Autor Téma: Používání yoka ke hře  (Přečteno 4275 krát)

Kurtyzana

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Používání yoka ke hře
« kdy: Červen 07, 2017, 12:25:15 odpoledne »
Čau,
Nedalo mě to ,abych jsem nenapsal.Asi jako každý, kdo tu hraje, používá Yoko a k tomu všelijaký scripty,který ulehčují hraní.To má půlka hráčů,co si scripty předávají ze známosti a druhá půlka,která nikoho na serveru nezná,vše dělá ručně.Jednou tak pomalejší sběr expů,růžné klikačky na crafta až po težbu ,rangera a pod...Jen já třeba, už minimálně přes týden, scháním nějaký script na autoloot.Však proč bych to měl vybírat ručně ,když většina  to použivá,já se s tím budu crcat, jen kvůli tom,že nechci od každýho něco sockovat?Aspoň ty základní scripty by měli být ke stažení na stránkach nebo to zrušit uplně a jen jet přes clienta.Aby na tom byly všechny stejně,ty scipty ulehčuji i práci v dungu a při pvp.Prostě mě nebaví být o to horší,že nechci po lidech chodit a prosit je o scripty,když mě každý ukáže prostřední prst.

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Používání yoka ke hře
« Odpověď #1 kdy: Červen 07, 2017, 01:19:10 odpoledne »
S tím souhlasím, v principu ale moc nerozumím tomu, proč si tohle neudělá komunita sama. Ty scripty mají hráči v ruce stejně jako přístup na oficiální WIKI shardu, kde můžou editovat a zakládat stránky. Myslím, že by neměl být problém dát tam i nějaké základní scripty.

Já sám jsem o všechny svoje scripty přišel při nějaké migraci HDD ze starého PC a nemám nic k dispozici. Prosím zkus směřovat tuhle otázku spíše na komunitu a na lidi, co by mohli tyhle věci sdílet.

Tohle je stránka, kde by se dle mého mohly objevit běžné scripty a odkazy na ně: http://wiki.uoerebor.cz/index.php/YokoInjection

Xanthin

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Používání yoka ke hře
« Odpověď #2 kdy: Červen 07, 2017, 04:53:26 odpoledne »
Jako chapu te. Ale ted si ber lidi co ty scripty pisou desitky minut az hodin. Ja osobne vetsinu scriptu odkoupil a jeste k tomu slibil, ze je nebudu preposilat-prodavat dale :(
Muzu ti nejake zakladni nebo "slabsi" poslat. Jako hp script, zapijeni gh nebo tak i ten pvm lot by nemel byt problem x)

Rav

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Používání yoka ke hře
« Odpověď #3 kdy: Červen 07, 2017, 07:23:53 odpoledne »
Spíš je plácni do té wiki, já už tam nějaké sc dal, ale třeba loot budeš mít asi lepší, ten mám předpotopní