a nevsiml jsem si niceho.
Myslim, pridani "zabij undead, spider, demony bla bla", opraveni odmen za daily, proc postavy od 10-50(mozna i vice) maji za vse 1 item a vyssi postavy maji i 5 itemu? Je tam giganticky skok, ze porad jeden item a pak najednou 4-6 itemu?
Proc porad hulky MUSI CHODIT K MONSTRUM ABY SE BANDILI?
Proc musi clovek NASCHVAL slapat do siti?(nestaci znicit?)

Hidame

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #129 kdy: Červen 16, 2017, 12:49:36 dopoledne »
Ohledně toho skoku v odměnách jsem už psal, vyhledej si to výše, je to rozmezí 10-90 level = odměna jen jeden pytel 100+ odměna je 5-10 možná i více. Je to špatně odškálované, například za postavy 70+ jsem udělal snad týdenní quest snad jen jednou, jsou zbytečné těžké za 1 pytel.

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #130 kdy: Červen 16, 2017, 12:56:02 odpoledne »
Ohledně toho skoku v odměnách jsem už psal, vyhledej si to výše, je to rozmezí 10-90 level = odměna jen jeden pytel 100+ odměna je 5-10 možná i více. Je to špatně odškálované, například za postavy 70+ jsem udělal snad týdenní quest snad jen jednou, jsou zbytečné těžké za 1 pytel.

Ja vim, ale uz to je nejaky tyden a porad ZADNA ZMENA. Tak se ptam jak to vypada a celkove s upravou, protoze se mi zda, ze se na to od te doby nesahlo(mozna zmena padavosti zradla)- porad je tam x tun zradla, ktera by se mohla pridat a jinak jsou nevyuzite(a u NPC se nedaji ani koupit.)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #131 kdy: Červen 16, 2017, 04:34:58 odpoledne »
co myslis tou "tunou zradla co by se dala pridat" ? Pokud mi neco neuniklo, tak by tam mela byt sance na padnuti prakticky cehokoliv.

Jinak ne no, nesahalo se na to. Jak jsem psal ted na scriptovani nebyl skoro cas a hodne to stagnovalo. Jeff pracoval na nejakych dlasich vecech a pak to stoji. Nemame 5 vyvojaru abysme to resili "rychle". Chapu ze par tydnu se zda byt dlouha doba, ale kdyz na to mas max par hodin tydne, tak ten cas je pryc hned a moc se toho nestihne.

Nevite nekdo o scripterovi co by mel cas? :))

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #132 kdy: Červen 16, 2017, 06:58:04 odpoledne »
co myslis tou "tunou zradla co by se dala pridat" ? Pokud mi neco neuniklo, tak by tam mela byt sance na padnuti prakticky cehokoliv.

No, ze proste jsou jidla, ktera se nevyuzijou(jenom se hromadi v bance, kdyz clovek harvi porad ty same zravky :D). Se snad harvi jenom 4-5 druhu jidel, ale je jich pres 30 :)

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #133 kdy: Červen 17, 2017, 02:05:32 odpoledne »
mám další poznatek:
úkol: ošetři bandažemi poškození - počítá to jen healing a ne veterinu. Je to správně? nešlo by tam přidat i vetku? za rangera mnohem častěji léčím zvířata než lidi.

Trochu s tím souvisí i další, co mám na srdci -  mám dostat 22,5k poškození v boji. Vzhledem k tomu, že hraju distance povolán, je teoreticky každá meele dmg vlastně moje chyba. To číslo přijde přehnaně veliké, nebudu se přede nechat schválně kousat kvuli 400 epxum navic :-[

chystá se v budoucnu nějaké přizpůsobení úkolů podle povolání? nebo na to nejsou kapacity?

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #134 kdy: Červen 18, 2017, 02:09:26 odpoledne »
co myslis tou "tunou zradla co by se dala pridat" ? Pokud mi neco neuniklo, tak by tam mela byt sance na padnuti prakticky cehokoliv.

No, ze proste jsou jidla, ktera se nevyuzijou(jenom se hromadi v bance, kdyz clovek harvi porad ty same zravky :D). Se snad harvi jenom 4-5 druhu jidel, ale je jich pres 30 :)

melo by opravdu padat cokoliv, to je divny. Zkusim se na to podivat