Diskuse s GMs > Herní témata

Padání clienta po aktualizaci windows 10

(1/3) > >>

golfin:
Bohužel mi windows 10 aktualizovaly na nejnovější build a od té doby client padá. Děje se to, co jsem zatím zjistil jen v případě zabití NPC monstra. Jakmile dojde k usmrcení NPC, client padne a vyhodí Chybu. Viz obrázek:



Máte s tím někdo už zkušennost? Případně, jak tento problém odstranit? Zkoušel jsem jinou verzi clienta, ale nezabralo to.

Jen doplním, provedl jsem po update formát c a reinstal celého systému. Nefungovalo více programů. Nyní testnu přepnutí kompatibility.

Test špatný. Had mě postavu z důvodů lagu zabil a hned padl client.

Ceridwen:
kdyz jsem jeste pouzival inj, sem tam to tak zblblo, po reinstalu inj to bylo ok.. ale myslim ze to blo jen u starsich verzi INJ, 2015 slapala ok

SirGlorg:
zkus zadat prikaz .underwear. Nekdy to pomuze

golfin:
Ceridwen - injektionem to není, nesnáším ho, tak ho nepoužívám. I když zde je to občas nutnost.

SirGlorg - jako developeři víme oba moc dobře, čím to je. Erebor používá nekompatibilní verzi ultimy a sferu pro dnešní dobu. Jinými slovy, stará UO a stará sféra a starý client si nerozumí s novými trendy operačního systému. Tak se ptám, uvažujete zde na Ereboru o přechodu k nové sféře a tím k nejnovější verzi ultimy? Dost by to pomohlo nejen při pádech hry, ale k celkovému rozvoji hry samotné.

 Příkaz  .underwear hráč nemůže používat, nemá na to plevel.

Ještě něco ten client dělá špatně. Když lootnu hada, dýkou, vyhodí skill hlášku:

Your skill in Mace Fighting has decreased by -50.0%.  It is now 0.0%.. Mace Fighting na dýku je divný ne? A - 50%???

golfin:
Hmm, při vytvoření nové postavy tento problém odpadl. Nicméně, client se chová podivně. Pro vytvoření nové postavy jsem musel použít yoko, aby mi client nabídl gumpy se seznamem postav. Bez yoka to přeskočí a rovnou logne za poslední hranou postavu. Pokud se na to budete chtít podívat, SireGlorku, napíši Vám soukromou zprávu s accountem a postavou.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi