Autor Téma: Návrhy  (Přečteno 3849 krát)

Morty

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Návrhy
« kdy: Květen 25, 2017, 10:31:09 dopoledne »
Čau, většinu jsem už psal na vývěsku, ale tam to zapadne a do brouka, ale tam mi chybí odezva, jestli se problém řeší nebo to není Bug nebo co se vlastně děje.
1.když si dá hůlka mana shield a obdrží od druhé útočný spell tak ji to vysaje manu podle dmg . Když ale mlátí mystik někoho s manashieldEm cili to nebere nic.
2.co dat nekromancerovi a jeho satanum klidně až velmistrovskym neutrální karmu přece jen je to summoner  a většinu dmg těží z nich. Takhle by v dungeonu aspoň nemusel naklikavat neustále friendy  A hlídat jestli někoho nejedou.
3.šlo by u generála udělat aby se mu aktiovoval generálsky dress i při šatech apod ne jen při Robe. Z důvodu že mám napR itemove saty a ne aktivuje mi to dres s. Popř zavést výměnu za stejné vlastnosti s tím ze by to nebyli šaty ale róba.
4.co dat skillu enticement aby udělil 1 HP dmg monstrum.  Potom by thiefove co oslabují s item na enticement i bez nich expy za monstra do kterých si nestihnou dat ránu z důvodu oslabování.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Návrhy
« Odpověď #1 kdy: Květen 25, 2017, 12:17:54 odpoledne »
uf, prosim zaloz na kazde to tema vlastni topic asi. kdyz se tady rozepisem nad jednim, zapadne druhe, takhle se o tom bavit neda. Pak se k tomu vyjadrim