Diskuse s GMs > Dungeony

Prošlapávání v dungeonech

<< < (2/3) > >>

SirGlorg:
Přiznám se, že o tomhle slyším poprvé a popravdě z vašeho popisu není vůbec jasný, jak se to projevuje. Chápu, že lidem, kterým se to stalo tenhle popis asi stačí k tomu, aby pochopili, o co jde, ale já vůbec nerozumím tomu co se snažíte říct. Můžete mi někdo strukturovanou a lidsky uchopitelnou formou vysvětlit jak 3-letýmu dítěti, co přesně je potřeba udělat, abyste o tu staminu přišli a proč je to podle vás špatně?

Mám brát vyjádření Vydry jako popis problému, tj že ve ZM není potřeba úprava clienta a jde procházet skrz kohokoliv i bez 100% staminy OK ? Jako na jednu stranu mi to přijde jako vlastní zásluha za to, že o tu staminu přijdete, ale podívám se na to.

Vydra:
Není to jen ZM. Je to i v TO, možná Berid a další dungeony. Jde o to, že v celý tý zoně těch dungeonu může projít hráč hráče, i když nemá 100% staminy, takže kdyby neustále probíhal skrz hráče, tak o ni brzy přijde. Myslím si, že pro hráče je to spíš výhoda než nevýhoda, až na nějaký chary, kteří nemají přísun staminy ze sání :) A tuším, že to je záměr a je to naschval, ale to musíte posoudit vy :)

Ceridwen:
To jsme si mysleli taky, ale radeji to sem pisu, nez aby se prislo na to, ze to je spatne a byly z toho nasledky  ;). Ono jo je to vyhoda, ale pak clovek prijde o ty zabavne situace plne umirani kvuli novackum v dungu :-D

Ceridwen:

--- Citace: SirGlorg  Květen 02, 2017, 10:21:31 dopoledne ---Přiznám se, že o tomhle slyším poprvé a popravdě z vašeho popisu není vůbec jasný, jak se to projevuje. Chápu, že lidem, kterým se to stalo tenhle popis asi stačí k tomu, aby pochopili, o co jde, ale já vůbec nerozumím tomu co se snažíte říct. Můžete mi někdo strukturovanou a lidsky uchopitelnou formou vysvětlit jak 3-letýmu dítěti, co přesně je potřeba udělat, abyste o tu staminu přišli a proč je to podle vás špatně?

Mám brát vyjádření Vydry jako popis problému, tj že ve ZM není potřeba úprava clienta a jde procházet skrz kohokoliv i bez 100% staminy OK ? Jako na jednu stranu mi to přijde jako vlastní zásluha za to, že o tu staminu přijdete, ale podívám se na to.

--- Konce citace ---

Nepopiram, ze je to vlastni zasluha, ovsem překavpí to, obzvláště, když je z povrchu člověk zvyklý, že když nemá 100% staminy tak pres monstrum/hráče neprojde.

Jak psal Vydra. Projevuje se to právě jako "GM step", kdy hráč v dungeon zóně může přeběhnout přes hráče/monstrum/summona i bez 100% staminy. Pak stačí nešikovně proběhnout pár spoluhráčů/monster a stamina je pryč.

Původně jsem bral, že to je záměr, hlavně v dungeonech s malým prostorem k pohybu, ale ve Ztraceném městě to nebylo (nebo jsme si toho nevšiml) a najednou se to projevilo což mě překvapilo, protože tam to nemá pro mě důvod.

SirGlorg:
jo tak kluci z tymu o tom pry vedi. Je to problem cely druhy mapy (mapplan 2) - tzn jak pisete TO, ZM a podobne. V principu pokud vime, ze tohle tam jde, tak se s tim da tak nejak pocitat. Nejsem si jisty, kde se tahle vlastnost nastavuje, zkusime se podivat, jestli to pujde vypnout, ale v principu se to da asi brat tak, ze je potreba si davat vetsi pozor. abyste po nikom neslapali (opatrnejc chodit, vypinat specku apodobne). Diky za report kazdopadne.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi