Diskuse s GMs > Herní témata

chainmail - bug

(1/2) > >>

golfin:
Při boji, ve waru, když se má přehrát animace střelby z luku dochází k poškození animace chainmailu u ženské postavy. Viz obrázek.

SirGlorg:
uh, zajimavy, to vidim prvne. Zkusim to predat, pokud jde jenom o posun jedne konkretni animace, tak bysme to mohli umet opravit.

golfin:
Animace je v pořádku.  Vytáhl jsem si ji samostatně na lokalu. Ale nemám možnost to testovat scriptově. I když, stahl jsem si staré Moria scp, tak to otestnu. No, také to vidím poprvé. Za ty roky, co se v UO hrabu jsem to ještě neviděl. Napadlo mě přetáhnout tuto animaci z nových mul souborů, ale nevím, zda to pomůže. Zatím to udělat nemohu, protože mi nefunguje mulpatcher a fidler. Potřebuji nový ntb. Tak pak to zkusím, až budu moci.

xavern:
vidle, hammerpick, maul maji taky bugly animace

golfin:
Testoval jsem to nyní na serveru staré morie, děje se to stejně. Ve dvou směrech.  Pohled nahoru jak doprava, tak doleva. Děje se tak i když jsem vyměnil soubory anim1 za novější. Dále jsem to testl na jiných serverech. Tam nic. V animaci problém není. Něco se v systému hádá. Ale log mi nic neukázal, že by crashovala animace.

Ony ty animace jsou vesměs v pořádku. Kdysi jsme opravovali snad jen kopí. Ale vesměs byly v pořádku. Ale občas se něco stalo a přehrálo špatně, když jsme měli špatnej script nebo def nastavení (ať už přímo ve scriptech, nebo v def souborech ultimy jako takové - mimo spheru v instalaci).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi