Autor Téma: Reset abilit, vylepšení pvp  (Přečteno 8375 krát)

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Reset abilit, vylepšení pvp
« kdy: Srpen 27, 2017, 06:19:09 odpoledne »
Ahoj, zdravím všechny pařany ze světa pána prstenů :-)

Napadla mě jedna myšlenka a to - zrušit poplatky na reset abilit.

Proč?
- zkvalitnění pvp, spousta lidí dosáhne na lvl 40-50 po nějaké době, ale chce třeba pokračovat expit a zároveň chodit na pvp a dobývání apod. Bohužel dnes už všechny chary potřebují spoustu abilit pro pvm a na levelu 40 má každý 80 bodů..

-Počítejte se mnou. Char pro PVP by měl mít reg many, hp, stamky 20 = 60 + war leap, warcry, longrange po 10 bodech = 90 bodů ... TO nemluvím že do pvp se hodí i uhnutí úderu.. Thief, ranger je na tom podobně. Kouzliči nevím teď nehraju. Každopádně pokud char má pvp ability na levelu 40 - 50, je téměř jasné, že v PVM je tenhle char úplná lama, protože tento shard je nastaven tak, že každý char musí mít co nejvíc abilit v PVM..

Jen tak pro zamyšlení:
-né každý dosáhne velkých levelů jako 80-100, aby mohl mít jak pvm tak pvp ability alespoň z malé části nakombinované. A pokud ano, trvá to někomu klidně i rok :-D Pokud by byla možnost si kdykoliv resetnout ability zdarma, podle toho, co jdu dělat, pvp by bylo více vyrovnané a možná by to přilákalo více lidí..

Zamyšlení 2 pro zkušené pvp hráče s velkými levely: nebavilo by Vás víc měřit síly s hráči, co mají všechny pvp ability naplno a neběhali a jen před vámi neutíkali ve veritu apod? Chápu, že někoho honit ve více lidech v top kompletech a top abilitách může bejt zábava taky a prostě je to levnej frag a hodně lidí tu je závislejch někoho pojet, byť je o dost slabší :-D  Ale podle mě je daleko zábavnější si to rozdat s lidma, kteří jsou na tom stejně jako já s možnostma postavy :-)

Návrh2 - magické věci v pvp - zkvalitnění pvp:
- navrhoval bych zrušit odrazy útoků, absorbce kouzel, parovací zbraně a podobné chujoviny v pvp.. Podle mě by měli fungovat jen v PVM, jinak nikdy pvp nebude vyrovnané. Mám zato, že to tak na staré morii i bylo, že žádné itemy nefungovaly v pvp.. Ale možná se pletu.. Je jasný, že lidem, co vlastní tyhle komplety budou teď asi proti.. ALe zkuste se nad tím zamyslet, jestli by to neoživilo a nezkvalitnilo pvp jako takové.. Mohlo by bejt i formou hlasování.. Asi by bylo fér, aby se k tomu vyjádřili lidi, kteří takové výbavy vlastní :)

Díky za pozornost :)

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Reset abilit, vylepšení pvp
« Odpověď #1 kdy: Srpen 27, 2017, 07:54:18 odpoledne »
Add reset abilit - tady by se mozna dalo uvazovat o nizsi cene. Reset ale uz i ted vyuziva minimum lidi ( dokonce ani ten prvni, ktery je zdarma ). Neni pravda, ze by char do pvp MUSEL mit veskere ability co uvadis. Nektere jsou klicove ( rege staminy, leap u wara atd ... ) ale nektere jsou hezkym vylepsenim ( rege many pro radu povolani, dokonce i rege hp, uhnuti, longrange ... ). Taky neni na druhou stranu povinnost a casto i nutnost davat na plno nektere pvm ability. Clovek si muze postavu vyladit tak, aby mu vyhovovala a prizpusobi ji co nejlepe tomu, co dela. Pokud hraje pouze pvp, tak je nesmysl aby mel ability pro expeni. Pokud hraje pouze pvm, tak vynecha pvp ability. A pokud se venuje obojemu, tak postavu progressuje a tim si ji zlepsuje a muze mit vic abilit. Prave tohle je i tak trochu odmena pro hrace, co postave venuji peci navic. A neni potreba mit nejaky brutalni lvl, aby byla postava dobra na oboje. Ve vetsine pripadu staci lvl 50-60.

Add itemy - ty prave delaji pvp zajimavejsim. Me prijde, ze v dost vecech smerujes na prapuvodni Morii, kde rada veci chybela a obtiznost ale i zajimavost hry byla hodne slaba.

Arandor

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Reset abilit, vylepšení pvp
« Odpověď #2 kdy: Srpen 27, 2017, 08:50:37 odpoledne »
Rege hp, staminy a many je povinnost pro vyrovnany pvpko.. A ja treba u wara nevyuzil reset abilit za 0gp, protoze si ho setrim :) mozna to tak dela vice lidi..

Chapu tvuj nahled na vec, ale s magickymi itemy nikdy nebudou chary vyrovnane.. Pokud si nekdo slozi komplet, ktery ma odrazeni vseho mozneho, tak ho nikdy 1 hrac nemuze slozit a on muze jen utocit.. Jen jsem tohle tema nakousl, pravdepodobne budou vsichni co vlastni itemy proti.. Ale ja si stojim za tim, ze by meli fungovat jen v PVM :-)

Kazdopadne reset abilit za nakej mini poplatek by byl super... ja bych ho urcite vyuzival vice...

marwww

  • Expert
  • **
  • Příspěvků: 37
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Reset abilit, vylepšení pvp
« Odpověď #3 kdy: Srpen 28, 2017, 05:30:21 dopoledne »
návrh číslo jedna je velice praktický i když moc pohodlný. Souhlasím se snížením poplatku za změny. Zase gm nemá pravdu ýe rege many hp je nejaky bonus pvp luxus / naopak je to povinost(mana pro mobilitu/hp pro výdrž držení náprahu atd.)

Mě osobně mi přijde ta cena přemrštená. kdyby byl strop 250k tak by to bylo ok. Ale tím stoupáním než si to clovek vůbec odzkouší tak už tam topí své první potřřebné statisíce.

návrch číslo 2 - totál támítame :P to je to kouzlo toho setu (proto taky mají podle toho stát)

Nightmare

  • Game Master
  • Expert
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Reset abilit, vylepšení pvp
« Odpověď #4 kdy: Srpen 29, 2017, 12:43:13 odpoledne »
Zase gm nemá pravdu ýe rege many hp je nejaky bonus pvp luxus / naopak je to povinost(mana pro mobilitu/hp pro výdrž držení náprahu atd.)

Ja bych si dovolil tvrdit, ze s pvp nejake aspon male zkusenosti mam a v tomhle se nepletu ;)

SirGlorg

  • Game Master
  • Velmistr
  • *****
  • Příspěvků: 244
  • Karma: +8/-1
    • Zobrazit profil
Re:Reset abilit, vylepšení pvp
« Odpověď #5 kdy: Srpen 29, 2017, 06:16:36 odpoledne »
návrh číslo jedna je velice praktický i když moc pohodlný. Souhlasím se snížením poplatku za změny. Zase gm nemá pravdu ýe rege many hp je nejaky bonus pvp luxus / naopak je to povinost(mana pro mobilitu/hp pro výdrž držení náprahu atd.)
Ty covece, nespletl sis staminu a manu? :D

Jinak mne se nelibi, ze by si hraci behem dne menili ability tam zpatky... ALE... ALE... myslim, ze co bychom mohli udelat je nejaky casovy limit -> tj. 1x denne zdarma, podruhy za 20k, potreti za 50k .... a po 24h znova za 0. Zeptam se v GM tymu jak to vidi.