Diskuse s GMs > Pravidla

Zakaz dualu

<< < (2/4) > >>

Jezinka:
nemuzes brat +-10 brecicich na vyvesce jako "vetsinu lidi" :)

mam pocit, ze kdyz se povoloval dual, bylo receno, ze je to jen docasne, ze to tak nebude naveky

Xanthin:
Jestli tak zalezi na ekonomice, tak NEMEL BYT NIKDY DUAL POVOLEN. Muj nazor :) Ted uz to moc veci nezachrani, akorat nastve hrace. Osobne jsem sel jak pvp a hlavne i non pvm jako Ja, me nevadilo si nekde zajit nebo plnit daily s kazdou postavou. Ted proste vim, ze makrovani vydela vice penez bez rizika atd(vim, neni to spravny pristup, ale radeji si pustim film :)) )

A nazor: "Ze nemuzete brat v potaz hrace", tak to uz nemam co rict. Snad to delate pro hrace(ano vim, zadarmo, ano ve svem volnem case), ale jestli budete delat rozhodnuti, ktere odradi hrace, tak to je potom zbytecne neco resit :)

SirGlorg:

--- Citace: Xanthin  Květen 02, 2017, 09:23:32 dopoledne ---Jestli tak zalezi na ekonomice, tak NEMEL BYT NIKDY DUAL POVOLEN. Muj nazor :) Ted uz to moc veci nezachrani, akorat nastve hrace. Osobne jsem sel jak pvp a hlavne i non pvm jako Ja, me nevadilo si nekde zajit nebo plnit daily s kazdou postavou. Ted proste vim, ze makrovani vydela vice penez bez rizika atd(vim, neni to spravny pristup, ale radeji si pustim film :)) )

A nazor: "Ze nemuzete brat v potaz hrace", tak to uz nemam co rict. Snad to delate pro hrace(ano vim, zadarmo, ano ve svem volnem case), ale jestli budete delat rozhodnuti, ktere odradi hrace, tak to je potom zbytecne neco resit :)

--- Konce citace ---

Logika tvoji argumentace silne pokulhava. K utvareni svych postoju jsi vedeny emocemi, ne logikou. Pokud to beres takhle, nemam ti co odpovedet, abych te uspokojil, muzu ti akorat podekovat za prispevek a nazor. Navic ctes selektivne, kdybyses snazil pochopit, co jsem ti psal, snad by jsi i prisel na to, ze nasim zamerem je naopak ty hrace bavit a zaujmout - dlouhodobe! Ty vidis pouze to, ze ta zmena ted spoustu lidi popudi, a v tom je zasadni problem. Velmi casto nam nekdo predhazuje srovnani s Morii, tak ja si ho projednou dovolim taky - tam byl dual zakazany celou dobu a nepamatuju se, ze by si hraci stezovali, ze nejsou schopni hrat PvP, protoze nemuzou zaroven craftit na dualu. Ty proste hledas jakykoliv argumenty, ktery podporej tvuj pocit krivdy a to jsou ty emoce, ktery ti kali nadhled nad celou veci. Ja nepopiram, ze se zakaz dualu muze stat spatnym krokem, pokud se na to hraci rozhodnou zareagovat spatne, ale zaroven se domnivam, ze jde z principu o dobry tah a mysli si to cely tym jednohlasne. Myslim, ze je predbezne delat jakekoliv zavery a prognozy "zabiti shardu" apodobne, cas ukaze, jestli se s tim hraci budou schopni poprat (a my vime a mame realny vzorek z Morie, ze to slo).

Ceridwen:
Zákaz dualu, je podle mě správny krok. Lidem co hrajou přednostně krafta to dá prostor k uplatňování svých dovedností, přeci jen, když si každý kraftí svoje, tak to je silně demotivující pro pure Krafty, když nemají moc možností jak své výrobky dostat mezi lidi ;-). Jak vidím názory, že to omezí aktivní hraní 2. postavy, tak to nebude mít takový dopad, přeci jen den-dva se nakope materiál (nejde hrát non-stop a člověk si aspon spočne, třeba i u toho filmu) a další dny , pokud se trénujou skilly, se na dualu kraftí v domě. Jediné co se stalo, je to, že se vrátil stav dualu do původního stavu. Nikomu to nevadilo a ted si stěžuje par "uplakánku" co ačkoliv by měli byt dostatečně vyvinuti, aby se přispůsobili změnám, tak to nemůžou zkousnout..

Llamer:
Ale zase pure crafti tu jsou snad 2 cca. Většině lidí to vadí proto, že i teď byla možnost najít někoho expit (opačný realm) jen sporadická, teď to bude ještě méně. Protože lidi lognou jen na to PVP, jinak budou zalezlí s craftama. Tzn. PVP nebude. Přestanou pomalu logovat PVPeři a obíhači, a poté další kvůli menšímu a menšímu počtu lidí a zase tu bude hrát jen pár lidí. Tak to vidím já.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi