Hráči hráčům > Offtopic

Razor

(1/2) > >>

Lauriel:
Zdravím, chci se zeptat jestli je u vás podporován Razor program, podle mě je to užasný program a hlavně není tolik složitý na používání. Případá mi divný že se přes to nemůžu připojit na Erebor, není náhodou u vás zakázan? a aspon důvod proč?

SirGlorg:
pamatuju si, ze byval zakazany na puvodni morii a duvodem bylo, ze nejaka jeho slozka shazovala sphere. Ten typ shozeni sphere byl sice dohledatelny, ale i tak bylo neprijemne kvuli jednotlivcum znovu nahazovat sphere a patrat v logach, kdo to provedl. Netusim, jestli to trva i u nejakych poslednich verzi, v kazdym pripade primo v nastaveni sphere jsem zadnou "blokaci" razoru nenasel. Nevim jak razor funguje, nikdy jsem ho nepouzival ale:
1. ujisti se, ze ma v poradku nastaveny encoding clienta, ktery pouzivas
2. pokud se ho rozhodnes pouzivat, ber na vedomi, ze v pripade, ze bude (treba i neumyslne) shazovat server a prijdeme na to, pak riskujes prohresek

Pokud se ti chce v tomhle udelat nejaky vyzkum, muzes zkusit rozchodit vlastni sphere (verze 99z8), pripojit se na ni s razorem a ozkouset, ze akce ktere v nem provadis server neschodi. Pak to muzes pouzivat v klidu. Vic ti k tomu nereknu, nemam prostredky ani cas delat v tomhle smeru pruzkum a bylo by lepsi, kdybysis tohle proveril sam, pokud to chces pouzivat. V opacnem pripade doporucuju sahnout po jinych, overenych nastorjich (yoko)

Lauriel:
aha tak to ne, radši budu používat ten yoko injection, nevěděl jsem jaký to má následky, ale i tak Děkuju moc za odpověd :-)

sendys:
ahoj čtu že Razor by mohl shazovat spheru. I tak bych ho rád zkusil ale bouhžel se mi při logování kousne vždy obraz a zvuk. Mohl by mi prosím někdo poslat nastavení razoru kdo se sním tady muže lognout ? děkuji :)

SirGlorg:
to jako vážně? Dobrej přístup k věci... "může to shodit spheru dalším 50ti a víc lidem, ale to mi je jedno, stejně to zkusím, protože jsem zvědavej". Pěkný.

Proč radši nezkusíš některý z ověřených podpůrných programů? Lidi tady běžně používají Injection nebo Phoenix. Co tě konkrétně vede k tomu zkoušet zrovna nástroj, který s sebou nese riziko jak pro ostatní hráče, tak pro tebe, že ti budou zablokovány všechny účty a IP v případě, že to (třeba omylem/nevědomě) začneš shazovat?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi