Diskuse s GMs > Trénovací dovednosti

Mining

(1/2) > >>

Total:
Diskuze nad dovedností mining.

hory:
Je někde nějaká tabulka s materiálem a od kolika % se dá těžit?
A ještě by se mi hodilo, kdyby někdo poslal, jak v yoko manipulovat s menu. Nevím jak přes skript přetavit rudu na ingoty.

Díky

SirGlorg:
menu se v UO rika GUMP, bohuzel Yoko nema uplne dobrou podporu pro gumpy, umi cist jeho obsah, pokud jsi sikovnej, zjistis si pozici buttonu a podobne, ale napriklad pro klikani na buttony a podobne se pouziva akce, ktera simuluje klik mysi primo v hernim clientovi - UO.Click(x,y).

Co se tyka seznamu skillu, poprosil bych nekoho z komunity, aby vyplnil wiki stranku pro Mining zde http://wiki.uoerebor.cz/index.php/Mining

Iustus:

--- Citace: hory  Září 10, 2017, 08:38:09 odpoledne ---Je někde nějaká tabulka s materiálem a od kolika % se dá těžit?
A ještě by se mi hodilo, kdyby někdo poslal, jak v yoko manipulovat s menu. Nevím jak přes skript přetavit rudu na ingoty.

Díky

--- Konce citace ---

Doplním to, že pokud chceš na tavení ore na ingoty trénovat Blacksmith, tak je třeba postupovat následovně.

* Vem si ore do baglu
* Odděl 1ks ore na vlastní hromádku
* Poklikej na kladivko
* Zaměř ten samotný kus ore
* V menu nastav konkretní ingoty a množství jaké máš ore u sebe
* A spusť
Bude se ti pak tavit ore co máš u sebe po jednom kuse a tak docílíš treningu. V opačném případě by se ti přetavily všechny ore naráz a započital by se %tualní fizz se ztrátou materiálu.

hory:
Jo s tím fizzem jsem to už bohužel zjistil :), ale jinak diky za rady, na trenink by to mělo stačit.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi