Diskuse s GMs > Dungeony

Prošlapávání v dungeonech

(1/3) > >>

Ceridwen:
Prošlapávání i bez plné staminy v dungeonech je záměr? Pochopil bych to třeba u Ledovky, ale třeba takové ZM, kde je spousta místa (alespon v částech kde jsem byl) tam mi to smysl nedává. Hlavně je to strašne protivný, ikdyž to umí zachránit život ;D.

SirGlorg:
přiznám se, že nerozumím otázce. Ptáš se na tzv. GM step, kdy můžeš přesvětšit svého herního clienta, že nějaké NPC nebo hráč neexistuje a ty pak můžeš daný char projít, přestože by tě jinak (bez plné staminy) nepustil? Pokud máš toto na mysli, pak to záměr není a pokud to děláš záměrně, porušuješ tím pravidla o zneužívání herních chyb (bugů). Zrovna nedávno byl za toto jeden hráč potrestán a další budou nejspíš následovat :)

marwww:
ve ztraceném městě v te první místnosti mi to taky nesedí je tam toho hromada a uděláš jeden chybný směr a bez stamky.

Ceridwen:

--- Citace: SirGlorg  Květen 01, 2017, 10:52:27 odpoledne ---přiznám se, že nerozumím otázce. Ptáš se na tzv. GM step, kdy můžeš přesvětšit svého herního clienta, že nějaké NPC nebo hráč neexistuje a ty pak můžeš daný char projít, přestože by tě jinak (bez plné staminy) nepustil? Pokud máš toto na mysli, pak to záměr není a pokud to děláš záměrně, porušuješ tím pravidla o zneužívání herních chyb (bugů). Zrovna nedávno byl za toto jeden hráč potrestán a další budou nejspíš následovat :)

--- Konce citace ---

nemam na mysli ",hide" a podobne mechanismy ze strany externich programu, jde o to, ze prave tento efekt potkavame jako cela guild v dungeonech. Nevim jestli nekdo jede ciste na klientovi, ale efekt pocitujeme vsichni at uz na Phoenixu, nebo INJ. Konkretne vcera me to zaskocilo ve Ztracenem meste, kdy pri posledni navsteve jsem "nadaval" kdyz me nekdo bloknul a vcera jsem prozemnu nadaval, ze jsem nemel dost refreshek, protoze stacila "mala panika" a do par vterin jsem mel staminu na 20%  ;D

Vydra:
Tak máš nastavený nějaký zony, že v nich můžeš procházet lidma, takže i bez inj atp to jde. V tom ztracenym ta stamka dochází rychle no, hlavně u takovýho clerica je to problém. :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi