Autor Téma: Týdenní questy  (Přečteno 49481 krát)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #135 kdy: Červen 18, 2017, 02:12:47 odpoledne »
mám další poznatek:
úkol: ošetři bandažemi poškození - počítá to jen healing a ne veterinu. Je to správně? nešlo by tam přidat i vetku? za rangera mnohem častěji léčím zvířata než lidi.

Trochu s tím souvisí i další, co mám na srdci -  mám dostat 22,5k poškození v boji. Vzhledem k tomu, že hraju distance povolán, je teoreticky každá meele dmg vlastně moje chyba. To číslo přijde přehnaně veliké, nebudu se přede nechat schválně kousat kvuli 400 epxum navic :-[

chystá se v budoucnu nějaké přizpůsobení úkolů podle povolání? nebo na to nejsou kapacity?
Chtel jsem odebrat ten quest 'dostat dmg' od nekterych povolani, jenom bohuzel pak nezbde moc alternativ. Mas ale pravdu, z principu se mi tohle dostavani dmg nelibilo uz od zacatku. Rad bych pridal ty dmg proti konkretnim typum monster a snad by se nam pak mohlo podarit odstranint to obdrzeni poskozeni.

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #136 kdy: Červen 30, 2017, 04:37:10 odpoledne »
"Stoupni na pavucinu"...  >:(

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #137 kdy: Červenec 01, 2017, 12:58:40 odpoledne »
:D :D :D nojo porad :))

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #138 kdy: Červenec 02, 2017, 09:05:02 dopoledne »
Zdá se mi to, nebo už došlo k nějaký úpravám?
Mám uplně neuvěřitelné odměny :-o

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #139 kdy: Červenec 02, 2017, 11:15:54 dopoledne »
co znamena neuveritelne?
cetla jsi novinky?

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #140 kdy: Červenec 02, 2017, 11:35:40 dopoledne »
Zdá se mi to, nebo už došlo k nějaký úpravám?
Mám uplně neuvěřitelné odměny :-o

Vsak novinky, byli revive v odmenach podle lvlu atd. Meli byt zmeneny i nektere daily.

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #141 kdy: Červenec 02, 2017, 02:58:24 odpoledne »
Mag: osetri bandazemi poskozeni 1096. Nerikal si, ze se ti tohle nelibi? Ze musi hulka se nechat mlatit aaby se musel bandit? ...

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #142 kdy: Červenec 02, 2017, 09:48:35 odpoledne »
jo nelibi se mi to, ale nemame dost nahradnich questu, mame ted par napadu, ale neimplementovali sme to jeste

Jezinka

  • Mistr
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: +0/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #143 kdy: Červenec 04, 2017, 04:23:12 odpoledne »
Zdá se mi to, nebo už došlo k nějaký úpravám?
Mám uplně neuvěřitelné odměny :-o

Vsak novinky, byli revive v odmenach podle lvlu atd. Meli byt zmeneny i nektere daily.

cetla jsem je az pak, to vis, kdyz me nikdo neupozorni na vyvesce, tak tam nekouknu :)

dekuju, palec nahoru


Btw, mam moznost zistat az 14 pytliku

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #144 kdy: Červenec 10, 2017, 03:15:30 dopoledne »
Co takhle snížit ten quest na monstra za 200xp třeba na 150

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #145 kdy: Červenec 10, 2017, 11:24:20 dopoledne »
Co takhle snížit ten quest na monstra za 200xp třeba na 150
Questy jsou interne rozdeleny na lehke (prvni 4), stredne tezky (dalsi 2)a tezky (posledni 2 sloty). Quest zadajici zabiti NPC za 200 xp patri mezi tezky, a minimalni potrebny level pro jeho zobrazeni je lvl 80. Tezke questy jsou zcela zamerne tezke.

Rozdil mezi 200 a 150xp je velky, zvlast v pripade, ze clovek chodi dungeony ve velkych skupinach, protoze 200xp hrac dostane puze za nejake skutecne tezka NPC (typicky bossy a nejaka signaturni monstra jako GL a podobne). Tenhle rozdil je zcela zamerny a pri odhadu obtiznosti a poctu potrebnych NPC jsme prochazeli vyssi dungeony a scitali pocty NPC, ktere vyhovuji tomu limitu.

Pro to, aby byl dany quest vhodne zarazen mezi tezke je z nasi perspektivy nezadouci, aby bylo mozne ten quest plnit napriklad na titanech (Titan Lord napr. uz by mel dost XP).

Morty, na zaklade jakych predpokladu usuzujes, ze by bylo lepsi tu narocnost snizit?

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #146 kdy: Červenec 10, 2017, 04:56:35 odpoledne »
No aby nekdo mel moznost ziskat odmenu za komplet ikdyz nechodi dungeony. Ja treba nemam partu a ani ji neak nehledam dungu jsem se nachodil az az. Ale momentalne mam zabit neak 40 npc za 200 xp a pro me jakozto solo hrace je to celkem opruz.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #147 kdy: Červenec 10, 2017, 05:20:28 odpoledne »
No aby nekdo mel moznost ziskat odmenu za komplet ikdyz nechodi dungeony. Ja treba nemam partu a ani ji neak nehledam dungu jsem se nachodil az az. Ale momentalne mam zabit neak 40 npc za 200 xp a pro me jakozto solo hrace je to celkem opruz.
Tvuj zamer je zcela proti konceptu weekly questu na vyssich levelech. Celkova odmena ma odmenit hrace za to, ze budou vyuzivat a aktivne vyuzivat obsah hry urceny pro top levely - cilize odpovidajici (tezke) dungeony a/nebo PvP. Pokud chces plne vyuzit potencialu weekly questu pak si najdi skupinu, v opacnem pripade nejsou weekly questy (nebo alespon jejich kompletni plneni) pro tebe, je mi lito.

Co by ti alespon z casti mohlo byt ku prospechu je fakt, ze jsme nedavno zvysili podil odmeny za splneni jednotlivych questu, aby za splneni vsech questu neneslo tak vysokou cast. Nesplneni vsech questu tim padem neni tolik penalizujici, jako tomu bylo drive (ikdyz porad je samozrejme odmena za kompletni splneni velmi zajimava a je i zamer, aby byla dostatecne lakava)

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #148 kdy: Červenec 10, 2017, 07:36:24 odpoledne »
Slibil jsi, ze se podivas na statistiky a proberete to s Gm teamem, jake je teda hledisko na opet povoleny multi ?  :D :)

Off topic, nebude zodpovezeno
« Poslední změna: Červenec 11, 2017, 11:29:56 dopoledne od SirGlorg »

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Týdenní questy
« Odpověď #149 kdy: Červenec 11, 2017, 03:08:43 dopoledne »
No jde to splnit vše, až na questy na projíti dungeonu, sice některý jsou na hlavu např. snes XY tohoto, nasbírej jidlo, stoupni do pavučin, bandi se za hulku X k dmg, obdrž XY k dmg za hůlku apod. Jak už jsem psal, plním to jen když tam nemám q na dung. Ale tědká mi chybí poslední část, prave s těma npc za 200 xp. Ale dostal jsem nápad tak to zítra zkusím.