Autor Téma: Zahlceni Guard entu  (Přečteno 6415 krát)

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Zahlceni Guard entu
« kdy: Duben 03, 2017, 01:06:16 odpoledne »
Caute, predem se omlouvam, jestli to zni jako oblibeny "cry post"

Smim se zeptat, proc je tolik guardu entu v lese u Edorasu? Co vim, jak na Morii(predloha), tak i na nejmenovanym konkurencnim shardu byli guard entove v lese, pouze na vyznacenych mistech "mytiny", ted clovek ma problem probehnout k mistr SS, o dobyvani ci pvp u Edorasu nemluve, kdy jsou po celem lese. Proc je to tak zmeneneno?

Me nevadi, ze Gondor ma guardy v lese, ale proc jsou vsude a tak prehnane spawnuti.


Btw: nastaveni guardu se mi libi, kdy davaji omracky a ma clovek z nich respect  8)

Hidame

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #1 kdy: Duben 03, 2017, 03:01:18 odpoledne »
Ono to je proto, že tam ti entové dlouho po začátku serveru stále ještě nebyli. Já jsem si tam dokonce udělal cestu na sekání (až pak jsem zjistil, že tam nejsou ani naspawnované stromy). :D A podle mě je to jako se spawny monster, dlouho nic a pak moc.  ;D

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #2 kdy: Duben 03, 2017, 05:48:04 odpoledne »
Odstranil jsem 2 nejblizsi spawny edorasu.

Vetsina spawnu byla zredukovana z 2 na 1 enta, takze se nepohybujou ve skupine. Jsou ale v lese nahodne rozprostreni a porad tam jsou, takze bezpecna zona to urcite stale neni.

V lese je ted vic rudych NPC (vlci, medvedi...)

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #3 kdy: Duben 03, 2017, 05:57:05 odpoledne »
Odstranil jsem 2 nejblizsi spawny edorasu.

Vetsina spawnu byla zredukovana z 2 na 1 enta, takze se nepohybujou ve skupine. Jsou ale v lese nahodne rozprostreni a porad tam jsou, takze bezpecna zona to urcite stale neni.

V lese je ted vic rudych NPC (vlci, medvedi...)

Diky, lepsi nez nic  ;)

Deeth

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #4 kdy: Duben 10, 2017, 08:26:08 dopoledne »
Xantin s tim ma docela pravdu s tema stromama a jednou kdyz sem o tom s nekym vedl debatu zarezonovalo take slovo ze to tak bylo v panu prstenu...tudiz bych navrhl spise at tam klidne tech entu je tolik ale zrusit jim guard abilitu leapu...pokud vim v knihach i filmu sou zobrazovani jako pomaly silni a velci.

Nehlede na to ze diky tomu leapu vas honi 1 ent klidne cez celej ten les skoro a skace skrze stromy a vsechno mozne.

Llamer

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #5 kdy: Duben 10, 2017, 02:23:42 odpoledne »
ja bych zase tobe navrhl uz nikde nepsat jak bys vsechno zmenil od te doby co si prisel na tenhle shard

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #6 kdy: Duben 10, 2017, 05:30:42 odpoledne »
a ja te poprosim, abysis tyhle reci nechal do diskusi na idnes. Rad bych tohle forum udrzel alespon trochu vecny a budu rad, kdyz sem bude psat kdokoliv, kdo nekde vidi problem. A tim spis je jedno, jestli nekdo presel nebo nepresel. Jako jaky to ma realny vliv proboha? Takze prosim o vlozeni e-penisu zpatky do kalhot. Jeste jednou tady neco takhle placnes pane Llamer, prijde rovnou ban na cele forum.
« Poslední změna: Duben 10, 2017, 05:36:40 odpoledne od SirGlorg »

Aik

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Zahlceni Guard entu
« Odpověď #7 kdy: Duben 16, 2017, 09:40:34 odpoledne »
V tom lese jich je fakt docela dost :)
Jestli to Glorg redukoval, tak to nechme chvili napokoji a uvidime. Blby je, jestli jsou enti okolo mistra SS, tam je to blby.